Jump to content
Dogomania

Centek MA DOM oby na zawsze!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Centek a nasz Nestor po raz kolejny trafił do naszego schroniska. Dziś otrzymałam telefon z schroniska w Chorzowie, ponieważ gdy go czipowaliśmy zarejestrowaliśmy go na schronisko, prosiłam by podać nam dane lub zmienić je w bazie danych Safe animal gdyby został wydany. Po rozmowie z kierownikiem schroniska w Katowicach który skontaktował się z właścicielami Centka otrzymałam wiadomość, ze pies był wydany do firmy w Chorzowie z której uciekł właściciel firmy nie określił czy psa chce z powrotem natomiast ktos z tejże firmy odpowiedzialny powiedział, że firma ma juz zamówione dwa inne psy.

Tym samym odebraliśmy Centka z schroniska w Chorzowie i do czasu znalezienia nowego domu będzie przebywał u nas w Rudzie.

Pomoc w ogłoszeniach potrzebna to naprawdę fajny psiak który zasługuje na fajny odpowiedzialny dom, psiak potrzebuje ruchu i spożytkowanie swojej dziennej dawki energii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']Centek a nasz Nestor po raz kolejny trafił do naszego schroniska. Dziś otrzymałam telefon z schroniska w Chorzowie, ponieważ gdy go czipowaliśmy zarejestrowaliśmy go na schronisko, prosiłam by podać nam dane lub zmienić je w bazie danych Safe animal gdyby został wydany. Po rozmowie z kierownikiem schroniska w Katowicach który skontaktował się z właścicielami Centka otrzymałam wiadomość, ze pies był wydany do firmy w Chorzowie z której uciekł właściciel firmy nie określił czy psa chce z powrotem natomiast ktos z tejże firmy odpowiedzialny powiedział, że firma ma juz zamówione dwa inne psy.

Tym samym odebraliśmy Centka z schroniska w Chorzowie i do czasu znalezienia nowego domu będzie przebywał u nas w Rudzie.

Pomoc w ogłoszeniach potrzebna to naprawdę fajny psiak który zasługuje na fajny odpowiedzialny dom, psiak potrzebuje ruchu i spożytkowanie swojej dziennej dawki energii.[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:

Edited by Katarzyna Starkiewicz
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak to wyszło, że Centuś miał podobno najcudowniejszy domek, a skończył jako stróż w firmie i opis ucieczki też się nie zgadza. Niby czmychnął pomiędzy nogami kobiety, a wyszło że odebrali psa z firmy gdzie stróżował. Czy osoba która finalnie czuwała nad adopcją chłopaka, zweryfikowała domek? chociaż różne dziwne rzeczy się zdarzają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']tak sobie przeglądałam wątek schroniska w Rudzie oraz ich stronkę ... po Centku ani śladu[/QUOTE]

[quote name='Romina_74']:lying::???: że co się tu wyprawia? również nie rozumiem wpisu dot. odnalezienia Centka/Nestora[/QUOTE]

[quote name='MagdaB']Moze rodzinka powinna go odebrać z Rudy? Chyba nie będzie z tym problemu?[/QUOTE]

z tego co mi wiadomo to rodzina, która znalazła Centka/Nestora i im uciekł ma się zgłosić osobiście do odebrania psa, w określonym czasie, dlatego nie ma go na stronie, bo po co miałby tam być, skoro nie jest do adopcji

[quote name='soboz4']dlaczego trafił do Rudy Śląskiej?[/QUOTE]

"[COLOR=#000000][I]Dziś otrzymałam telefon z schroniska w Chorzowie, ponieważ gdy go czipowaliśmy zarejestrowaliśmy go na schronisko, prosiłam by podać nam dane lub zmienić je w bazie danych Safe animal gdyby został wydany."
[/I][/COLOR]
Danych nie zmieniono, nie poinformowano o wydaniu psa i koniecznosci przerejestrowania chipa w związku z czym w rejestrze dalej widniał jako podopieczny schroniska w RŚ[COLOR=#000000][I]
[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No tak, ale bardziej nie kumam tego wpisu:

[quote name='Justyna_wolontariat']Po rozmowie z kierownikiem schroniska w Katowicach który skontaktował się z właścicielami Centka otrzymałam wiadomość, ze pies był wydany do firmy w Chorzowie z której uciekł właściciel firmy nie określił czy psa chce z powrotem natomiast ktos z tejże firmy odpowiedzialny powiedział, że firma ma juz zamówione dwa inne psy.

