Jump to content
Dogomania

Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !


MALWA

Recommended Posts

Jestem Malwa.
Jednorazowo mogę dla chłopaka coś dorzucić, bo już zadeklarowana jestem po uszy, a dodatkowo mam swoje psiaki:(
Koniecznie trzeba podzwonić po tych ogłoszeniach, gdzie napisano o zaginionych psach oraz po domkach, które szukają niufa to adopcji.

Widziałam, że na fb ktoś zadeklarował 100zł deklaracji miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzięki, ze tu wpadliście. Pewnie część z was domyśla się, gdzie ta psina trafiła- na swoje największe nieszczęście...oficjalnie nie mogę napisać gdzie jest bo zdjęć nie można tam robić, mogę na PW. W każdym razie jak zostanie tam to jego los jest przesądzony, każdy dzień jest ważny bo jednego dnia pies tam jest , a zaraz go nie ma...
Niufek wcale nie musi być stary, jest wykończony i zrezygnowany. Dziś rozmawiałam z panią, która miała przez 10 lat suczkę. Usłyszałam tyle dobrych rzeczy na temat tej rasy no i to, że jest tak bardzo wrażliwy pies, że napewno nie przetrwa tam, to takie wielkie dziecko. Żeby miał szanse na życie to musi opuścić to miejsce w tym tygodniu, mam nadzieję, że wcześniej go nie usuną

Link to comment
Share on other sites

na pewno trzeba go zabrać jak najszybciej..postarm sie coś wyskrobac dla niego, chociaż też nie mogę obiecać, bo zadeklarowałam się dosłownie po uszy...:(
szkoda go, takie piękny!! może rzeczywiście to ogłoszenie z nowąsądeckiego jego dotyczy?? do O...daleko, ale to duzy pies, wszystko możliwe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Z zaproszenia przybywam...Postaram się coś dla niego zrobić ale najszybciej pod koniec tygodnia.[/QUOTE]

Dziekuję!

[quote name='Panna Marple']melduję się u niedźwiadka[/QUOTE]

Witaj !

[quote name='rencia42']Zapisze sobie.[/QUOTE]

Zapisuj i przybywaj!

[quote name='missiaa'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wreszcie i ja dotarłam.
Skopiuję to co napisałam o nim na FB:

Psiak jest bardzo spokojny, nie szczeka.. tylko tak smutno patrzy się przed siebie. Gdy go głaskałam - stał spokojnie, gdy otwierałam pyszczek- stał spokojnie... Stoicki spokój, zrezygnowanie....I to cichutkie zaskomlenie gdy od niego odeszłam.... wtedy serce pękło mi na pół! Płakałam dziś z bezsilności, że nie mamy miejsca, pieniędzy, żeby go stamtąd zabrać. Płaczę teraz gdy to piszę, bo mam w głowie jego widok....jego smutne oczy.. nawet nie zamerdał ogonem.. Gdy wychodziłam z klatki, on też chciał, musiałam zamknąć przed nim bramkę i tylko patrzył na mnie taki smutny jakby chciał powiedzieć: " czyli ja tu zostaję Umrę tutaj prawda?" Błagam pomóżcie mu! BŁAGAM. Drżały mu tylne nogi, powinien zobaczyć go lekarz.. niech pomoc nie przyjdzie za późno...Dziś jeszcze tam był.. jutro może ktoś przyjść i go zabrać , "bo ładny"..zapiąć na łańcuch i patrzeć jak umiera..


Widziałam na FB że Monika L. deklaruje 100 zł jednorazowej wpłaty i 100 zł stałej.
Beta Eso deklaruje 30 zł wpłaty jednorazowej...

Potrzeba DT na już nawet nie wiem czy on tam wciąż stoi i czy jeszcze żyje.

Jeśli chodzi o miejsce u missieek to dziś jedno się zwolniło, bo dziś przyjechali Panowie odebrać SWOJEGO psa... byli w szoku, że psiak po zaginięciu trafił tak daleko od nich... no cóż... Pan P. wszędzie łapą sięgnie byle by dostać kase za psa...[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Najważniejsze, ze jest jeszcze wolne miejsce.....................Kasa jakos sie znajdize, choćbym miała wygrzebać spod ziemi, a będzie tak jak postanowię, bo ciężko mi mysleć o tym, ze pies został tam sam, przerażony, zagubiony, moze chory czy głodny............ostatecznie żadne z nas nie chciałoby zdychać z głodu w mordowni ( przepraszam za słowa, ale mówię wprost jak jest )

[quote name='paula_t']Jestem Malwa.
Jednorazowo mogę dla chłopaka coś dorzucić, bo już zadeklarowana jestem po uszy, a dodatkowo mam swoje psiaki:(
Koniecznie trzeba podzwonić po tych ogłoszeniach, gdzie napisano o zaginionych psach oraz po domkach, które szukają niufa to adopcji.

