Jump to content
Dogomania

Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !


MALWA

Recommended Posts

no i wielki na miejscu. W aucie bardzo grzeczny, czekał cierpliwe jak boksio wyjdzie od weta. W hoteliku odrazu po wyjściu z auta 6 kotów przybyło na spotkanie niedźwiedzia, przyglądały mu się, a on w końcu pomachał ogonkiem :) w końcu jakaś reakcja, wchodzi na to, że kotki lubi, a one odrazu to wyczuły. Jest bardzo słaby, kuleje na przednią łapkę, tylne też ma jakieś osłabione, może auto to trafiło....w uszach infekcja i.....tatuaż. Jest trochę zaniedbany i napewno nie staruszek, teraz rodzi się pytanie czy właściciel należycie o niego dbał, bo albo nie dbał albo długo już nie był w domu. Jeśli ktoś może poszukać po numerze to wyśle, dowiemy się choć z jakiego jest obszaru. A, no i jest BARDZO wychudzony, kręgosłup i żebra na wierzchu, kupy robi normalne. Trzeba zadecydować jaką karmę tak na teraz. Angelika planuje zabrać go do weta do Krakowa, ale jeszcze nie wie kiedy jej się to uda, no chyba żeby się coś działo to napewno pojedzie wcześniej. Z boksiem źle, nie reaguje na nic, strasznie osowiały i słaby, waży tylko 26 kg, oceniony na 2 latka, odwodniony. Jest w domu w kenelu ze względu na inne psy i koty, ale tylko leży i nic. kenel za mały, gdyby ktoś miał możliwość zorganizować duży kenel to mógłby być w domu nawet jak odzyska siły (oby się tak stało) i będzie ruchliwy. Proszę pomyślcie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziewczyny jakiś pan z FB zalogowany jako "NOWOFUNLANDY" chce dac dom niufkowi, i po niego przyjechac, koszty leczenia itp pokryje sam, ma już podobno jednego niufka i jak pisze drugiemu tez może zaoferowac dom!
Proszę Misię lub jej mamę o kontakt z tym panem !

Link to comment
Share on other sites

Niufek bardzo fajny do innych psów, obojętne czy pies, czy suczka, czy szczeniak, spaceruje jak gdyby nic i nie szuka zwady :) kochany misio wszystkich lubi. Jest bardzo wygłodniały, ma apetyt za to boksio nie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Dziewczyny jakiś pan z FB zalogowany jako "NOWOFUNLANDY" chce dac dom niufkowi, i po niego przyjechac, koszty leczenia itp pokryje sam, ma już podobno jednego niufka i jak pisze drugiemu tez może zaoferowac dom!
Proszę Misię lub jej mamę o kontakt z tym panem ![/QUOTE]

trzeba pana dobrze sprawdzic, może ma dobre intencje, ale może być różnie. Tatuaż wskazuje na hodowle z nadmorskich terenów, ciekawe..

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek Messiego, który założyłam przed chwilą.

To bokserek, który został zabrany interwencyjnie z tego samego miejsca co Niufek.......

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244117-Bokserek-messi-wyciągnięty-z-mordowni-Błagam-pomóż?p=20935642#post20935642[/URL]

Proszę o pomoc dla niego.................

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wspaniale, z etyle osób zadeklarowało pomoc Niufkowi, i deklaracje, i wpłaty, i deklaracja opłaty 1 mieisąca hotelowania i zakupu karmy, i znalazła się juz chyba trzecia osoba z FB, która chce dać dom............

Ale myślę, ze na razie trzeba zobaczyć jak zachowuje sie Niufek, zbadac go u weta, porobić badania, odkarmić, sprawdzić domy, i myślę, ze bez ogłoszeń chłopak szybko znajdzie dom!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MAOZhDG7T3U/Ua-CjHRFcqI/AAAAAAAAM-0/zg0OS9Hs1e4/s576/niuf6.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IcPGUu00Rlo/Ua-CZoZ0JVI/AAAAAAAAM-s/1PTK6bo3ryc/s512/niuf1.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HvFO1kuZup8/Ua-BvQTANeI/AAAAAAAAM_A/8Jfix1BL4iw/s512/niuf4.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eIUEEVgl-CQ/Ua-Bc6YoVhI/AAAAAAAAM_E/BQvQFaUzRgY/s512/niuf3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dajcie mi nr tatuażu to znajdę z jakiej jest hodowli. W końcu " siedzę " w niufach.
Niufowi jeżeli chudy to polecam Royal Giant. Na stawy gotowane rapki kurczaków. Zrobić galaretke i do karmy dodawać. Najtańszy sposób ;) W zakupie karmy mogę pomóc, bo należę do Klubu Royala i mam tanio ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Dajcie mi nr tatuażu to znajdę z jakiej jest hodowli. W końcu " siedzę " w niufach.
Niufowi jeżeli chudy to polecam Royal Giant. Na stawy gotowane rapki kurczaków. Zrobić galaretke i do karmy dodawać. Najtańszy sposób ;) W zakupie karmy mogę pomóc, bo należę do Klubu Royala i mam tanio ;)[/QUOTE]

PW poszło.

Osoby, które znają jaki jest tatuaż, czasem nie umieszczajcie go na forach..żeby nagle nie zgłosiło się kilku właścicieli niufka za dowód podając nr tatuażu(przeczytanego z forum).

[quote name='Besti']Jestem za zaproszeniem MALWY. Widać chudzina z niego. Co z tym panem co oferuje dom?[/QUOTE]

napisałm do niego maila

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie przeczytałam na necie o parze Polaków,która znęcała się nad 4-letnim dzieckiem... Ostatecznie prawdopodobnie podtopili go wannie tak skutecznie ,że chłopczyk zmarł:( Dziecko było zagłodzone, karmili je solą....:(:(:(
Cytat z artykułu:
"W akcie oskarżenia zapisano m.in. że para karmiła chłopca jedynie solą, odmawiając mu innego pożywienia. Czteroletni Daniel miał być też brutalnie bity i poniżany".

To są własnie efekty wychowywania bez empatii dla słabszych.
Najpierw zwierzaki a potem własne dzieci.....
Potworne...

Link to comment
Share on other sites

Pytałyście o Pana z FB.
Wieć jest tak:
[FONT=arial]"Rozumiem Twoje pytania ale nie zakladalbym strony o niufach gdybym nie mialniufa i nie znal ich potrzeb[/FONT]
[FONT=arial]Mam pieknego niufa ktoremu sie lepiej powodzi niz nie jednej osobie chcesz dodesle Ci foty mojego niufa[/FONT]
[FONT=arial]Mam dom jednorodzinny z duuuuuza dzialka gdzie kilkanascie niufkow by mialo miejsce[/FONT]
[FONT=arial]To ze nie jest mlody to mi ni eprzeszkadza interesuje mnie tylko czy nie ma chorob ktore moglyby zaszkodzic mojemu niufkowi bo to sie mija z celem[/FONT]
[FONT=arial]Ja ze swoim jestem co miesiac u weterynarza[/FONT]
[FONT=arial]Umiem zadbac o nich bo to dla mnie najlepsi przyjaciele[/FONT]
[FONT=arial]W tej chwili jedyny problem to odleglosc[/FONT]
[FONT=arial]Dwa to musicie sie dowiedziec co mu jest to chory slaby mi nie przeszkadza[/FONT]
[FONT=arial]Jezeli nie wezme go napewno pomoge w inny sposob"


:):)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...