Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

Olena ja Cię rozumiem... Tak Klucz to dzielnica Szczecina. Tylko jedna z tych odległych. Np. od miejsca gdzie pracuję jest do Klucza ponad 20 km. W ciągu tej krótkiej przerwy w pracy tam nie dojadę, wrócę i jeszcze z psem na spacer nie wyjdę, za skarby świata. Ja też jak miałam mniejsze "obłożenie" czasowe to chętnie jeździłam, po całym Szczecinie i nawet do Gryfina, do Tani pojechałam... Bez problemu... A teraz pracuję jak szalona bo w przyszłym tygodniu jadę do Bielska-Białej po Meggi, i chcę mieć wiecej wolnego czasu dla tej 15-to letniej suni, przynajmniej na początku... Muszę pomóc jej i mojej 18-to letniej suni na początku się poznać i zaakceptować... Dlatego podałam Ci te dziewczyny... Chyba ta kamilqax95x dałaby radę najszybciej podjechać. Wiem, że jak szukałam kogoś do innej wizyty, też poza Szczecin to ona pomogła...

Link to comment
Share on other sites

Hałabajówka o Maksiu:
Podsyłam jeszcze fotki Maksia... wszystko u niego ok, ostatnio wymyślił sobie że biegnie za mną i mnie podszczypuje za nogi, je z ręki normalnie, liże po palcach.
Nie lubi mieć ograniczeń, najlepiej lubi biegać całą noc, wtedy sam wraca na sniadaie do siebie i na spacer idzie potem koło 13 i wtedy już nie chce iśc do siebie trzeba go na smaczka zwabić.

[IMG]http://oi61.tinypic.com/6tel3l.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi60.tinypic.com/35nbml4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Druga sprawa to pan chętny na Maksia: jeśli do niego zadzwonię i powie mi, że to nieaktualne to wiemy na czym stoimy, ale warto mieć kogoś ze Szczecina do wizyty (nadal nikt nie odpisał), ale jeśli pan powie, że miał dzwonić i na kiedy się umawiamy to ja muszę mu powiedzieć, że musi czekać, a nie wszyscy tyle chcą...

Napisał do mnei również maila inny pan, w sobotę wieczorem zapytał o Maksia, odpowiedziałam mu w poniedziałek rano, na to pan, że za długo czekał i wziął innego psa... nie wiem czy doba to dużo, ale przecież jest i telefon by dzwonić i się dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Mimo to jednak ogłoszenia są na Szczecin i liczę, ze znowu ktoś się stamtąd odezwie, więc dobrze było by mieć już kogoś na wizytę.

Ech, chyba chciałam żyć nadzieją...[/QUOTE]
Olena dawaj na Szczecin, ja kończę już niedługo tą upiorną robotę całodzienną to jakby coś to ewent. mogłabym podjechać. Oczywiście jak nie będzie gdzieś super daleko ;). Ale jak jest szansa to trzeba iść za ciosem.
A tak swoją drogą to rzeczywiście tu u nas jacyś wszyscy pośpieszni są. Pisali do mnie ludzie, którzy kiedyś wzięli ode mnie na DS kociaka. Że chcą kolejnego bo ich starsza kotka odeszła na raka... Powiedziałam, że w tej chwili w domu maluszka kociego nie mam ale żeby mi dali dwa dni to zorientuję się w Stepnicy u koleżanki, której do portu wciąż coś podrzucają... I co? Następnego dnia wieczorem dostałam wiadomość, że już wzięłi kociaka ze schroniska bo nie mogli się doczekać... Choć to i tak dobrze bo kolejną bidę uratowali a to naprawdę super dom...

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie jest, uff, wiecie że mam subskrypcje 927 wątków któe rozpoczałam rok temu...

 

Bo to nie są subskrypcje, Olenko. ;)

To jest "Moja zawartośc", czyli wątki, gdzie się chociaż raz odezwałaś przez ostatni rok (?)...

Subskrypcje to jest " Lubiana zawartośc", którą znajdziesz w tej samej tabliczce po kliknięciu nicku.

A ta zakładka powstaje, gdy wątek, który chcesz zapisac, zaznaczysz funkcją "Śledź ten wątek" .

Śledzone przechodzą do "Lubianej" i to są dawne subskrypcje. 

Z tych wątków przychodzą zawiadomienia na mail jak kiedyś.  :)

 

Do Maksia czasem zaglądam, odkąd trafiłam do Szarika. :)

Link to comment
Share on other sites

A skąd wiedziałaś że to ja :look3: , wszędzie Ci wielbiciele!

Super, teraz też odkryłam, że czasem jak sie najedzie na swoją nawzę i chcę sie kliknąc by otworzyła sie ta ramka z "lubiana zawartość, mój profil itp" to od razu przeskakuje na profil, trzeba wiec poczekać z 3 sekundy i zadziała i sie wtedy ukaże ta ramka;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...