Jump to content
Dogomania

moje skarby


kikou

Recommended Posts

[quote name='Poker'].......
Transport załatwiony przypuszczalnie na przyszły tydzień. Czy coś jeszcze podać?[/QUOTE]


super, pieknie dziękujemy... :loveu::loveu::loveu:
[B]specjalnie proszę oczywiście nic nie kupować[/B] ale jakby gdzieś zalegało i/lub zawadzało ;)
to standardowo zawsze u nas "idą" następujące rzeczy:
z leków karsivan w każdej ilości, wszystko co leczy i/lub wspomaga wątrobę,
wszystko co wspomaga florę bakteryjną w jelitach,
leki z enzymami trzustkowymi,
leki na zaparcia i biegunki (nifuroksazyd, smekta, węgiel, lactulosa)...
karmy dla seniorów i/lub psiaków z chorą wątrobą i/lub trzustką i/lub skórą ...
wszystko co coś czyści - znaczy środki czystości ...
i poduszki "wydyźdane" nawet z pierza (schroniska nigdy nie używają pościeli z pierza bo psiaki rozrywają ale u nas towarzystwo jest tak leciwe, że przeważnie tylko zasikuje poduchy, problemw z rozrywaniem nie mamy :eviltong: ) ale zanim zasikają to lubia bardzo bo podusie są mięciusie i cieplusie na stare kostki wymarzone..

Link to comment
Share on other sites

prezentów ciąg dalszy - chcąc podzielić się karmą "skórną" Bony uświadomiłam sobie, ze to jest karma "maxi", dla psów dużych ras, bo Bona to bernardynka.....

tak więc wyglądaj kuriera - przywiezie worek karmy Royal Dermacomfort dla małych piesków (Globusik wprawdzie większy nieco, ale taki delikatny, że chyba bardziej mu drobna karma potrzebna, niż Muńciowi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']prezentów ciąg dalszy - chcąc podzielić się karmą "skórną" Bony uświadomiłam sobie, ze to jest karma "maxi", dla psów dużych ras, bo Bona to bernardynka.....

tak więc wyglądaj kuriera - przywiezie worek karmy Royal Dermacomfort dla małych piesków (Globusik wprawdzie większy nieco, ale taki delikatny, że chyba bardziej mu drobna karma potrzebna, niż Muńciowi)[/QUOTE]


[B]wspaniałe wieści,[/B]
[COLOR=#ff0000][B]bardzo serdecznie dziękujemy[/B][/COLOR] :iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

hasiu-6-150x150.jpghasiu-4-150x150.jpghasiu-1-150x150.jpghasiu-5-150x150.jpg

a u nas od wczoraj taki cudak mieszka :)

malutki zupełnie zagubiony w główce Hasiu... do tego jeszcze biedulo potezne rozwolnienie ma...
jednym z objawow psiej demencji jest jak piesek chodzipo własnych odchodach i załatwia sie tam gdzie spi... czego zdrowe psiaki instynktownie nie robia... no chyba ze w malej klatce jak juz nie maja wyjscia... i to jest taki przypadek... biedny cudaczek znalazł sobie nawet posłanko do spania... po czym nasisiał do niego i ułozył sie w tych siczkach do spania... a luźną Hasiową kupke mamy po prostu wszędzie...

no ale damy radę... już jednozębny cudak dostał leki... jakoś to opanujemy


wczoraj też dotarła do nas kuchenka..pięknie dziękujemy..
jeszcze tylko musimy ją przerobić aby nadawała się do gazu z butli ... bo w naszej metropolii oczywiscie nie ma gazu...
i już myszki dostaną nową izolację do podgryzania.. ;) :evil_lol: ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']nadrabiam zaległości :)

chłopaki Globusik i Munio dostali pakę świetnego jedzonka RC od Mari 23

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]najpiękniej dziękujemy!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

na zdrówko !!!! :)
a dziękuję to ja Tobie - za Muniowe ( a wcześniej Majeczkowe) szczęście na starość!!!!!

cudaczek śliczny!

[url]http://schronisko.in/wp-content/uploads/2013/11/hasiu-6-150x150.jpg[/url]

biedactwo :(
kolejny szczęściarz - bo pod Twoją serdeczną opiekę trafić na starość to szczęście...

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz tu chyba jestem - przepraszam że tak poźno:oops:

Zapraszam na bazarek dla podopiecznych Kasi:
Różnosci:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250967-Smycze-wazony-drukarka-ksi%C4%85%C5%BCki-na-staruszki-u-kikou-do22-02-14do19-00?p=21870132#post21870132[/url]

Psie ciasteczka i zabawki:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251132-Psie-smako%C5%82yki-i-zabawki-do26-02do-godz-19tej?p=21894816#post21894816[/url]

Link to comment
Share on other sites

najpiękniej dziękujemy :) :)

a w ogóle to mamy znakomite wieści... Hasiu jednak ciut kontaktuje... wie gdzie jest domek i sam prędko wraca do niego jak czasem wyjdzie na dworek... to niezwykle pomocne, bo najtrudniej jest z psiaczkami takimi zupełnie zagubionymi, które trzeba wynosić i potem przynieść... a on taaaaaaki mądry - wraca sam :) siczknie sobie najczęsciej w domu ale czasem mu sie uda i nawet siusiu na dworku zrobi... i zupełnie już nie burczy jak go biorę na ręce (bo na początku bał się biedulek i chciał czasem swoim jednym ząbkiem kąsnąć)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']najpiękniej dziękujemy :) :)

a w ogóle to mamy znakomite wieści... Hasiu jednak ciut kontaktuje... wie gdzie jest domek i sam prędko wraca do niego jak czasem wyjdzie na dworek... to niezwykle pomocne, bo najtrudniej jest z psiaczkami takimi zupełnie zagubionymi, które trzeba wynosić i potem przynieść... a on taaaaaaki mądry - wraca sam :) siczknie sobie najczęsciej w domu ale czasem mu sie uda i nawet siusiu na dworku zrobi... i zupełnie już nie burczy jak go biorę na ręce (bo na początku bał się biedulek i chciał czasem swoim jednym ząbkiem kąsnąć)[/QUOTE]