Widziałam, że na fb ktoś zadeklarował 100zł deklaracji miesięcznie.[/QUOTE]

Dziękuję Paula.

[quote name='kiyoshi']na pewno trzeba go zabrać jak najszybciej..postarm sie coś wyskrobac dla niego, chociaż też nie mogę obiecać, bo zadeklarowałam się dosłownie po uszy...:(
szkoda go, takie piękny!! może rzeczywiście to ogłoszenie z nowąsądeckiego jego dotyczy?? do O...daleko, ale to duzy pies, wszystko możliwe...[/QUOTE]

Dziękuję, jesli juz coś postanowisz, to pisz, podeślę konto.

[quote name='Till']dzięki, ze tu wpadliście. Pewnie część z was domyśla się, gdzie ta psina trafiła- na swoje największe nieszczęście...oficjalnie nie mogę napisać gdzie jest bo zdjęć nie można tam robić, mogę na PW. W każdym razie jak zostanie tam to jego los jest przesądzony, każdy dzień jest ważny bo jednego dnia pies tam jest , a zaraz go nie ma...
Niufek wcale nie musi być stary, jest wykończony i zrezygnowany. Dziś rozmawiałam z panią, która miała przez 10 lat suczkę. Usłyszałam tyle dobrych rzeczy na temat tej rasy no i to, że jest tak bardzo wrażliwy pies, że napewno nie przetrwa tam, to takie wielkie dziecko. Żeby miał szanse na życie to musi opuścić to miejsce w tym tygodniu, mam nadzieję, że wcześniej go nie usuną[/QUOTE]

Ustaliłyśmy, że to ja będę skarbnikiem Funia.

Chętnym do pomocy zaraz powysyłam nr konta.

Till - gdzie ewentualnie miałby trafić pies, czy Angeliki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Trzeba ustalić kto będzie pilnował fb, zamieszczał informacje, rozliczenie i wysyłał nr konta.[/QUOTE]

Dzięki za info.

Moze ta osoba, która zrobiła wydarzenie jest już na dogo i ona przypilnuje? Musze to ustalić...................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziekuję!



Witaj !



Zapisuj i przybywaj!



Najważniejsze, ze jest jeszcze wolne miejsce.....................Kasa jakos sie znajdize, choćbym miała wygrzebać spod ziemi, a będzie tak jak postanowię, bo ciężko mi mysleć o tym, ze pies został tam sam, przerażony, zagubiony, moze chory czy głodny............ostatecznie żadne z nas nie chciałoby zdychać z głodu w mordowni ( przepraszam za słowa, ale mówię wprost jak jest )



Dziękuję Paula.



Dziękuję, jesli juz coś postanowisz, to pisz, podeślę konto.



Ustaliłyśmy, że to ja będę skarbnikiem Funia.

Chętnym do pomocy zaraz powysyłam nr konta.

Till - gdzie ewentualnie miałby trafić pies, czy Angeliki?[/QUOTE]

Jeśli będzie go chciała przyjać za 400zł z wyżywieniem to myśle, że mógłby tam iść, ale musimy mieć jakieś deklaracje. Opłata za hotelik jest na koniec miesiąc mamy trochę czasu na zebranie, ale maluszek nie ma czasu i trzeba go szybko zabrać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Trzeba ustalić kto będzie pilnował fb, zamieszczał informacje, rozliczenie i wysyłał nr konta.[/QUOTE]
Ja mogę zajmowac się FB jeśli tu ktoś będzie rozliczał wydatki to ja mogę przekleic na główne wydarzenie, bo ja je założyłam.
A nie można po prostu zamieścic numeru konta w treści wydarzenia?
Może na jakąś zaprzyjaźnioną fundację, żeby nie było danych prywatnych?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Ja mogę zajmowac się FB jeśli tu ktoś będzie rozliczał wydatki to ja mogę przekleic na główne wydarzenie, bo ja je założyłam.
A nie można po prostu zamieścic numeru konta w treści wydarzenia?
Może na jakąś zaprzyjaźnioną fundację, żeby nie było danych prywatnych?:roll:[/QUOTE]
Na FB lepiej podawać fundacyjne konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Na FB lepiej podawać fundacyjne konta.[/QUOTE]

