Jump to content
Dogomania

Darmowe ogłoszenia-Szybko,łatwo,solidnie! Zapraszam : )


Mani2000

Recommended Posts

[quote name='doris66']Czy jeszcze można poprosić o jeden pakiecik? I czy za darmo tak jak w tytule watku.[/QUOTE]

Można,tyle, że w kolejce przed Panią stoi jeszcze Mysia_ z Priską. Jest w pełni za darmo, nic nie oczekuję w zamian ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mogę zapytać i bardzo serdecznie poprosić o banerek? Mam taką sunię na dt, łatwiej na watek się trafia po banerku:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243949-Kr%C3%B3lewna-%C5%9Anie%C5%BCka-z-%C5%82a%C5%84cucha-cudna-kud%C5%82ata-bia%C5%82a-sunia-u-mnie-na-bdt?p=20916621#post20916621[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a mogę zapytać i bardzo serdecznie poprosić o banerek? Mam taką sunię na dt, łatwiej na watek się trafia po banerku:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243949-Królewna-Śnieżka-z-łańcucha-cudna-kudłata-biała-sunia-u-mnie-na-bdt?p=20916621#post20916621[/URL][/QUOTE]

Proszę zdjęcia, napisy, rozmiar. Ja sama nie będę szukała, nie mam czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mani2000']Można,tyle, że w kolejce przed Panią stoi jeszcze Mysia_ z Priską. Jest w pełni za darmo, nic nie oczekuję w zamian ;)[/QUOTE]
To ja poproszę jeden pakiecik i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. Psiaka wstawię wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

To ja poproszę:

banerek średnich rozmiarów - z tym zdjęciem i napisem: Śnieżka czeka na swego Królewicza


[URL="http://img855.imageshack.us/i/sdc17439.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8702/sdc17439.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']To ja poproszę:

banerek średnich rozmiarów - z tym zdjęciem i napisem: Śnieżka czeka na swego Królewicza


[URL="http://img855.imageshack.us/i/sdc17439.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8702/sdc17439.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Obie pomieszałyśmy wątki :roll: Teraz patrzę, że to ogłoszeniowy :D
Banerek i tak zrobię, ale wkleję go na wątku banerkowym (patrz podpis) :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://imageshack.us/a/img189/784/img6009pr.jpg[/IMG]

Tytuł. Jack w typie teriera.

Ogłoszenia prosze na woj. podlaskie.

Jack to młody około dwuletni pies w typie terierka. Wzrost średni. Siwe wąsy i bródka to efekt urody a nie wieku. Jack jest bardzo przyjacielski, kocha ludzi nade wszystko. Cały czas pragnie byc z człowiekiem, zabiega o jego względy. Lubi dzieci, koty i inne psy. Nie szuka konfliktów w stadzie. Do tej pory życie Jacka nie rozpieszczało, nie miał dobrego opiekuna i nikt go nie kochał. Jack został porzucony i przeżył chwile grozy, teraz czeka na swojego przyjaciela. Jack przebywa w dt w okolicy Białegostoku. Zainteresowanym poważnie adopcją Jacka bedzie możliwa pomoc w transporcie. Przed wydaniem psa Jack zostanie wykastrowany. Warunkiem adopcji jest umowa adopcyjna i wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza w miejscu przyszłego zamieszkania psa. Jack może mieszkac w domu lub w ciepłej budzie na podwórku. Powinien miec stały kontakt z człowiekiem bo bardzo tego potrzebuje i lubi byc obok .
Kontakt: tel. 608076093
email do aktywacji - [email][email protected][/email]

Edited by doris66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66'][IMG]http://imageshack.us/a/img189/784/img6009pr.jpg[/IMG]

Tytuł. Jack w typie teriera.

Ogłoszenia prosze na woj. podlaskie.