Jeszcze wyjdzie że Hasiu/Jasiu jest psem inteligentnym:) Dobrze, że już biegunki nie ma i przynajmniej czasami na zewnątrz zrobi siusiu - oby się nauczył że cały czas się robi. Mam nadzieje, że tym jednym ząbkiem nie kąsa kolegów?A reaguje w ogóle na koleżanki?Bo w schronisku nie zwracał kompletnie uwagi:/

A co do poduszek z pierza to nie wiedziałam że jest zbyt - na następny transport załatwie. W schronisku tego mnóstwo wyrzucają:(

Link to comment
Share on other sites

u nas znowu smutki Sabunia ma fatalne ekg bierze vetmedin 2x5mg i karsivan 4 tabletki dziennie 2 furosemidy.. polecamy sie jakby komus zalegaly,
reszta badan wskazuje ponadto na nowotwor :-(..

Globusik ma znowu zaostrzenie swojego stanu, nadal chudnie...
a juz i tak prawie go nie ma..

takie cos by sie przydalo... moze komus zostalo po operacji pupila
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ca5b3ab2ad15b14b.html"][IMG]http://images63.fotosik.pl/705/ca5b3ab2ad15b14b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

pieknie dziekujemy, ze chociaz Mari do nas zaglada :) :)

a Hasiu Jasiu zacząl dokazywać i... oczywiście kąsa się Muniem - Mulfoniem..
bo Muńczysław lubi się kasac ze wszystkimi...
na szczęście Janek ma może ze dwa zęby:evil_lol: ale rzuca sie w wir walki jak lew ;) ;)
jest rozbrajajacy... nie wyobrażacie sobie nawet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']pieknie dziekujemy, ze chociaz Mari do nas zaglada :) :)

a Hasiu Jasiu zacząl dokazywać i... oczywiście kąsa się Muniem - Mulfoniem..
bo Muńczysław lubi się kasac ze wszystkimi...
na szczęście Janek ma może ze dwa zęby:evil_lol: ale rzuca sie w wir walki jak lew ;) ;)
jest rozbrajajacy... nie wyobrażacie sobie nawet[/QUOTE]

właśnie sobie wyobrażam, zamykam oczy - widzę już, jak walczy "łysy" ze "szczerbatym":evil_lol:
Munio maleńki, stareńki - a wigoru ma za dwóch młodziaków chyba ;)
i niech ktoś powie, że w takim DT dla staruszków jest nudno - tylko kałuże, kupki, podkłady, zastrzyki, kroplówki....

u mnie Bieduś ma moczówkę, zanik mięśni, demencję... i "sto" lat....
jego widok i wzrusza, i bawi.... jest taki nieporadny, słodki - a jak dzisiaj "walczył" o psie ciasteczka:evil_lol:

leki zapakowane, ale nie dotarłam jeszcze na pocztę - postaram się jutro wysłać męża z tą przesyłką, bo mnie ostatnio wciąż czasu brakuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']pieknie dziekujemy, ze chociaz Mari do nas zaglada :) :)

a Hasiu Jasiu zacząl dokazywać i... oczywiście kąsa się Muniem - Mulfoniem..
bo Muńczysław lubi się kasac ze wszystkimi...
na szczęście Janek ma może ze dwa zęby:evil_lol: ale rzuca sie w wir walki jak lew ;) ;)
jest rozbrajajacy... nie wyobrażacie sobie nawet[/QUOTE]

A Hasiu miałbyć tym spokojnym....:) Oby tylko w walce nie stracił tych dwóch ostatnich zębów:)

Link to comment
Share on other sites

 

Hasiu - jasiu zwany Jankiem zupełnie mnie zaskakuje, jest dużo bystrzejszy niż myślałam na początku, może był jakis osłabiony biegunką.. Wydaje mi się że pary razy juz nawet przyszedł zawołany po imieniu... No sisia po domu... chociaż do super sikawki Freda mu daleko ale często wychodzi i na dworku się załatwia... i biegnie do domku jak wołam Jaaanek to takie dziwne u nas, bo tu towarzystwo albo nie kontaktuje albo głuche.. na zawołanie tylko Bambony przychodzą i koty czasem...
269fba831f2e9002gen.jpg

a w ogóle to musi być zamknięty osobno w trakcie jedzenia, bo je najszybciej (to w ogóle szok jak mozna jeść najszybciej tymi dwoma zębami) a potem jak zje to leci do najbliższej miski, kąsa właściciela i przejmuje zawartość.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też zaglądam do dziadeczków.
kikou tak wspaniale i z taka miłością i tkliwością pisze o nich ,że oczami wyobraźni widzę jak się zachowują i radzą sobie ze starością.
Nasz Pokerek wszedł w taką fazę, ma chyba z 16 lat.Na szczęście ma apetyt, potrafi jeszcze pobiec , ale musimy go pilnować, bo myli kierunki i czasem pędzi jak perszing prosto na jezdnię. Wołanie niewiele da, bo prawie nie słyszy.

Link to comment
Share on other sites

Na watku leków jest wpis: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/128994[/url][quote name='EWA11']Mam do oddania BIOHEPANEX Forte (7 kapsułek)- jest to lek stosowany przy niewydolności wątroby, wspomaga i regeneruje wątrobę. Termin ważności do końca marca 2014.[/QUOTE]Może kikou nada sie lek dla twoich staruszków?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...