Jump to content
Dogomania

Baron potrafi się już uśmiechać... Wspaniały wyżeł z Kundelka czeka na DOM!


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='agata51']Wróciłam z krótkich wakacji. Wiedźma, już mówiłam, złożycielku wątku już dawno nie ma. Poszukam, dam znać.[/QUOTE]

Agato Ty wiesz jaka jestem Ci wdzięczna za obecnośc na rzeszowskich watkach :calus::Rose:

Baronek juz sie zrobił staruszek :-( siedzi sobie w budzie i nie wyskakuje juz jak z procy na nasze wołania ...lata leca kazdemu niestety

Link to comment
Share on other sites

Super jest na tym wątku. Agata51 pisze sama do siebie. Prawie taka sama sytuacja jest u psa Blekiego którego banerek jest w moim podpisie. Teraz jestem zajęta bazarkiem kosmicznym ale jak skończy się i będę pisać często to też sama do siebie co już czasem zdarza się. Jak pies jest wyciągany to jest wtedy ruch a po pewnym czasie pustki. Okazuje się że niektórzy wchodzą na wątek ale po cichu.

Link to comment
Share on other sites

bakusiowa - możemy pisać, tylko co z tego wynika?, nie ma gospodarza wątku, nie ma inicjatywy do jakiś umówionych działań, no co - pogadamy sobie, podniesiemy wątek do góry i co? ja chętnie się zaangażuję w pomoc Baronowi ale musi być chociaż osoba, która:
- ma kontakt z psem w realnym świecie
- może pociągnąć wątek na dogo - albo założyć nowy, albo edytować ten starutki,

i wtedy ogłoszenia, decyzje jaki rodzaj pomocy dla niego najlepszy, szukanie DT, DS, sponsorów, cokolwiek ale bez tych 2 ww. punktów - nic nie pójdzie dalej,

Link to comment
Share on other sites

My naprawdę niewiele możemy. Hotelik, DT odpadają, można tylko ogłaszać (ja, niestety, nie umiem) i podnosić wątek (to umiem).
bakusiowa, obiecuję, że będę zaglądać do Blekiego. Jak tylko wrócę z następnych krótkich wakacji (koniec września). I nie lekceważmy podnoszenia wątku, gadając do siebie. To czasem skutkuje.

Baron, poczekaj, jeszcze się wypuścimy na zwierzynę osiedlową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']Zajrzę do mapy pomocy. Może ktoś z Rzeszowa mógłby podjechać -podejść do schroniska. Na dobrą (a właściwie złą) sprawę nawet nie wiadomo, czy on tam jeszcze jest.[/QUOTE]
trochę czasu minęło a Baron nie pierwszej młodości niestety , ważne żeby sprawdzić czy jeszcze jest w schronisku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...