Jump to content
Dogomania

Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !


MALWA

Recommended Posts

Byłam dzisiaj u Angeliki po suczkę, która była pod moją opieką i znalazła domek. Widziałam niufa "w przelocie". Potwornie pocieszny, taki troszkę ciapowaty wielkolud:loveu: Ja czuję respekt przed takimi większymi psiakami, ale jego to tylko przytulić i wymiziać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Pysia']Ja mam do przekazania 122 zł z groszami po niufce która miałam pod opieką. Prześlijcie nr. konta na PW bo czas u mnie w rozsypce i nie mam czasu szukać.

Nikt na razie nie jest chętny na misia ;([/QUOTE]

Dziekuję pięknie, zaraz wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Angelika, ale neistety już nie byłam w stanie tu nic pisać, bo weszłam wprawdzie na dogo, ale mnie wyrzucało z wątków.

Angelika mówi, ze pies trochę chodzi, spaceruje po podwórku, ale więcej śpi. Czasami inne psy go zaczepiają, ale on odpuszcza, wie , ze jest starszym pieskiem, i młodym może nie dałby rady. Jest przekochany. Angelika go rozczesuje tyle ile może.

Niufek ładnie je karmę. I w ogóle jest taki "zeżarty", w sensie wygłodzony, ale powoli to się zmienia.

Angelika obiecała zrobić jakieś zdjęcia i podesłać do missiaa do wstawienia. Ja niestety nie umiem wstawiać zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Missiaa,a nie masz możliwości zrobienia mu fotek? Chętnie byśmy zobaczyli niedźwiadka.[/QUOTE]

Wklejam jedno które udało mi sie zrobić w przelocie ostatnio. Jak już się zmeczył i usiadł w kącie ...pokrzywach:D a później sobie tam zasnął na długooo :)
Łezka mu chyba z oczka popłynęła

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VcNSYUNahBk/UbyRdV442aI/AAAAAAAANVM/_GmurZlR5F0/s512/DSC04828.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziekuję pięknie, zaraz wysyłam.[/QUOTE]
Dokładnie zostało 112,53 zł. Przelałam 113 zł. Proszę o potwierdzenie jak wpłynie na wątku niufki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243667-Niufka-ci%C4%85%C5%BCa-przepuklina-paskudna-brzydkie-zapalenie-ucha-Pomocy[/url]!

I poproszę te zdjęcia to mu porobię ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Wklejam jedno które udało mi sie zrobić w przelocie ostatnio. Jak już się zmeczył i usiadł w kącie ...pokrzywach:D a później sobie tam zasnął na długooo :)
Łezka mu chyba z oczka popłynęła

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VcNSYUNahBk/UbyRdV442aI/AAAAAAAANVM/_GmurZlR5F0/s512/DSC04828.JPG[/IMG][/QUOTE]

Jaki cudny miś, napatrzeć sie nie mogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Dokładnie zostało 112,53 zł. Przelałam 113 zł. Proszę o potwierdzenie jak wpłynie na wątku niufki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243667-Niufka-ciąża-przepuklina-paskudna-brzydkie-zapalenie-ucha-Pomocy[/URL]!

I poproszę te zdjęcia to mu porobię ogłoszenia.[/QUOTE]

Dziękuję pięknie za wpłatę. Jak dojdzie, to potwierdze i tu i na w/w wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Wklejam jedno które udało mi sie zrobić w przelocie ostatnio. Jak już się zmeczył i usiadł w kącie ...pokrzywach:D a później sobie tam zasnął na długooo :)
Łezka mu chyba z oczka popłynęła

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VcNSYUNahBk/UbyRdV442aI/AAAAAAAANVM/_GmurZlR5F0/s512/DSC04828.JPG[/IMG][/QUOTE]

Dziękuję za zdjęcie, śliczny Niufek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Podajcie mi na PW numer do Angeliki bo na facebooku odezwała się do mnie Pani z Miechowa chętna na adopcję, chciałaby z dziećmi go przyjechać zobaczyć[/QUOTE]
Ja bym prosiła aby do mnie też zadzwoniła. Znam niufy doskonale. Do tego znam stare niufy. I przydałoby się panią uświadomić żeby to była decyzja dobra a nie dlatego że chwila słabości nastała dla niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zahra as-Sahra']Oby się udało z Panią z Miechowa, trzymam kciuki! U mnie w sprawach adopcyjnych cisza...
Jest nowa deklaracja na Molosach - Tunia24:-)[/QUOTE]


Pieknie dizękuję za pilnowanie wątku na Molosach!

Czy masz moje konto?



Co do Pani z Miechowa, to chciałabym by Niufek trafił do domku, do rodziny, był kochany, i jego starosć przebigała spokojnie. Zadzwonie po południu do Angeliki i wypytam jak sie sprawy mają.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiłam po południu z Angelika, ale tylko krótko, i wiem, ze ktoś do niej wydzwaniał z nr 512..., 514... i 516....

Niestety nie odbierała, bo była gdzieś z psami......nie zrozumiałam dokładnie gdzie..........

Mam nadzieję, ze Pani jeszcze zadzwoni.

Z Angeliką umówiłam się, ze zadzwonię jutro wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zahra as-Sahra']Konto podaję od początku to samo, to które dostałam przy założeniu wątku. Chyba nic się nie zmieniło?[/QUOTE]

Wszystko ok. Nic nie zmieniałam.


Otrzymałam 113 zł od Pysi, zaraz zapiszę w rozliczeniu i potwierdzę na wątku pieska, od którego przyszły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...