Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA!CIAPEK zostaje ze swoją rodziną


Biedroneczka

Recommended Posts

[IMG]http://i39.tinypic.com/dzh0sj.jpg[/IMG]

Szukam PILNIE domu dla tego pięknego psiaka. Ciapek ma 7 lat, jest przesympatycznym i bardzo kontaktowym kundelkiem. Szuka domu ponieważ obecni właściciele już go nie chcą :-( Ciapek mieszka na dworze, jest w dobrej kondycji fizycznej ale siada mu psychika (co chyba Was nie dziwi). Ten słodziak jest w Częstochowie na osiedlu Lisiniec. Właściciel chce się go pozbyć jak najszybciej i już myśli czy nie wywalić go do lasu, albo uśpić!!! Błagam jeśli znacie kogoś kto ma wolne miejsce w domu to pokarzcie go!
Ciapek zrobi wszystko za odrobinę miłości i ciepłej ludzkiej ręki do głaskania. On bardzo potrzebuje nowego domu, który pokocha tą mądrą mordkę i roześmiany pyszczek. Ciapek jest bardzo kontaktowym i grzecznym psiakiem.

Kontakt: 608 882 728. PROSZĘ DZWONIĆ PO GODZINIE 20.00!

Edited by Biedroneczka
Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to najchętniej sama bym ich wywiozła do lasu albo utopiła w rzece. O Ciapku dowiedziałam się od mojej siostry, która powiedziała mi, że mieli jeszcze chomika, ale cytuję "na szczęście już zdechł, bo mieliśmy go dość". No nóż się w kieszeni otwiera!!! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zdjęcia mi się nie wyświetlają, napisz jak on jest duży, ile waży.[/QUOTE]

Ciapek waży maksymalnie 20 kg. Moja siostra widziała go na żywo i mówi, że sięga jej trochę ponad kolano (moja siostra ma około 170 cm wzrostu). Ciapek wygląda trochę jak miks sznaucera średniego.

Link to comment
Share on other sites

To za duży, bo ktoś szukał małego psa do ogrodu.
Na dogomanii Ciapek nie znajdzie domu, bo wszyscy zapsieni po uszy.
Trzeba mu robić ogłoszenia do ludzi z zewnątrz. A do tego potrzebne są ładne zdjęcia.
Jeżeli właścicielom zależy na oddaniu psa to powinni mu zrobić zdjecia lub pozwolić je zrobić którejś z Was.

Jeżeli on ma coś ze sznaucera to napisz Biedroneczko PW do [B]malawaszka[/B].
Ona zajmuje się adopcjami sznaucerów i sznauceropodobnych.
Jest takie podforum na dogomanii poświęcone sznaucerom, tam możesz napisać o Ciapku. Tylko zdjęć więcej wklej ( chyba, że tylko ja widzę jedno).
[url]http://www.dogomania.pl/forum/forums/71-Sznaucer[/url]

Edited by Mazowszanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Cioteczki kto z dogo lub jaka fundacja pomaga pekińczykom? Moja koleżanka chce kupić pekińczyka z "rodofodem" za 300 zł i muszę jej podsunąć szybko jakieś bidulki do adopcji.[/QUOTE]
W Sosnowcu jest fajny pekińczyk do adopcji.
Pies jest młody

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Tak jak w tytule. Ciapek zostaje ze swoją rodziną . Dzieci skutecznie oprotestowały decyzje rodziców. Będę monitorować sytuację Ciapka.[/QUOTE]
Brawo dla dzieci, ale przez taką wymuszona decyzję, historia może powtórzyć się za jakiś czas:shake:
Napisałaś, że psychika mu siada. Widocznie to wynika z dotychczasowego traktowania. Jakoś tego nie widzę na dłuższą metę:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...