Jump to content
Dogomania

brak aptetytu u psa?


ancia

Recommended Posts

mój pies jest okropny jeśli chodzi o jedzenie ;/
czasem tak ma że nic nie zje jak mu się na siłę nie wepchnie;/jest bardzo szczupły
byłam u weta i powiedziała że psy już takie (ma 4 lata)jedzą raz na dzień rozumiem ale on czasami nawet nie chce zjeść tego jednego;/
mojego psa nie mam od małego bo jeden człowiek wywizózł go 2 lata temu(nie nawidzę tego)i się błakał
więc od zawsze mamy z nim problemy z jedzeniem;/
może jakieś tabletki na apetyty?

Link to comment
Share on other sites

A czym go karmisz ? w innym wątku czytam ,że ma stały problem z zatokami okoloodbytowymi.
Apetyt moze poprawić podawanie Rumentabs/u/.
Podstawa zrób badanie krwi /morfologia,biochemia/ badanie kalu -zarobaczenie.
Nie karm na silę ,nie tędy droga !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ancia']karmię go pedigree (nie stać mnie na lepsze)i kadłubkami(bardzo to lubi)dostaje też czasem szynkę powoncha i odchodzi nie wiem może jest niejadkiem[/QUOTE]
I co jeszcze dostaje ? W jakiej postaci dajesz kadlubki /rozumię ,że chodzi o porcje rosołowe z kurczaka/
Faktycznie w miejsce Pedigrii moze kup inną karme niby drozsza ale podajesz mniejsze ilości !!!!
Jak wyglada karmienie ? czy ma caly czas dostep do suchej karmy ?Ile ma ruchu ?

Link to comment
Share on other sites

A któż to karmi chlebem moczonym w mleku ? Chyba tylko margines , patologia i ciemniacy ze wsi ! Tak psy lubią marketówki , bo tam najwięcej uzależniaczy . Mój weterynarz robił eksperyment podając psom różne karmy i wybierały Chappi , największy syf. Oszczędzając na jedzeniu , nabija się później kieszeń wetom za leczenie schorzeń wątroby , nerek , nowotworów itp. Taka oszczędność procentuje w przyszłości . Pies jest mięsożercą , i to mięso na pierwszym miejscu powinno się znajdować ! A co jest podstawą diety BARF ? dieta zbliżona do naturalnego żywienia drapieżnika .

Link to comment
Share on other sites

vivictoria-wszystko ok ale wiele jest takich gospodarstw które nie sa majętne .z dwojga złego lepsze chappi niz ten "chleb w mleku".szczerze powiedziawszy sa psy które swietnie funkcjonuja na marketówach-włos błyszczący ,ogólnie zdrowy(na pierszy rzut oka)wyglad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...