Dokładnie. Jeśli będziecie chciały skorzystać z pomocy fundacji, to trzeba liczyć się z tym, że fundacja przesyła pieniądze tylko na podstawie faktur, a więc np. opłata za hotelik wzrośnie o 23%, co jest naprawdę sporym wydatkiem "dodatkowym" przy 400zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Jejku dajcie odetchnać.
W przyszłym tygodniu byłoby dla niego miejsce. Moze nawet u mnie. Ale tego nie wiem. Na razie nic nie wiem i niczego pewna nie jestem. Calutki czas pracuje nad pewnoscią...[/QUOTE]
Oj super:)
To jest nadzieja....

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Mam super wiadomość![/B][/SIZE]

[U][B]UWAGA![/B][/U]

Zgłosiła się do mnie Pani Bozena - nick na dogomanii p.b., i zaoferowała, ze zapłaci za pierwszy miesiąc hotelowania - 400 zł i opłaci koszt karmy po 200 zł miesięcznie za 4 miesiące.

Pieniążki zostana wpłacone po tym, jak ustalimy, ze pies wyrusza do hoteliku.

Bożenko - jeszcze raz pięknie dziękuję!

Dziewczyny trzeba działać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dokładnie. Jeśli będziecie chciały skorzystać z pomocy fundacji, to trzeba liczyć się z tym, że fundacja przesyła pieniądze tylko na podstawie faktur, a więc np. opłata za hotelik wzrośnie o 23%, co jest naprawdę sporym wydatkiem "dodatkowym" przy 400zł...[/QUOTE]

Hotelik tak czy siak musi wystawić rachunek więc i tak jest podatek.

To może jeśli byłaby szansa na DT za tydzień u Pysi.. to wyciągnąć go na te kilka dni do hoteliku, a później przenieść do Pysi, gdy będzie mogła go przyjąć. Wtedy koszty hotelu będą za te kilka dni, a nie za cały miesiąc, a jednocześnie będziemy spokojni, że do czasu DT u Pysi psiak nam "nie zniknie" z Olk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Wiem o nim od wczoraj.....
Wesprę chłopaka, mam dużo deklaracji ale jednorazowo wpłacę.
Kochany piesio...[/QUOTE]


Dziękuję Basiu!

[quote name='ewu']Bazarek cegiełkowy warto zrobić.[/QUOTE]

Poszperam w szkatułce, w piątek mi Siostra obfoci, to zrobię bazarek............

[quote name='keria']Ja mogę zajmowac się FB jeśli tu ktoś będzie rozliczał wydatki to ja mogę przekleic na główne wydarzenie, bo ja je założyłam.
A nie można po prostu zamieścic numeru konta w treści wydarzenia?
Może na jakąś zaprzyjaźnioną fundację, żeby nie było danych prywatnych?:roll:[/QUOTE]

Nie mamy tu Fundacji, a zatem i konta nie mamy. Skarbnikiem jestem ja, bo o to poprosiła mnie Till, i tak zostało. Nie wiem jakie zasady panują na FB, ale nie chcę, by moje prywatne konto wraz z danymi osobowymi i adresem widniało publicznie na jakimś portalu ( nie wiem czy tam na FB funkcjonuje coś pod nazwą pw ?).

[quote name='Pysia']Jejku dajcie odetchnać.
W przyszłym tygodniu byłoby dla niego miejsce. Moze nawet u mnie. Ale tego nie wiem. Na razie nic nie wiem i niczego pewna nie jestem. Calutki czas pracuje nad pewnoscią...[/QUOTE]

Witaj, a daleko jesteś od Krakowa?


[quote name='paula_t']Dokładnie. Jeśli będziecie chciały skorzystać z pomocy fundacji, to trzeba liczyć się z tym, że fundacja przesyła pieniądze tylko na podstawie faktur, a więc np. opłata za hotelik wzrośnie o 23%, co jest naprawdę sporym wydatkiem "dodatkowym" przy 400zł...[/QUOTE]


Nie wiem gdzie trafi pies.............

Jeśli do Angeliki to ona nie wystawia faktur, ja przynajmniej takich nie dostawałam, a przelewałam pieniądze za hotel przez kilka miesięcy. Ale dokąłdnie nie wiem, czy wystawia faktury czy nie.
Nikt takich nie prosił, bo tu na dogo sprawa jest jasna, są wpłaty, są rozliczenia, i wszystko jest "czarno na białym".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...