Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

Witam wszystkich, chciałam podziękować wszystkim tutaj zebranym za pomoc Maksowi. To ja na dogomani założyłam wątek dotyczący Siemiatyckich psiaków. Niestety później wiele się u mnie zmieniało i nie pisałam na wątku i na wydarzeniu.
Niestety finansowo dla psiaka nie mogę pomóc ale jeżeli Maks będzie potrzebował ogłoszeń to proszę pisać do mnie zrobię je dla niego z ogromną przyjemnością choć to i tak nie będzie to co Olena84 zrobiła dla niego i to co wy tutaj wszyscy na wątku robicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Zdecydowanie są tacy, którzy piesków w łóżeczkach... niekoniecznie - i wtedy Maksymilian od razu będzie miał fory! :)[/QUOTE]
A ja mam poważne podejrzenia , że Maksio gdyby poczuł się panem na włościach u kogoś w domu jako stały członek rodziny, szybko by zakumał , że łoże mu się należy bardziej niż panu i pańci :evil_lol: ....No może na początku udawałby skromnisia ;) i polegiwał na podłogowym posłanku....ale potem awans na fotel...i kanapa :loveu:
Tylko gdzie ten jego domek? :roll:
Olenko dawaj filmik na FB i gdzie się da .Maksio na nim jest innym psiakiem niż ten wcześniej opisywany :loveu:

PS Hałabajówka zakasowała wszelkich ekspertów od trudnych przypadków i sercem Maksia "naprostowała" .Szacun dla niej i buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę, jaka dobra koleżanka! :)
Maksidło, co tam u Ciebie?...
Nie pogniewasz się, jeśli zaproszę Twoje Fanki na bazarek? ;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251527-PI%C4%84TY-Rega%C5%82-z-ksi%C4%85%C5%BCkami-na-Nu%C5%9Bk%C4%99-i-BDT-Kwiaciarenki-do-17-03-godz-21?p=21944160#post21944160[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...