Jack to młody około dwuletni pies w typie terierka. Wzrost średni. Siwe wąsy i bródka to efekt urody a nie wieku. Jack jest bardzo przyjacielski, kocha ludzi nade wszystko. Cały czas pragnie byc z człowiekiem, zabiega o jego względy. Lubi dzieci, koty i inne psy. Nie szuka konfliktów w stadzie. Do tej pory życie Jacka nie rozpieszczało, nie miał dobrego opiekuna i nikt go nie kochał. Jack został porzucony i przeżył chwile grozy, teraz czeka na swojego przyjaciela. Jack przebywa w dt w okolicy Białegostoku. Zainteresowanym poważnie adopcją Jacka bedzie możliwa pomoc w transporcie. Przed wydaniem psa Jack zostanie wykastrowany. Warunkiem adopcji jest umowa adopcyjna i wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza w miejscu przyszłego zamieszkania psa. Jack może mieszkac w domu lub w ciepłej budzie na podwórku. Powinien miec stały kontakt z człowiekiem bo bardzo tego potrzebuje i lubi byc obok .
Kontakt: tel. 608076093
email do aktywacji - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Podlaskie+ miasto proszę. Bo w większości stron trzeba podać miasto(kokosy, ojej itd.)

Link to comment
Share on other sites

Hej :) i ja się dokopałam do Twojego wątku :)
Jeśli można prosiłabym o ogłoszenia dla mojej podopiecznej, również z Psitula ;)

[B]Tytuł:
[/B]Kaja - łagodna suczka, w sam raz do mieszkania
[B]
Opis:
[/B][SIZE=1][FONT=arial]
[/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=arial]Kaja to średniej wielkości, młoda suczka. Jest bardzo łagodna w stosunku do ludzi, zgadza się również z innymi zwierzętami, zarówno psami jak i kotami. Ma uległy charakter i raczej inne psy nad nią dominują. Na spacerach chętnie biega i bawi się zabawkami, ładnie chodzi na smyczy. Mieszkała już kiedyś w mieszkaniu więc nie powinno być problemu z przypomnieniem jej, że w mieszkaniu zachowuje się czystość. Przy pierwszym kontakcie bywa nieufna, jednak wystarczy jej czas aby kogoś poznać i z chęcią podbiegać, przytulać się i rozdawać buziaki. [/FONT]
[FONT=arial]Jest naprawdę uroczą sunią, która czeka na swoją szansę…[/FONT] [/SIZE][B]

Zdjęcie:

Województwo oraz miasto:
śląskie, Zabrze

E-mail:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Telefon:[/B]
504505572

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Edited by saraisa
Link to comment
Share on other sites

To jeśli mogę poproszę również o ogłoszenia dla Tukiego

[B]Tytuł:
[/B]Tuki - mały piesek w sam raz na Twoją kanapę
[B]
Opis:[/B][SIZE=1][FONT=arial]
[/FONT][/SIZE][SIZE=3]
[FONT=arial]Tuki to bardzo mały, młody psiak w typie jamnika. W schronisku „utknął” ponieważ nikt nie chce poświęcić kilku minut aby go do siebie przekonać a niestety Tuki, może z racji swojej maleńkiej postury, gdy ktoś chce do niego podejść – ze strachem chowa się w najciemniejszych zakamarkach swojego boksu. Jednakże już po chwili cierpliwości, po przykucnięciu i kilku przywołaniach, potrafi wybiec i wskoczyć prosto na kolana, rozdając buziaki i nie chcąc zejść. Potem już wszystko idzie z górki; ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z innymi psami. Z racji jego strachliwej natury, nie polecamy go domu z dziećmi, ponieważ nie jesteśmy w stanie przewidzieć jego reakcji. Aczkolwiek w spokojnym, ciepłym domu wśród kochających ludzi – Tuki na pewno odnajdzie się wspaniale[/FONT][/SIZE]
[B]
Zdjęcie:

Województwo oraz miasto:
śląskie, Zabrze

E-mail:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Telefon:[/B]
504505572

Z góry dziękuję :)

Edited by saraisa
Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest taka możliwość to prosiła bym bardzo o ogłoszenia dla ROMKA:oops:

małopolska, Kraków

mail:[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B][COLOR=#000000]tytuł: [/COLOR][/B][COLOR=#000000][COLOR=#000000]"Pokochaj siwy pyszczek, zdrowy, pełen wigoru mały psiak szuka domu"

