Jump to content
Dogomania

Mikrosunia + 3 szczeniaki z ulicy - wszystkie w nowych domach!!! :) DZIĘKUJEMY DAŚKA!


kcd

Recommended Posts

O przeszłości Iskierki nie wiemy nic. Jej historia, przynajmniej dla nas, rozpoczyna się od momentu, kiedy oszczeniła się na ulicy. Inspektorzy OTOZ Animals podjęli się opieki nad nią i maluszkami i przewieźli je do przytuliska w Lublińcu.

Sunia miała odkarmić młode i cała czwórka miała poszukać domku... miała... Ale tydzień temu w przytulisku pojawił się pies chory na PARWO. Nie możemy pozwolić, żeby maleństwa się zaraziły!


Dziś (27.05) podano im surowicę, PILNIE szukamy DT!

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/200047_473580796052629_773044902_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/253346_570635702959387_2131322923_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970660_472913416119367_351986229_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/6268_472912036119505_863542439_n.jpg[/IMG][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942016_571077852915172_1199776001_n.jpg[/IMG]

Edited by kcd
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia może przyjść do mnie do DT, ale bez szczeniorów - niestety nie mam na to warunków. Jeśli ktoś się podejmie wzięcia wesołej czwórki OBIECUJĘ zabrać je do końca czerwca (no chyba, że się DT przywiąże ;-) ).

Jak to powiedziała mi kiedyś Malagos: weź psa... nie bądź wiśnia!

Edited by kcd
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Moje zdanie juz znasz, niestety na ta chwilę nie pomogę, ale zapisuję wątek.[/QUOTE]

Dziękuję chociażby za obecność :-) Jeśli przyszedłby Ci do głowy ktoś, kto mógłby mieć miejsce, nie krępuj się i zapraszaj ;-)

EDIT: Szczeniaki mają teraz 4 tyg, ale mam jakiś problem z dodaniem aktualnych zdjęć... jutro spróbuję.

Edited by kcd
Link to comment
Share on other sites

Mama jest ciut nieśmiała ale łagodna i spokojna. Dzieci słodkie i będą mikropsiakami raczej.... Pomóżcie nam proszę. Sytuacja nas przerasta. Szczeniorki i mama dostaną zapas surowicy na drugie szczepienie.... jeśli trzeba to dorzucimy karmę ,opłacimy wetów. Tylko pomóżcie nam.....i Im....

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem postaram się pogadać i chociaż jednego wziąć, ale jak pisałam dopiero ewentualnie od następnego tygodnia.
Teraz jestem w totalnej d..e

Szczylki są w ogóle szczepione, odrobaczone?

Teraz mają 4 tygodnie tak, czyli kiedy wstępnie one mogłyby do nowych domów iść?
I jak one rozmiarowo docelowo będą ( wiem,że ciężko to stwierdzić) ale mniej więcej w mamusię takie okruszki, czy większe?

Aha i ile waży mamusia?


Kcd jak będziesz miała problem z fotami możesz mi na maila słać [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

O rany, dziękuję wam wszystkim za przybycie! :loveu::loveu::loveu:

Wszystkie pytania zadałam Marcie, więc napiszę wszystko, jak tylko dostanę od niej odpowiedź. No chyba że Nescca ją uprzedzi ;)

Jak dla mnie sunia jest absolutnie w typie mikrodobermana, czyt. ratlerka. Małe też podobno mają być mikro, ale z tymi dziećmi to same wiecie... nigdy nie wiadomo co z nich wyrośnie. Moja mama tez miała w stosunku do mnie pewne oczekiwania i ooo... same zobaczcie ;-)

Słyszałam, że najwcześniej jak można zabierać szczeniora mamie to 8 tygodni. Ale nie mam kompletnie doświadczenia poza jednym razem, kiedy miałam 8 lat i ludzie ode mnie z osiedla chcieli utopić 4 tygodniowego malucha - zaopiekowałam się nim, ale było ciężko - ani ja nie umiałam go karmić ani on nie potrafił jeść... Także jedno co wiem, to że 4 tyg to zdecydowanie za mało.

Największe zmartwienie teraz to nie wyadoptowanie mamy czy znalezienie DT dla każdego szczeniaka osobno, tylko póki co miejsca, gdzie cała 4 mogłaby przeczekać te 4 tygodnie (czy ile tam jeszcze potrzebują przy mamie...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Podrzuciłam sunię Ewie Marcie, bo ma dużo zapytań o Biankę.[/QUOTE]

Dziękuję! gdybyśmy miały zapewniony domek po odszczeniaczeniu suni to byłoby super! :loveu:

Tylko co z nią zrobić póki co..? :placz:

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja... Iskierka to wręcz klonik Duszki! Gdyby jeszcze ktoś zadzwonił z jej zabłąkanych ogłoszeń, będę przekierowywać. Maluchy muszą mieć min. 7 tyg., żeby je zabrać od mamy, a najlepiej 8-9. Teoretycznie łatwiej mieć w domu sunię i szczeniaczki niż same szczeniaczki, ale nasze 11 godzin poza domem i 4-5 psów - nie da rady :(
Kdc, może napisz do Andzike od mikropiesków, może one pomogą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Czyli na ten moment trzeba szukać miejsca dla suki raze ze szczylami.
Może taka dziewczyna z Warszawy by je wzięła, ale ona na PDT, więc nie wiem czy kasa jest, no i czy ona by mogła je wziąć[/QUOTE]

Zależy ile by wzięła, ale myślę, że kasę uda mi się skołować. Mogłabyś się jej podpytać albo dać mi namiary?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Też miałam skojarzenia z Częstochową ;).[/QUOTE]

Ja jestem geograficzną blondynką absolutną :placz: Bardzo chciałam odpowiedzieć na pytanie, ale jak widać nawet z mapy nie umiem korzystać :placz:

Ale się starałam, a to się liczy, prawda..? ;)

Dostałam częściowe info od OTOZu: wszystkie dziabągi są odrobaczone, ze szczepień to tylko surowica, niestety. Reszta newsów za jakąś godzinę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']A może Ewu by coś pomogła?[/QUOTE]

Na mój geograficzny blondynizm? Nie sądzę, już niejeden i niejedna próbowała... ;)

A tak serio, to dziękuję za cynk i w tej sekundzie do niej piszę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...