Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Psia Szkoła']oj, szkoda, że chłopaki się nie dogadały. No cóż czasem stres związany z wprowadzeniem innego psa jest zbyt duży. Domek rzeczywiście fantastyczny, miło było przeprowadzać tam wizytę :) Trzymam kciuki za Messiego :)[/QUOTE]

jeszcze raz dziękujemy. jestem z panem w kontakcie, poszukam dla nich suczki, a w tym czasie mają wykastrować pekińczyka

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie o ten niestety niedoszły domek Messiego..... Na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211543-10-kg-psa-5-kg-ran-wygryziony-odbyt-bezdomność-zwykłego-kundelka-Brakuje-na-hotel/page15[/URL] jest para fajnych psiaków, które niestety muszą iść do domku razem, bo nie potrafią bez siebie żyć.

Czy ci państwo nie byliby może zainteresowani dwójką? Wiem, wiem, że już mają jednego psiaka, ale skoro są tacy fajni, to może zechcieliby pomóc takim bidulkom i wziąć ich oboje?

Jeśli nie to zapraszam was na wątek psinek i przepraszam za spamowanie tutaj... Po porstu głośno myślę, jak można by też tamtym psiakom pomóc...

Na dodatek Magik ma już około 5000 zł długu w hoteliku.......... dlatego tak bardzo chciałabym jakoś pomóc, żeby jego dług już się nie zwiększał. Adopcja byłaby pierwszym krokiem do tego......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Mam pytanie o ten niestety niedoszły domek Messiego..... Na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211543-10-kg-psa-5-kg-ran-wygryziony-odbyt-bezdomność-zwykłego-kundelka-Brakuje-na-hotel/page15[/URL] jest para fajnych psiaków, które niestety muszą iść do domku razem, bo nie potrafią bez siebie żyć.

Czy ci państwo nie byliby może zainteresowani dwójką? Wiem, wiem, że już mają jednego psiaka, ale skoro są tacy fajni, to może zechcieliby pomóc takim bidulkom i wziąć ich oboje?

Jeśli nie to zapraszam was na wątek psinek i przepraszam za spamowanie tutaj... Po porstu głośno myślę, jak można by też tamtym psiakom pomóc...

Na dodatek Magik ma już około 5000 zł długu w hoteliku.......... dlatego tak bardzo chciałabym jakoś pomóc, żeby jego dług już się nie zwiększał. Adopcja byłaby pierwszym krokiem do tego......[/QUOTE]

no smutna historia...ale państwo chcą mixa z boksiem, mam już dla nich propozycje suczek w schroniskach, które są mixami wiec z marnymi szansami na dom, czekam tylko na więcej info o nich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']no smutna historia...ale państwo chcą mixa z boksiem, mam już dla nich propozycje suczek w schroniskach, które są mixami wiec z marnymi szansami na dom, czekam tylko na więcej info o nich[/QUOTE]

Rozumiem. Dziękuję za informację. Proszę, pamiętaj o tych psiakach, gdybyś natrafiła na taki domek poszukujący parki.

Fajnie, gdyby ci państwo wzięli którąś z tych suń, mixy też mają ciężko (sama miałam wziąć mixa z amstaffem i ostatecznie zrezygnowałam).

Link to comment
Share on other sites

Czekam na informacje o Messim...............bo ile można czekać na swój domek??????????

Jak widać można...............

Mma dwie wpłaty w łącznej kwocie 50 zł od:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"]ewu – 30 zł , 13/11, (za: 09, 10, 11.13r.),[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"]Dulska – 20 zł, 15/11

Pięknie dziękuję.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"] [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

państwo byli zobaczyć Messiego, zrobili jakąś wielką wyprawę bo aż dwoma samochodami przyjechali. Szukają psa dla córki, ona ma około 17 lat, Messi bardzo się jej spodobał, ale chcieli jeszcze podjechać do schroniska w Racławicach i pojechali. W tym tygodniu mają dać odpowiedź czy biorą Messiego czy może psa ze schroniska. Najpóźniej w środę do nich zadzwonię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']państwo byli zobaczyć Messiego, zrobili jakąś wielką wyprawę bo aż dwoma samochodami przyjechali. Szukają psa dla córki, ona ma około 17 lat, Messi bardzo się jej spodobał, ale chcieli jeszcze podjechać do schroniska w Racławicach i pojechali. W tym tygodniu mają dać odpowiedź czy biorą Messiego czy może psa ze schroniska. Najpóźniej w środę do nich zadzwonię[/QUOTE]

Dziękuję za info.

A zatem czekamy do środy................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...