Tym samym odebraliśmy Centka z schroniska w Chorzowie i do czasu znalezienia nowego domu będzie przebywał u nas w Rudzie.

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to było tak: nasze schronisko ma namiary nie na ostatnich, a na przedostatnich właścicieli Centka, czyli firmę, gdzie stróżował. Ale potem:
[quote name='Hmmm']Centek uciekł z firmy i trafił do mieszkania w siemianowicach, do rodziny która go znalazła i to z tamtąd teraz zwiał[/QUOTE]
Tyle tylko, że ani czip nie przerejestrowany (był, jak rozumiem, na Rudę Śląską i dlatego teraz tam trafił Centek), ani nasze schronisko nie trafiło do ostatnich właścicieli Centka, czyli państwa z Siemianowic.
Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale jakoś tak mi to wygląda...

Aniu, dzwoniłaś do państwa z Siemianowic i mówiłaś gdzie jest Centek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Myślę, że to było tak: nasze schronisko ma namiary nie na ostatnich, a na przedostatnich właścicieli Centka, czyli firmę, gdzie stróżował. Ale potem:

Tyle tylko, że ani czip nie przerejestrowany (był, jak rozumiem, na Rudę Śląską i dlatego teraz tam trafił Centek), ani nasze schronisko nie trafiło do ostatnich właścicieli Centka, czyli państwa z Siemianowic.
Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale jakoś tak mi to wygląda...

Aniu, dzwoniłaś do państwa z Siemianowic i mówiłaś gdzie jest Centek?[/QUOTE]

Oczywiście od razu dzwoniłam...
Dokładnie jest tak jak napisałaś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Myślę, że to było tak: nasze schronisko ma namiary nie na ostatnich, a na przedostatnich właścicieli Centka, czyli firmę, gdzie stróżował. Ale potem:

Tyle tylko, że ani czip nie przerejestrowany (był, jak rozumiem, na Rudę Śląską i dlatego teraz tam trafił Centek), ani nasze schronisko nie trafiło do ostatnich właścicieli Centka, czyli państwa z Siemianowic.
Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale jakoś tak mi to wygląda...

Aniu, dzwoniłaś do państwa z Siemianowic i mówiłaś gdzie jest Centek?[/QUOTE]

Pewnie tak było, że nie macie namiarów na "obecnych" właścicieli, a na firme, ale przecież na facebooku jest wydarzenie Centka i tam jest informacja, że Centuś ma właścicieli w Siemianowicach od jakiegoś czasu, to dlaczego to nie zostało zmienione w dokumentach Nestora, a chip dalej nie przerejestrowany?

Swoją drogą, kto takiego psa wydaje do stróżowania w firmie, jak widać do bardzo odpowiedzialnych właścicieli...? :roll:

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']
Swoją drogą, kto takiego psa wydaje do stróżowania w firmie, jak widać do bardzo odpowiedzialnych właścicieli...? :roll:[/QUOTE]

Uważam, że nie ma co oceniać, jeżeli nie zna się całej sytuacji. Zresztą teraz najważniejsze jest, żeby Centkowi zapewnić jak najlepszą opiekę i znaleźć dom. Rozpamiętywanie całej tej sytuacji nic nie da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romina_74']No dobrze. A co Państwo z Siemianowic - Ci ostatni? Czy oni nie mogą go odebrać ze schroniska w Rudzie? Czy oni go już nie chcą?[/QUOTE]

Państwo jakoś nie wybierają się po "swojego" psa do schroniska... pies czeka już 3 dni, a tu ani słychu ani widu kochających właścicieli... nie wiem czy jest sens na nich czekać, czy szukać nowego domu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']Państwo jakoś nie wybierają się po "swojego" psa do schroniska... pies czeka już 3 dni, a tu ani słychu ani widu kochających właścicieli... nie wiem czy jest sens na nich czekać, czy szukać nowego domu... :roll:[/QUOTE]

Napiszę wszystko w poniedziałek, bo i tak wszyscy ocenili to na swój sposób...
Także w sumie zastanawiam się, czy w ogóle jest sens coś pisać???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...