Jump to content
Dogomania

Potrzebna sterylka aborcyjna POMOCY!!!!!!


Elza22

Recommended Posts

[quote name='maja602']A co z bazarkiem, na który wysłałam troche drobiazgów? Może nie były to bardzo wartościowe rzeczy ale parę zł. by było dla suni.[/QUOTE]
bylam w trakcie przeprowadzki ... fanty wyslalam innej \cioteczce bo bez neta i tak nie dam rady zrobic
dorzucilam jeszcze 2 paczki od siebie /na potrzeby niewidomej \grafi i wtedy dolaczy sie ta sunie do bazarku ale jeszcze bazarku nie ma
Elza22 a co u suni czy byla juz sterylka? czy domek jeszcze czeka na decyzje co do adopcji jak sie przedstawia teraz sytuacja
mysle,ze trzeba wpisac uzbierana z bazarku kwote w finansach suni/ta z bazarku skarpetkowego i cos zdecydowac co z tymi pieniazkami dalej, bo rowniez Cioteczki mdk8 i maja602 wplacily

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='maja602']Co słychać w sprawie suni? Czy sterylka została zrobiona? Były na to zbierane pieniadze. Co z bazarkiem dla suni? Wysłałam fanty i o bazarku nic nie słyszałam.[/QUOTE]

minelo sporo czasu
zapytam asiuniab co z bazarkiem rzeczy wyslalam ale mial robic ktos inny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']minelo sporo czasu
zapytam asiuniab co z bazarkiem rzeczy wyslalam ale mial robic ktos inny[/QUOTE]

bazarek bedzie w styczniu jak asiuniab bedzie miala urlop, do tamtej cioteczki dalej kolejka bazarkowa nie odczekamy sie.
gdybym wiedziala,ze tak dlugo to bedzie y\trwalo to bym szybciej sama zrobila moze po 2 mcach ale juz byloby wczesniej..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...