Jump to content
Dogomania

Labradorka biszkoptowa tylko w dobre ręce!!!!


lena250

Recommended Posts

[B][FONT=&amp]Szukam nowego, dobrego domu dla fajnego, przytulaśnego, labradorka koloru biszkoptowego, zdrowa, sterylizowana, ma 9 lat. Jest pieskiem mądrym, ułożonym, nauczonym podstawowych komend, żywiołowym
i energicznym, przekochanym i cierpliwym (uwielbia spacery, zabawę, rzucanie patyczków, pływanie – jak każdy labcio). Jest niezwykle towarzyska, uwielbia pieszczoty, jest przyjaźnie nastawiona do dzieci, kochająca ludzi, zawsze mieszkała w domu z ludźmi. Jestem po prostu zmuszona szukać jej nowego domku ze względu na zmianę sytuacji życiowej. [/FONT][/B]
[B][FONT=&amp]Pragnę, by pokochali ją dobrzy ludzie, a ja jestem w stanie zobowiązać się do pokrywania kosztów utrzymania. Jeśli ktoś zdecyduje się zapewnić jej ciepły i przyjazny dom, ona odwzajemni się miłością i przywiązaniem. [/FONT][/B]
[B][FONT=&amp]Proszę o pomoc w znalezieniu jej nowego domku, najchętniej ze śląska i okolic. [/FONT][/B]
[B][FONT=&amp]Więcej informacji pod numerem telefonu: 602-249-097[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...