Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na wątku Hałabajówki napisane było: "Od miesięcy nie ma zdjęć psów, nie jest uaktualniana lista wpłat, wstyd mi przed darczyńcami za hałabajówkę. Nie wiem nawet czy jeszcze jacyś pozostali, bo nie dostajemy, jak już wspomniałam, spisu wpłat. Zresztą, jeżeli wszyscy by zrezygnowali z pomocy, to wcale bym się nie zdziwiła..." , ja również napisałam pod koniec grudnia: "ardzo proszę o kontakt, bo jak dzwoniłam 1,5 miesiaca temu obiecano mi zdjecia, nadal ich nie ma" i odpowiedzi osób: " a ja tak do końca to się Hałabajówce nie dziwię szczególnie  po tych atakach na nią. Ja płacę kilka deklaracji i nie zrezygnuję bo psy muszą coś jeść i mieć opiekę weta. Przecież Fundacja nie zarabia i musi za coś utrzymać psy , które ma pod swoją opieką.", "Takze wplacam na Inez swoja deklaracje i nie widze powodu, dla ktorego mialabym tego nie robic.

Halabajowko, pozdrawiam Cie serdecznie i dziekuje za to, co robisz dla tych biedakow!"

 

 

Na fb zdjęcia Maksia z listopada. Ja rozumiem trudną sytuację, brak czasu itp, ale niestety jak już pisałam zostanę zp sem sama, bo nikt nie bedzie płacił jak na wątku wiatr hula. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...