Jump to content
Dogomania

Worek+rzeka=śmierć...można coś zrobić??


Marlena:)

Recommended Posts

Hmm, a poza tym, nie napisalam nigdzie, ze oddam psiaki do schroniska, bo sie urodzily. Jezeli moja sunia mialaby szczeniaki, to napewno zapewnilabym im dom u siebie, bo znajac swoja slabosc do zwierzat, zakochalabym sie w nich :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaliS']powiem wam ze to jest "normalne".. przypadkow topienia psow, kotow i innych zwierzat nie policze w glowie nawet... a na wsiach w wody sie ludzie nie bawią... łopatą przez łeb i zadowoleni :| a pozniej argumentacja "bo za duzo żarł" roczny kundel podobny do ONka... to dostał łopatą przez łeb :| az sie w głowie nie miesci jak ludzie traktuja zwierzeta.. jak sie nad nimi znecaja i traktuja w niehumanitarny sposob...

Wklejam zdjecia mojej Potoczki... imie dosc niezwykłe bo wyłowiona własnie z rzeki. Lezala z siostra(Rzeczka) w worku na smieci w rzeczce.. przejezdzałysmy z kuzynką i słyszałymy mialczenie takie.Myslałysmy ze to koty wiec zeszłymy a tam dwie małe, slepe kluski.. fioletowe niemalze... czyli znalazłysmy je w ostatniej chwili. Miały duzo szczescia.. Obie na szczescie wykarmiły sie na butelkach... Rzeczka znalazła dom a Potoczka juz nie miała tyle szczescia wiec została u nas. Cała ona byla jedna wielka niewiadomą bo nikt nie wiedzial jak duza urosnie wiec ciezko bylo oddac w dobre rece kota w worku. Swoja droga kochana jest jak nie wiem ;] wklejam zdjecia mojej wyłowionej z rzeczki Potoczki :D
to z niej wyrosłoo....
jak mozna bylo chciec to UTOPIC?[/quote]

Piesek rzeczywiscie piekny i ciesze sie, ze Potoczka i Rzeczka mialy szczescie :multi: Niewielu jest ludzi, ktorzy sie tak "poswiecaja".
A z tym zabijaniem psow lopata, to juz jest straszne. Dziwie sie, ze tacy ludzie sa jeszcze na swiecie...:angryy: To smutne :(

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5642761#post5642761[/URL]
gdzieś na początku wspomniałam o pisakach ze wsi. Nie wiem co się z nimi stanie, zupełnie nie mam pojęcia. Wolałam nie pytać, ale dostałam pozwolenie, zeby szukać im domku. Jak ktoś by był zainteresowany to mogę pojechać znowu i nowsze zdjęcia porobić, bo te są chyba sprzed.. 3 tygodni!

Link to comment
Share on other sites

Takiego wterynarza to powinni za łeb i utopić albo podać mu raz taki zastrzyk, potem by się obudził, i znowu, aż by się wykończył stary dziad.
Najgorsze to jest to, że nie możemy z tym nic zrobić, bo tylko w niektórych przypadkach możemy pomóc, ta bezradnośc jest po prostu ohydna.
Ja bym chyba własnoręcznie udusiła, zadźgała zakopała i postawiła tam nad tym ''grobem'' tabliczkę, ''STAREGO DZIADA NIE MA, JEDNEGO H*** MNIEJ!'' A potem mogłabym iść siedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingilka']Takiego wterynarza to powinni za łeb i utopić albo podać mu raz taki zastrzyk, potem by się obudził, i znowu, aż by się wykończył stary dziad.
[COLOR=Red] Najgorsze to jest to, że nie możemy z tym nic zrobić, bo tylko w niektórych przypadkach możemy pomóc, ta bezradnośc jest po prostu ohydna.[/COLOR]
Ja bym chyba własnoręcznie udusiła, zadźgała zakopała i postawiła tam nad tym ''grobem'' tabliczkę, ''STAREGO DZIADA NIE MA, JEDNEGO H*** MNIEJ!'' A potem mogłabym iść siedzieć.[/quote]
można... nie rozmnażać psów bo "tak się nam podoba..."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingilka']To też fakt, ale właśnie o tym napisałam że tylko w niektórych przypadkach możemy pomóc, oj Smaturio czytaj ze zrozumieniem![/quote]
:shake: tylko pomyśl, że gdyby [COLOR=Red][B]NIEKTÓRZY[/B][/COLOR] nie rozmnażali psów, nie mówię tutaj o wykwalifikowanych hodowlach, kt.óre starają się ulepszać rasy, ale o zwykłych hodowlach robionych żeby mieć szczeniaki i o rozmnażaczach dla kasy lub po to że [COLOR=Red][B]"fajnie było by mieć szczeniaki"