[B]zdjęcie:[/B]
[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000]

opis:
[/COLOR][/COLOR][COLOR=purple][B]"Cześć, mam na imię Romek, może od razu przejdziemy na Ty, bo przecież pokochasz mnie i będę Twój, tak? Wiem, że nie jestem idealny, w końcu jestem zwykłym kundelkiem, ale podobno kundelki są najfajniejsze, prawda? Urodę mam wyjątkową, tak przynajmniej mówią mi w hotelu, taki rudawy, tylko potem odchodzą i nie wracają, a ja nie wiem czemu... Co jest nie tak?..., raz usłyszałem, że nie jestem już młodziutki, tylko mam te 10 lat a to podobno już dyskwalifikuje mnie do znalezienia domu... ale to niemożliwe, powiedz, że nie! Przecież ja umiem kochać, umiem czekać, aż wrócisz z pracy, nie bałaganie, nie broję, lubię inne psy, na koty też nie zwracam uwagi. Ja tylko chcę Cię pokochać..."

Psiak Romuś j[/B][B]est kochanym 10-letnim psem. Lubi długie spacery, jest bardzo spokojny. [/B][B][COLOR=purple]Lubi pieszczoty. Na koty (jak powiedział) w ogóle nie zwraca uwagi. [/COLOR][/B][B][B][COLOR=purple]Jego życie dotąd było bardzo smutne, ale Romuś nie stracił miłości do ludzi...O poprzednich właścicielach można powiedzieć wiele ale nie to, że dbali o swoje psy...Romuś wie co to głód i cierpienie...pamięta długie dni, kiedy miska była pusta...[/COLOR][/B][/B]
[/COLOR][B][B][B][COLOR=purple]Piesek przebywa w domu tymczasowym w oczekiwaniu na kogoś, kto przyjdzie i powie: [/COLOR]
[B][COLOR=purple]Będę Cię kochał i opiekował się Tobą, nie zaznasz już głodu ani zimna, będziesz moim ukochanym psem...[/COLOR]
[B][COLOR=purple]Adoptuj Romusia! Ten pies z pewnością doceni troskę a za miłość odpłaci wierną psią miłością...[/COLOR]
[B][COLOR=#800080]Piesek jest zaszczepiony i odrobaczony.[/COLOR]
[COLOR=purple][B][I]Kontakt w sprawie adopcji: 695-291-610


[/I][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by annika
Link to comment
Share on other sites

to ja mam kolejnego kandydata, tym razem Bandzior ;)

[B]Tytuł:
[/B]Bandziorek - rodzinny pies, nauczony życia w mieszkaniu
[B]
Opis:[/B][SIZE=3]
[/SIZE] [TABLE="align: right"]
[TR]
[TD="align: left"] Bandzior to mało - średni psiak, bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Jest bardzo wesoły i kontaktowy; od pierwszych chwil chętnie daje się przytulać. Dogaduje się z innymi psami. Ładnie chodzi na smyczy i nauczony jest czystości – wszystkie swoje potrzeby załatwia na zewnątrz. Pilnie poszukuje domu, ponieważ jego właściciel trafił do szpitala i nie będzie w stanie dalej się nim zajmować a on zupełnie nie nadaje się do schroniskowej rzeczywistości. Podobno miał być z niego bandzior, jednak tak naprawdę to sympatyczny psiak, kochający zabawy, spacery i smyranie za uchem :-)[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[B]Zdjęcie:

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/s08v.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8290/s08v.jpg[/IMG][/URL]


Województwo oraz miasto:
śląskie, Zabrze

E-mail:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Telefon:[/B]
504505572

Z góry dziękuję :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mani - czy mogłabyś wypromować Agesa? Moi Rodzice właśnie go znaleźli... Tablicę już ma.

[B]Ages - prześliczny szczeniak, Katowice[/B]


Ages został znaleziony w Katowicach na Placu Wolności 19 czerwca. Jest jeszcze malutkim pieskiem. Dopiero uczy się zachowywać czystość. Jest uroczym rozrabiaką! Ages szuka domu w którym rozumieją, że szczeniak oprócz radości oznacza obowiązki... i że nie wszystkie pantofle doczekają jesieni! Ages wygląda na psa z ogromnym potencjałem! Tel. 601-748-728, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-C0sW3qcrkxM/UcFa04rJVvI/AAAAAAABadc/0D97ULYQGkA/s800/_IGP0093.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...