Jump to content
Dogomania

Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='zozola77']ja równiez sie zgadzam na to co ustalicie[/QUOTE]

Dziękuję!

[quote name='majowa']juz wczesniej pisałam że pieniądze moga byc dowolnie wydane według zapotrzebowania psiaków[/QUOTE]

Tak, wiem, ze pisałaś, ale i tak chciałysmy oficjalnie zapytać o zgodę.

Chcemy, by na naszych wątkach(tj. moich i Till ) wszystko było jasne, by było wiadome, co z pieniędzmi, które zosytały po psiaku, który znalazł swój dom.

Teraz Niufek nie potrzebuje tych 837 zł, ale Maja, Azir i Messi tak.

Proszę jeszcze o opinie pozostałe osoby, bo musimy coś postanowić, i zapłacić za hotel Maji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']prosimy o opinie, czekamy na nie do środy tego tygodnia, później zdecydujemy same. Mam nadzieję, że nikt nie będzie przeciwko przekazaniu tych pieniędzy dla innych potrzebujących[/QUOTE]

Oczywiście, popieram!
I proszę o głosowanie na fundację "Ostatnia Szansa":smile:!
[URL]http://www.pupileo.pl/showthread.php?t=32423&p=1698107#post1698107[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mam super filmik z Niukiem, ale nie umię wkleić, gdyby ktoś mógł to prześlę do wklejenia. Za to wkleję zdjęcie jak Niufek leży na swoim ulubionym miejscu :)

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img51/1430/oerb.jpg[/IMG][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Super zdjęcia, świetnie trafił nasz Niufek!


Z pieniązków NIufka pobieram kwotę 182,50 zł, bowiem te kwotę przelałam na rzecz weta (160 zł ) za sterylizację Majki oraz 22,50 zł do Angeliki za dojazd do weta.

[U]Wątek Majki:
[/U]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245336-Maja-z-puntu-przetrzymań-w-małopolsce-proszę-o-pomoc[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam wpłatę z 20.08.2013. od ASTRA126 w kwocie 10 zł.

Pięknie dziękuję, choć Niufkowi już te pieniążki niepotrzebne. Zapisuję do puli, przyda się na inne bidy, które mamy pod opieką.

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda i moze, to bardzo proszę o przeniesienie swoich deklaracji na Majkę lub Azira, bo Maja ma tylko 50 zł deklaracji a Azir 100 zł, hotelik wynosi 400 zł miesięcznie + karma Azira 180 zł na miesiąc................

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pisałam do Pani Niufka i oto odpowiedź:

"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Witam, Pani Justyno Niufek ma się świetnie zwłaszcza przy obecnej pogodzie -2 stopnie rano nie chce wracać do domu [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] cały czas dostaje wspomagające suplementy, karmimy go 3 x dziennie ( głodomór z niego jest oj jest!), jedyne co mnie lekko niepokoi to to że śpi na płytkach (wciąż) nie chce spać na posłaniu. Starałam się wysłać zdjęcia do Pani Ingi ale coś z telefonami nie tak było i nie dochodziły, jak tylko będę miała zrzucone na komputer to prześlę e-mailem. Pieszczoch z niego niesamowity! Jesteśmy w stałym kontakcie z Panią weterynarz, zawsze o niego dopytuje, bo widuje się z nią bardzo często. Jednym słowem pupilek wszystkich! Pozdrawiam serdecznie MK"[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Pisałam do Pani Niufka i oto odpowiedź:

"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Witam, Pani Justyno Niufek ma się świetnie zwłaszcza przy obecnej pogodzie -2 stopnie rano nie chce wracać do domu [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] cały czas dostaje wspomagające suplementy, karmimy go 3 x dziennie ( głodomór z niego jest oj jest!), jedyne co mnie lekko niepokoi to to że śpi na płytkach (wciąż) nie chce spać na posłaniu. Starałam się wysłać zdjęcia do Pani Ingi ale coś z telefonami nie tak było i nie dochodziły, jak tylko będę miała zrzucone na komputer to prześlę e-mailem. Pieszczoch z niego niesamowity! Jesteśmy w stałym kontakcie z Panią weterynarz, zawsze o niego dopytuje, bo widuje się z nią bardzo często. Jednym słowem pupilek wszystkich! Pozdrawiam serdecznie MK"[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Dziękuję za informację !

Miło wiedzieć, że wszystko w porządku u NIufka!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj, tj. 13.10.2013r. pobrałam z konta Niufka 100 zł, które to przelałam do Pani, która zaoferowała DT dla Losika, który niestety nie ma swojego wątku na dogomanii.

Dom znaleziono na FB, i tam ludize zrzucili się na psiaka.

Kwota 100 zł stanowi zwrot poniesionych już kosztów.

Obecnie stan konta NIufka to 404 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zgodnie z ustaleniami poczynionymi z Till przelewam kwotę 100 zł na rzecz czarnego pieska, który w zeszłym tygodniu został uratowany z Olkusza i trafił do missieek do hoteliku.
Pies został uratowany przez dziewczyny ze Śląska.
To 100 zł przelewam jednorazowo.
Pies jest razem w kojcu z Majką, na którą tez z tego wątku przekazywałam wcześniej pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...