[/B][COLOR=Black]sorry ale nie mogłam się powstrzymać...[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nooo, MAM WIELKI ŻAL DO PANA BOGA, ŻE STWORZYŁ MNIE WŁAŚNIE JAKO CZŁOWIEKA!
Nie chcę być człowiekiem!
Już bym wolałabyć marsjaninem niż człowiekiem!
Tak mnie w środku, w sercu boli, że tak mało możemy zrobić, bo przecież nie możemy wszystkich powstrzymać od rozmnażania psiaków!

MAM POSTANOWIENIE:
[COLOR=red][B][U]1.NIGDY WIĘCEJ, NIE PRZEJDĘ OBOJĘTNIE OBOK ZWIERZAKA KTÓRY SIĘ PAŁĘTA LUB JEST RANNY BEZ UDZIELENIA POMOCY, LUB DOWIEDZENIA SIĘ CZYJ TEN PIES JEST![/U][/B][/COLOR]
[B][U][COLOR=#ff0000][/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=#ff0000]2.NIGDY WIĘCEJ NIE UDERZĘ SWOJEGO PSA, BO BĘDĘ TO UZNAWAĆ ZA PRZESTĘPSTWO, ZA KTÓRE POWINNO SIĘ ZAPŁACIĆ![/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=#ff0000][/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=darkgreen]JAK BOGA KOCHAM, NIGDY WIĘCEJ NIE UDERZE SWOJEGO PSA![/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=#006400]NA SERIO![/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=#006400]JA NAPRAWDĘ NIE WIEM, JAK LUDZIE MOGĄ BYĆ TAKIMI KRETYNAMI, GŁUPCAMI I ŚWIRAMI ABY ZNĘCAĆ SIĘ NAD ZWIERZAKAMI![/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=#006400]tE ZWIERZĘTA NIE SĄ NIKOMU WINNE, I NIE POWINNO SIĘ ICH ZJADAĆ CZY ZASTRZELAĆ TYLKO DLATEGO, ŻE POSZCZEKAŁ NA SĄSIADA LUB POGRYZŁ NOWEGO PAPCIA SWOJEJ [/COLOR][COLOR=red]''PAŃCI''![/COLOR][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingilka']MAM POSTANOWIENIE:
[COLOR=red][B][U]1.NIGDY WIĘCEJ, NIE PRZEJDĘ OBOJĘTNIE OBOK ZWIERZAKA KTÓRY SIĘ PAŁĘTA LUB JEST RANNY BEZ UDZIELENIA POMOCY, LUB DOWIEDZENIA SIĘ CZYJ TEN PIES JEST![/U][/B][/COLOR][/quote]

