Jump to content
Dogomania

post narusza zasade pomocy !!!!


Diabełek

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Uniknął wywózki do Niemiec?[/QUOTE]
[B]Dlaczego informacje o rzekomo bezpiecznym domu dla Koralika są tak lakoniczne? [/B]
Przepraszam, ale mam wrażenie jakby to była jakaś mega tajemnica. a wiadomości udzielane z łaski.
Czy tak trudno odpowiedzieć coś więcej?
[B]Dokąd w końcu wyjechał? [/B]
Czy można prosić o jakieś zdjęcia, zrobione choćby komórką?
Przecież teraz wrzucenie fotek do internetu to kwestia paru minut.
Czekam na njusy o Koraliku i liczę na rozwianie wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Koraliniu sciskam kciuki malentasku:modla::modla:zeby to dom prawdziwy był , w naszym kraju ..... ? Swiat się kiedys musi skonczyc przecież ...a dopiero wtedy-wraz z nim, skończy się cierpienie zwierzat :-( za dużo tej potworności wokolo ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1412'][B]Dlaczego informacje o rzekomo bezpiecznym domu dla Koralika są tak lakoniczne? [/B]
Przepraszam, ale mam wrażenie jakby to była jakaś mega tajemnica. a wiadomości udzielane z łaski.
Czy tak trudno odpowiedzieć coś więcej?
[B]Dokąd w końcu wyjechał? [/B]
Czy można prosić o jakieś zdjęcia, zrobione choćby komórką?
Przecież teraz wrzucenie fotek do internetu to kwestia paru minut.
Czekam na njusy o Koraliku i liczę na rozwianie wątpliwości.[/QUOTE]Ja również czekam na wiecej informacji i zdjęć. Event na fb zniknął , kompletnie nie rozumiem dlaczego. Mam pytanie do diabełka. Czy w Waszym schronisku dokonuje się adopcji w niedzielę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ja również czekam na wiecej informacji i zdjęć. Event na fb zniknął , kompletnie nie rozumiem dlaczego. [/QUOTE]
Obym szukała dziury w całym, ale nigdy nie miałam takiego uczucia niesmaku jak przy wydarzeniu Koralika.
Po (rzekomym) znalezieniu domu dla malca wszystko jakoś nagle, cichaczem...
Zero informacji o nowym właścicielu, warunkach w których piesek teraz przebywa.
Nie róbcie w ten sposób!
Takie tajemnicze finały mogą tylko zniechęcić ludzi do angażowania się w podobne wydarzenia na przyszłość. Pomyślcie o tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ja również czekam na wiecej informacji i zdjęć. Event na fb zniknął , kompletnie nie rozumiem dlaczego. Mam pytanie do diabełka. Czy w Waszym schronisku dokonuje się adopcji w niedzielę?[/QUOTE]
Owczywiście ze adopcji mozna dokonac w niedzielę, schronisko jest czynne w godzinach urzedowania. Nie wiem doszukujecie sie jakiejś sensacji, nie wiem dlaczego powinniście się cieszyć z tego ze malec ma dom, chyba to było zamiarem tego wątku, kiedy był chory nikt tu nawet nie zagladał a kiedy ktos napisał "Wywóxka do Nieniec" zaraz zaczełyście się interesować. Piesek jest bezpieczny i ma dobrą opiekę. Wczesniej gdy prosiłam o pomoc nikt sie nie odzywał prawie albo mówił poniośęa teraz co dobre cioteczki ??? Uważam ze nie zniechęcam ludzi do pomagania ale zaprzestania robienia z jakiegoś wątku sensacji. Koralik jak piosałam jest bezpieczny mieszka w domu z ogrodem i ma sie dobrze. Warunki ma bardzo dobre, kochających ludzi zdjacych sobie sprawę nawet z nawrotów choroby. Oraz z tego ze moze sie zadarzyć tak że będą musieli go leczyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...