Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
SOZ Piła

Kochana Perełka szuka domu, czeka na swojego Pana w schronisku ;)

Recommended Posts

Ta mała sunia to bardzo odpowiedzialna mama. Nasi wolontariusze znaleźli ją w sianie razem z jej nowo narodzonymi dzieciaczkami. Perła bo tak ją nazwaliśmy, ma około 4 lata. Po przybyciu do jednego z naszych domów tymczasowych była strasznie zarobaczona ( miała tasiemca), dlatego też podjęliśmy leczenie w tym kierunku. Aktualnie Perła przebywa w schronisku, gdzie czeka na sterylizację, jednak jest już gotowa do adopcji. W domu ciągle szuka uwagi, lubi być głaskana i domaga się tego. Pocieszna, wesoła, bardzo grzeczna na spacerach – przychodzi na zawołanie. Na hałasy z zewnątrz reaguje szczekaniem, jest bardzo czujna. Niestety nie jest nauczona czystości, dlatego pod tym względem trzeba jej pilnować. Miała złamaną łapkę, nikt na to nie zareagował, czego wynikiem było złe zrośnięcie – co widać na zdjęciach. Jednak troszkę krzywa łapka nie przeszkadza jej w codziennym życiu.
Osoby, które chciałyby przygarnąć Perłę i dać jej kawałek miejsca pod swoim dachem, proszone są o kontakt z naszym stowarzyszeniem.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na przeprowadzenie przez wolontariuszy naszego stowarzyszenia wizyty przed jak i po adopcyjnej.

[IMG]http://i41.tinypic.com/slpvte.jpg[/IMG]

[URL]http://i44.tinypic.com/14md20.jpg[/URL]

[B]Kontakt w sprawie adopcji:
Służba Ochrony Zwierząt Piła
Tel: 799-135-585
E-mail: [email][email protected][/email][/B]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety pieskowi nie moge domu stalego zaofiarowac ,ale obejrzalam sobie HP waszej organizacji i zapowiada sie obiecujaco.
Trzymam mocno kcuki za wszystkie przez Was uratowane od cierpien i smierci zwierzatka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='xxxx52']Niestety pieskowi nie moge domu stalego zaofiarowac ,ale obejrzalam sobie HP waszej organizacji i zapowiada sie obiecujaco.
Trzymam mocno kcuki za wszystkie przez Was uratowane od cierpien i smierci zwierzatka.[/QUOTE]


Dziękujemy bardzo, cały czas staramy się rozwijać;) Praktycznie dopiero od 3 miesięcy działamy w kierunku adopcji:) Na początku nasi Inspektorzy działali tylko interwncyjnie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[url]http://i41.tinypic.com/2w7k9qo.jpg[/url]
[url]http://i41.tinypic.com/2w7k9qo.jpg[/url]

Perełka to bardzo delikatna, i drobniutka istota.....bardzo chcialaby mieć juz swój domek i człowieka któremu mogłaby zaufać i pokochać calym swoim malutkim serduszkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×