Doskonałe postanowienie :klacz: Realizuj je z uporem! :kciuki:
Gdyby ludzie takie zachowanie mieli po prostu W NAWYKU... eh, marzenia.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, kingilka, ale to postanowienie jest troche trudne do zrealizowania... Choc Cie nie znam i nie wiem jakie masz mozliwosci ;-)
I jeszcze do tego:
"[B]Nie chcę być człowiekiem!
Już bym wolałabyć marsjaninem niż człowiekiem[/B]!"
Ja kiedys pomyslalam sobie, ze nienawidze ludzi, bo sa tacy jacy sa: okrutni, bezlitosni... I, szczerze mowiac, mowie tu o kolegach z mojej klasy :(. W zeszlym roku wkladali tramwaje do smoly i je spalali za pomoca lupy! :( Ale przyznam sie, ze tez czasem nienawidze siebie za to, ze jestem czlowiekiem. Kogo bedzie trzeba winic za to, ze zanieczyscil ziemie i wybil wszystkie zwierzeta?! Mnie, bo jestem czlowiekiem...

Link to comment
Share on other sites

Dziki kraj po prostu.
Żeby zmienic mentalność ludzi tu żyjących, trzeba by chyba 1000lat...

Ostatnio słyszałam taką rozmowę
-czemu pani nie uśpi ślepych szczeniąt?( kobiecie oszczeniła się suczka)
-eee po co, jak się urodziły to niech się chowają
-a co pani z nimi zrobi?
-wydam jak urosną, a jak się nie wyda wszystkich, to się wyrzuci:angryy::angryy::angryy:

Bez komentarza...

Link to comment
Share on other sites

Tak tak,też to czytałam;) ...Ludzie potrafią być naprawdę okrutni :shake: .
[QUOTE]Wczoraj przyszedł do mnie cudny,wilczurowaty psiak:loveu: ... Był cały mokry, bardzo wystraszony,obwiązany kablem...do szyi właśnie owym kablem przywiązano mu ciężki kawałek metalu:shake: ...Widocznie ktoś chciał się go pozbyć,a ponieważ mieszkam blisko rzeki i zalewu,więc nie musiał długo iść:-( ....Najadł się i wyspał..Nie zdąrzyłam go jeszcze oglądnąć,czy jest cały, a jego już nie było....Nie rezygnuję z dalszych poszukiwań i jak tylko go znajdę-pokażę napewno;-) ...[/QUOTE]
Trzymajcie za nas kciuki:-( ...bo bez was nie uda mi się go odnaleźć:shake: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaliS']Polska to kraj i tak kochajacy zwierzeta... takie przypadki sa wszedzie.. ostatnio w moim psie czytałam artykuł o psach ktore wczasowicze przywoza z wakacji... wzruszajacy. Plakalam jak bóbr... polecam wszystkim![/quote]
Tez to czytalam. Masz racje, wszedzie mozna to spodkac. We Farancjii w niektorych regionach podobno zastrzeliwuja bezdomne psy :crazyeye: :-(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że się tak rzucam:lol: , ale jest o co:

[COLOR=red]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/COLOR]
[COLOR=blue]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=#0000ff]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=#0000ff]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=black]JAK TAK MOŻNA?!!! :angryy::mad: :crazyeye: :placz: A, PRZEPRASZAM: NIE MOŻNA!!! :angryy: :mad: :placz: :crazyeye: :pissed: :lmaa: :x PEWNIE TROCHĘ SIĘ WŚCIEKNIECIE JAK TO NAPISZĘ, ALE MAM WRAŻENIE (NIE MYLNE ZRĘSZTĄ :evil_lol: ), ŻE LUDZI NIE POWINNO BYĆ NA ŚWIECIE, PO PROSTU. I NIE DA SIĘ TEGO OPISAĆ SŁOWAMI! WYOBRAŻCIE SOBIE: ZERO GŁÓPKÓW ROZWALAJĄCYCH ROŚLINY, ZERO IDIOTÓW ZABIJAJĄCYCH ZWIERZĘTA,[/COLOR]
ZERO ZANIECZYSZCZEŃ RODOWISKA... jEDNO, WIELKIE, CUDOWNE ZZEERROO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:megagrin: :megagrin: :megagrin: :scream_3: :scream_3: :angel: :angel: :angel:
Patrzcie jakim jestęśmy beznadziejnym gatunkiem: nawet sami siebie zabijamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...