Jump to content
Dogomania

Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='missiaa']Pytałyście o Pana z FB.
Wieć jest tak:
[FONT=arial]"Rozumiem Twoje pytania ale nie zakladalbym strony o niufach gdybym nie mialniufa i nie znal ich potrzeb[/FONT]
[FONT=arial]Mam pieknego niufa ktoremu sie lepiej powodzi niz nie jednej osobie chcesz dodesle Ci foty mojego niufa[/FONT]
[FONT=arial]Mam dom jednorodzinny z duuuuuza dzialka gdzie kilkanascie niufkow by mialo miejsce[/FONT]
[FONT=arial]To ze nie jest mlody to mi ni eprzeszkadza interesuje mnie tylko czy nie ma chorob ktore moglyby zaszkodzic mojemu niufkowi bo to sie mija z celem[/FONT]
[FONT=arial]Ja ze swoim jestem co miesiac u weterynarza[/FONT]
[FONT=arial]Umiem zadbac o nich bo to dla mnie najlepsi przyjaciele[/FONT]
[FONT=arial]W tej chwili jedyny problem to odleglosc[/FONT]
[FONT=arial]Dwa to musicie sie dowiedziec co mu jest to chory slaby mi nie przeszkadza[/FONT]
[FONT=arial]Jezeli nie wezme go napewno pomoge w inny sposob"


:):)[/FONT][/QUOTE]
Super miłe:):):)

Link to comment
Share on other sites

ja to chyba będę zmuszona dziś już uciekać z dogomanii :( od kilku dni net zaczyna mi wieczorem szaleć.. wszystko się zawiesza, długo ładuje, wyskakują błędy :(beznadzieja.. ale może to nawet lepiej bo dziś bez przerwy patrzyłam w monitor ekranu od 11... i już widzę wszystko rozmazane... :/ Cieszę się, że to był dobry dzień dla dwóch kolejnych piesków! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']też już prosiłam kerie o maila żeby wysłać zdjęcia, ale chyba jej nie ma.



Zaprosiłam Pana na wątek do nas[/QUOTE]

Dziekuje za zaproszenie
Szlag mnie trafia jak widze takie stworzenia ze jakies bydle bo to nie czlowiek do tego dopuscil
Przepraszam wszystkie bydleta ze im ublizam co one winne ze sa az tak bezduszni ludzie
Tak samo szlag mnie trafia jak czlowiek ktoremu zaginal pies on twierdzi ze nie wie czy to jego-chlopie otzrasnij sie
Jakmozesz nie wiedziec kazdy pies ma cos szczegolnego ma znak czy reaguje na sygnal czy zawolanie na cmokniecie itd itp
moj ma tatuaz mysle io czipie ktory w sumie kosztuje grosze a oprocz tego ma dwie plamy na jezyku i wiem ze zawsze zareaguje na "moje cmokniecie"
Jak mozna wiedziec czy to nie moj pies znaczy sie ze nie wart pan nie warty psa bo ja za swoim poszedlbym piechota zeby sprawdzic jakby \tfu tfu\zniknal
Prosze o info napewno pomoge ile tylko bede mogl
ktos kto zna ta rase wie ze one nigdy i do nikogo nie sa agresywne a wrecz pzreciwnie przwdziwi przyjaciele takie ciekawskie misie -wlasnie przyszla zeby ja pogalskac :) jak tak mozna zrobic z takim psem
Zaden pies nie zasluguje na takie traktowanie a te przeciez sa gotowe poswiecic zycie zeby uratowac czlowieka -byly przypadki skrajnego wyczerpania przy ratowaniu czlowieka-topiacego przy holowaniu na brzeg

Rece opadaja
Nie chce tu robic zadnej reklamy ani kryptoreklamy bo nie mam jeszcze swojej strony jest w trakcie prac ale napewno zamieszcze wniej rubryke wlasnie poswiecona pomocy dla takich stworzen i bedziemy mogli wspolnie pomagac
To sa odruchy ludzkie a moze psie bo one umia kochac i cieszyc sie a my ludzie niestety nie zawsze

Pozdrawiam
Napewno bede czekal na info w jakim stanie jest pies po badaniu weterynarza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nowofunlandy.pl']Dziekuje za zaproszenie
Szlag mnie trafia jak widze takie stworzenia ze jakies bydle bo to nie czlowiek do tego dopuscil
Przepraszam wszystkie bydleta ze im ublizam co one winne ze sa az tak bezduszni ludzie
Tak samo szlag mnie trafia jak czlowiek ktoremu zaginal pies on twierdzi ze nie wie czy to jego-chlopie otzrasnij sie
Jakmozesz nie wiedziec kazdy pies ma cos szczegolnego ma znak czy reaguje na sygnal czy zawolanie na cmokniecie itd itp
moj ma tatuaz mysle io czipie ktory w sumie kosztuje grosze a oprocz tego ma dwie plamy na jezyku i wiem ze zawsze zareaguje na "moje cmokniecie"
Jak mozna wiedziec czy to nie moj pies znaczy sie ze nie wart pan nie warty psa bo ja za swoim poszedlbym piechota zeby sprawdzic jakby \tfu tfu\zniknal
Prosze o info napewno pomoge ile tylko bede mogl
ktos kto zna ta rase wie ze one nigdy i do nikogo nie sa agresywne a wrecz pzreciwnie przwdziwi przyjaciele takie ciekawskie misie -wlasnie przyszla zeby ja pogalskac :) jak tak mozna zrobic z takim psem
Zaden pies nie zasluguje na takie traktowanie a te przeciez sa gotowe poswiecic zycie zeby uratowac czlowieka -byly przypadki skrajnego wyczerpania przy ratowaniu czlowieka-topiacego przy holowaniu na brzeg

