Jump to content
Dogomania

post narusza zasade pomocy !!!!


Diabełek

Recommended Posts

[quote name='maja602']Jak najdalej od Diabełek. Kłamstwa nie akceptuję. Pomocy ode mnie nie otrzyma już nigdy ale z daleka poobsrwuję.[/QUOTE]

:) Ja nie potrzebowałam od nikogo z Was pomocy, ale otrzymałam dzięki wam nauczkę życiową. To jest mój ostatni post na dogomanii. A wy dalej szukajcie taniej sensacji zamiast pomagać bezbronnym psiakom...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Diabełek nie rób z siebie męczennicy. Poczytaj swoje posty i zastanów się, czy nie potrzebowałaś pomocy. Uważam, że wręcz o nią prosiłaś. Nie obarczaj nas utratą pracy. Może masz kłopoty osobiste ale to ani wina, ani zasługa ludzi z dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']Owczywiście ze adopcji mozna dokonac w niedzielę, schronisko jest czynne w godzinach urzedowania. Nie wiem doszukujecie sie jakiejś sensacji, nie wiem dlaczego powinniście się cieszyć z tego ze malec ma dom, chyba to było zamiarem tego wątku, kiedy był chory nikt tu nawet nie zagladał a kiedy ktos napisał "Wywóxka do Nieniec" zaraz zaczełyście się interesować. [B][COLOR=#ff0000]Piesek jest bezpieczny i ma dobrą opiekę.[/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][B]Wczesniej gdy prosiłam o pomoc [/B][/COLOR]nikt sie nie odzywał prawie albo mówił poniośęa teraz co dobre cioteczki ??? Uważam ze nie zniechęcam ludzi do pomagania ale zaprzestania robienia z jakiegoś wątku sensacji. [COLOR=#ff0000][B]Koralik jak piosałam jest bezpieczny mieszka w domu z ogrodem i ma sie dobrze. Warunki ma bardzo dobre, kochających ludzi zdjacych sobie sprawę nawet z nawrotów choroby[/B].[/COLOR] Oraz z tego ze moze sie zadarzyć tak że będą musieli go leczyć...[/QUOTE]

Poboldowałem odpowiednie fragmenty:
1. Prosiłaś o pomoc dla Koralika.
2. To co pisałaś o domu dawało jasno do zrozumienia, że pies został adoptowany i już jest w domu. Napisałaś to 18.06, pies miał jechać dopiero 1.07. Z tego co wiem Koralik pojechał do Niemiec 1.07, informacja jest potwierdzona na 90%.

A teraz kasujesz wątek...

Link to comment
Share on other sites

Diabełek: [quote] Nawet nie wiecie ile krzywdy możecie wyrządzić.[/quote]

Nie jest i nie było moim zamiarem czynienie krzywdy żadnej konkretnej osobie.
Nie znamy się, nie miałabym więc najmniejszego powodu do osobistych docinków czy szkodzenia komukolwiek personalnie.
Jedyne co mnie w tym wątku interesowało i nadal interesuje, to los Koralika oraz rozwikłanie sprzecznych, niejasnych, informacji o jego losie i miejscu pobytu.
To, że w wątku zdarzyły się „niepotrzebne sytuacje” jest właśnie wynikiem jakiejś zmowy milczenia wokół pieska.
Gdyby od początku pojawienia się wątpliwości, co do miejsca pobytu Koralika były one przekonująco i jednoznacznie rozwiane do żadnych niesnasek na pewno by nie doszło.


[quote]Trzeba czytac ze zrozumieniem, czy ja napisałam konkretnie gdzie ma dom Koralik? [/quote]
No owszem, adres nie został podany ;) ale wydaje mi się, że informacje o nowym domu pieska były podane jednoznacznie.

[quote]Czytam to co piszecie i przykro się robi , nie mam ochoty dalej tego czytać, mam własne problemy straciłam pracę, straciłam wiele , nawet nie wiecie ile krzywdy wyrządzacie innym osobom.[/quote]
Oczywiście, na pewno dla nikogo nie jest miłe być krytykowanym, ale…. nawet teraz nie stara się Pani na tę krytykę w sposób konkretny odpowiedzieć.
[B]Dlaczego wciąż nie możemy usłyszeć wprost co się dzieje z Koralikiem?[/B]

Usunięcie wątku, czy demonstracyjne „to jest mój ostatni post na dogomanii”, na pewno niczego nie wyjaśnia.

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście nie może edytować tych postów, które są zacytowane przez innych. Koralik najprawdopodobniej pojechał do Niemiec. Prawdopodobnie transportem 01.07.2013r. Natomiast 18.06.2013r., czyli kilka dni wcześniej, Dibełek podała wiadomość, że piesek jest w swoim domu i jest bezpieczny. Daje to wszystkim pogląd na tę osobę. Jest osobą niewiarygodną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Na szczęście nie może edytować tych postów, które są zacytowane przez innych. Koralik najprawdopodobniej pojechał do Niemiec. Prawdopodobnie transportem 01.07.2013r. Natomiast 18.06.2013r., czyli kilka dni wcześniej, Dibełek podała wiadomość, że piesek jest w swoim domu i jest bezpieczny. Daje to wszystkim pogląd na tę osobę. Jest osobą niewiarygodną.[/QUOTE]
[B]Nadal czekam na odpowiedź pisemną od schroniska w tej sprawie.
Czekam, nie odpuszczam.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nadal nie dostałam żadnej odpowiedzi ze schroniska (wysłałam do nich @ + list tradycyjny polecony, a potem jeszcze powtórnego maila), ale dziś w nocy miła, życzliwa osoba, której bardzo dziękuję ;), przesłała mi, zamieszczone niedawno w internecie - na stronie schroniska (galeria pt: "Już szczęśliwe"), [B]zdjęcie Koralika z nowego domu. Podobno w Niemczech.
[/B][URL="http://www.schronisko-piotrkow.pl/showphoto.php?photo_id=2844"]
http://www.schronisko-piotrkow.pl/showphoto.php?photo_id=2844[/URL]

Wygląda więc na to, że jednak sprawa ma pozytywny finał. Bardzo się cieszę.

Nie rozumiem tylko wciąż czemu losy Koralika były owiane taką tajemnicą i niejasnościami.
Tak czy inaczej najważniejsze, że piesek jest bezpieczny.

Ps. Nie umiałam niestety :( zamieścić na forum zdjęcia, tak by od razu wyświetlało się w pełnej krasie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...