Jump to content
Dogomania

Czy będzie duża?


Recommended Posts

Witam. Mam problem z odgadnięciem przyszłego wzrostu mojej suni. Obecnie ma 9 tygodni, 25 cm w kłębie, waży 3,600 przybiera do 1,5 kg na 2 tyg, ma dość wysokie i masywne łapki. Pani weterynarz stwierdziła, że będzie dość duża.
Też mi się tak wydaję ale może ktoś tutaj będzie w stanie lepiej to ocenić. Rodziców nie widziałam. Dodam że jest dużo większa niż mój poprzedni piesek jako szczeniak, a tamten urósł dość spory, wrzucę zdjęcia Brutusa i Mojej Daisy do porównania.. Ale tutaj chodzi o Daisy..:)
Biały piesek to mieszaniec podhalana, na zdjęciu jako szczenię zdjęcie w wieku 2 mies. Był najmniejszy z miotu..:)
Beżowy piesek Daisy. Zdjęcia aktualne.Możecie określić mniej więcej jaka będzie. Mówię od razu że ma większe łapki niż miał mój kochany Brutek:([attachment=2462:10078.attach]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi...:) Pani weterynarz dzisiaj stwierdziła że rozwija się dość szybko, już ma 4 kg i powiedziała że do kolan to ona będzie na pewno. Już sama nie wiem co i jak... pożyjemy zobaczymy..:) Na zdjęciu tego nie widać jakie ma łapy.. zdjęcia robione tel nie są odpowiedniej jakości...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...