Rece opadaja
Nie chce tu robic zadnej reklamy ani kryptoreklamy bo nie mam jeszcze swojej strony jest w trakcie prac ale napewno zamieszcze wniej rubryke wlasnie poswiecona pomocy dla takich stworzen i bedziemy mogli wspolnie pomagac
To sa odruchy ludzkie a moze psie bo one umia kochac i cieszyc sie a my ludzie niestety nie zawsze

Pozdrawiam
Napewno bede czekal na info w jakim stanie jest pies po badaniu weterynarza[/QUOTE]

Witaj!

Miło widzieć na wątku Niufka kolejną osobę o wrażliwym sercu i zaangażowanym w pomoc. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nowofunlandy.pl']
Rece opadaja
Nie chce tu robic zadnej reklamy ani kryptoreklamy bo nie mam jeszcze swojej strony jest w trakcie prac ale napewno zamieszcze wniej rubryke wlasnie poswiecona pomocy dla takich stworzen i bedziemy mogli wspolnie pomagac
To sa odruchy ludzkie a moze psie bo one umia kochac i cieszyc sie a my ludzie niestety nie zawsze

Pozdrawiam
Napewno bede czekal na info w jakim stanie jest pies po badaniu weterynarza[/QUOTE]


hmmm, nie rozumiem tylko dlaczego jako miłosnik i posiadacz niufka piszesz nieprawidłowo nazwę rasy.
Często robia to ludzie nie znający się niufach, ale dziwię się, że pisze tak właściciel nowofunDlanda

Link to comment
Share on other sites

po primo dzieki za wychwycenie ale wlasnie sam sobie odpowiedziałas a mianowicie malo kto wie ze taka jest prawidlowa nazwa
po drugie primo uzywajac "literowki" mozna sie do nie j tak przzwyczaic ze pisze sie juz z automatu \pomijajac to ze piszac wogole robie mnostwo bledow za co czytajacych bardzo przepraszam
a tak wogole to nie jest temat tutaj na rozprawe "ojczyzna-polszczyzna "
to tak jakby zapytac czy jak napisze ze "koham" to mniej "kocham"?
Pozdrawiam
dziekuje za zwrocenie uwagi i przepraszam za literowke
mimo wszystko ze czepianie sie liter jak chodzi o czyjes byc albo nie byc jest bzdura

Link to comment
Share on other sites

Niufek faktycznie był bardzo wykończony, wszystkie psy wstały, a on spał najdłużej, jak dziecko, grzeczny w swoim pokoiku pochrapywał. Dwa razy Angelika zagladała czy juz wstał, aż w końcu musiała go budzić klaskaniem no i niedźwiedź powstał. Jest obłędny, wszystkie na niego ujadają ze zdziwieniem co to za czarna kula, a on z wielkim spokojem przechodzi obok nich i robi siku, na nikogo nie zwraca uwagi. Fajny chłopak z niego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Niufek faktycznie był bardzo wykończony, wszystkie psy wstały, a on spał najdłużej, jak dziecko, grzeczny w swoim pokoiku pochrapywał. Dwa razy Angelika zagladała czy juz wstał, aż w końcu musiała go budzić klaskaniem no i niedźwiedź powstał. Jest obłędny, wszystkie na niego ujadają ze zdziwieniem co to za czarna kula, a on z wielkim spokojem przechodzi obok nich i robi siku, na nikogo nie zwraca uwagi. Fajny chłopak z niego :)[/QUOTE]
Kochany chłopaczek :)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie poczuł się chłopak bezpiecznie, więc wyspał się za wszystkie czasy.:loveu:
Mam kolejną deklarację na Molosach, chyba muszę to usystematyzować;)
Jeżeli będą zdjęcia - nie zapomnijcie o mnie! Misiek ma już sporo wielbicieli na Molosach, domagają się zdjęć pupila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Fundacja Psy Ratownicy umieściła go na swojej stronie, ze zdjęciem z O. Podeślę im obecne, nowe, ale i nowe informacje chciałabym, On będzie dziś u weta?[/QUOTE]

Miał byc rano, al;e zadzwonię do Angeliki i może coś sie już dowiem.

Pani Bożena, która ma dwa Niufki proponuje kupno karmy Purina Pro Plan, co Wy na to?

Pytam o opienie, bo musze już dzisiaj zamówić.



Wspaniale, z eNiufek taki spokojuny i juz bezpieczny, a to zdjęcie z kotkiem po propstu rozczula, super widok!

Edited by MALWA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...