Jump to content
Dogomania

Pies dingo - czyli po prostu FANTA


Agnes

Recommended Posts

Ona wszystkie pieski kocha i zacheca do zabawy ;) czasami wystraszy sie wiekszego podejdzie, ale zaraz znowu zaczyna skakac wkolo, zeby sie bawic. Niestety jeszcze nie miala okazji porzadne sie wybiegac z psami, poki co ma mnie gleboko gdzies na spacerach, wiec wolnosc ma na 5m flexi ;)

A...chcialabys sie spotkac?:razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Ona wszystkie pieski kocha i zacheca do zabawy ;) czasami wystraszy sie wiekszego podejdzie, ale zaraz znowu zaczyna skakac wkolo, zeby sie bawic. Niestety jeszcze nie miala okazji porzadne sie wybiegac z psami, poki co ma mnie gleboko gdzies na spacerach, wiec wolnosc ma na 5m flexi ;)

A...chcialabys sie spotkac?:razz::razz:[/QUOTE]

A no właśnie tak o tym myślałam, ale to dopiero za jakieś 2 tygodnie bo teraz Galina jedzie na działkę ;)
Tylko nie wiem czy to wypali, bo Galeństwo się bawić nie będzie - to na pewno - i czy to nie będzie dla niej za duży stres jak takie fiu bździu będzie wkoło niej skakać :p

Link to comment
Share on other sites

To za 2 tyg zobaczymy, czy ja bede w stanie ja na tyle ogarnac, zeby nie skakala po psach na smyczy. Poki co idzie to ciezko, ale wiadomo za szybko na takie sukcesy ;) Docelowo na smyczy ma spacerowac a nie skakac po psach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']To za 2 tyg zobaczymy, czy ja bede w stanie ja na tyle ogarnac, zeby nie skakala po psach na smyczy. Poki co idzie to ciezko, ale wiadomo za szybko na takie sukcesy ;) Docelowo na smyczy ma spacerowac a nie skakac po psach:evil_lol:[/QUOTE]

oj tam, może nie wiesz do czego służy smycz? :evil_lol: może dla Fanty to taka SKAKANKA? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Fancia najsłodszy pies jakiego znam :loveu:
Nie wiem skąd się takie psy biorą , ale jestem na prawde zaskoczona jej zachowaniem po tak długim pobycie w schronie nie widać po niej nic,zachowuje się jakby zawsze mieszkała u Agi . Pies ideał (no prawie :diabloti:).

Nawet chciała nauczyć mnie latać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]IZMADO[/B] ona jest zachudzona a nie zgrabna:evil_lol: ale juz wazy 21 kg, jak przyjechala 1,5 tyg temu wazyla 18,5kg. Jeszcze pewnie 2 kg w gore i bedzie cacy:lol:

[B]gops[/B] Ty sie ciesz ze zeby masz cale po tym lataniu:eviltong::eviltong::eviltong:

[B]vege*[/B] witam i zapraszam czesciej :)

[B]zaba14[/B] oj dobrze, ze tylko nieliczni wiedza ile szukanie psa mnie i moich bliskich kosztowalo :) ale jak widac - oplacalo sie :)

[B]Asia&Kleo[/B] masz bombowy avatar:cool3: i wreszcie w tym roku pojade do Winca:multi: tylko niech ta sie ogarnie z jazda samochodem, bo poki co predkosc jaka osiagam to jest max 70 km/h dluugo bysmy jechaly:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Kleo']Ach, w końcu Agnesowa :)... Fanta, widzimy się w [B]Wińcu[/B] ;)
Będę tutaj zaglądać :)[/QUOTE]

[quote name='Agnes'][B]IZMADO[/B] ona jest zachudzona a nie zgrabna:evil_lol: ale juz wazy 21 kg, jak przyjechala 1,5 tyg temu wazyla 18,5kg. Jeszcze pewnie 2 kg w gore i bedzie cacy:lol:

[B]gops[/B] Ty sie ciesz ze zeby masz cale po tym lataniu:eviltong::eviltong::eviltong:

[B]vege*[/B] witam i zapraszam czesciej :)

[B]zaba14[/B] oj dobrze, ze tylko nieliczni wiedza ile szukanie psa mnie i moich bliskich kosztowalo :) ale jak widac - oplacalo sie :)

[B]Asia&Kleo[/B] masz bombowy avatar:cool3: i wreszcie w tym roku pojade do [B]Winca[/B]:multi: tylko niech ta sie ogarnie z jazda samochodem, bo poki co predkosc jaka osiagam to jest max 70 km/h dluugo bysmy jechaly:evil_lol:[/QUOTE]


Winiec, Winiec? Czy to ten koło Miłomłyna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']No jaha! Całe dwa tygodnie co roku!!!

Teraz będę tam 6-19 sierpnia. Proszę, powiedzcie, że też będziecie w sierpniu, plis plis plis![/QUOTE]
hmm ja pewni będę , Aga planuje ostatni tydzień lipca ew pierwszy sierpnia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']hmm ja pewni będę , Aga planuje ostatni tydzień lipca ew pierwszy sierpnia :lol:[/QUOTE]

Ale numer!
Czy Wy macie tam jakąś rodzinę, czy po prostu miejsce agroturystyczne?
Ja będę w bazie ZHP, 7 kilometrów za Miłomłynem, tuż przed Wińcem.
Oczywiście jadę z Janką i liczę na to, że będę się mogła czasem wymknąć na dłuższy spacer, bo tereny tam są cudowne.

Link to comment
Share on other sites

Tak jakos przelom lipiec/sierpien albo poczatek sierpnia :) Zalezy jak urlop dostane.

W Wincu gops ma dzialke :)

Bza ZHP...gops to jest to co sie mija po lewej i po prawej stronie jadac do Milomlyna? przed mostkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Ale numer!
Czy Wy macie tam jakąś rodzinę, czy po prostu miejsce agroturystyczne?
Ja będę w bazie ZHP, 7 kilometrów za Miłomłynem, tuż przed Wińcem.
Oczywiście jadę z Janką i liczę na to, że będę się mogła czasem wymknąć na dłuższy spacer, bo tereny tam są cudowne.[/QUOTE]
ja mam w Wińcu działke, zapraszam jak będziesz :) tereny są piękne to prawda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Tak jakos przelom lipiec/sierpien albo poczatek sierpnia :) Zalezy jak urlop dostane.


Bza ZHP...gops to jest to co sie mija po lewej i po prawej stronie jadac do Milomlyna? przed mostkiem?[/QUOTE]
nie wiem co to , pewnie tak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Tak jakos przelom lipiec/sierpien albo poczatek sierpnia :) Zalezy jak urlop dostane.

W Wincu gops ma dzialke :)

Bza ZHP...gops to jest to co sie mija po lewej i po prawej stronie jadac do Milomlyna? przed mostkiem?[/QUOTE]

Tak, dokładnie to!


[quote name='gops']ja mam w Wińcu działke, zapraszam jak będziesz :) tereny są piękne to prawda[/QUOTE]

Jej, dziękuję! Przyda mi się odreagowanie po dzieciakach ;) No i dla Janki to też będzie super, choć nie ręczę za jej zachowanie, bo będzie to nasz pierwszy wyjazd :P Ale mam nadzieję, że będzie w porządku. Ciągle ostro pracujemy. I dziś Janka sama pobiegła za bokserem. BOKSEREM!!! To są psy, na które od razu się pluła! A teraz, proszę - poleciała i zachęcała go do zabawy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...