Jump to content
Dogomania

Potrzebna sterylka aborcyjna POMOCY!!!!!!


Elza22

Recommended Posts

[quote name='maja602']Wpłaciłam dla suni obiecane pieniżki. Proszę o potwierdzenie, gdy znajdą się na koncie.
Zachęcam innych do wpłacenia. Trzeba tej suni choć w ten sposób pomóc.[/QUOTE]

Bardzo dziękuje;-) Oczywiście potwierdzę rozliczenie jest w pierwszym poście;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki wiecie już o tym :


[COLOR=#000000][I]W imieniu Otoz Animals inspektorat w Lublińcu oświadczam….[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Pod pseudonimem Wiola & Miłosz działała kobieta która figurowała pod różnymi nickami[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]I nazwiskami. Niestety jestem zmuszona powiedzieć Wam że Daszki już nie ma z nami…(*)(*)(*)[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Wioleta poddała Ją eutanazji 6. VI.201 r. Powodem były rzekome przerzuty nowotworu na jelita. To wyjaśnienia lek wet. Zresztą całkiem wiarygodne…. Tak czy inaczej Wioleta naciskała na eutanazję. Kilka dni wcześniej 22.V.201 r poddała eutanazji psa o imieniu Fenek. Powód…. Nadmierna agresja.[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Obecnie Wioteta Klasz vel Klaudia Klasz vel bahawiorystka Gosia vel nieżyjąca KOFEINA stwierdzamy z prawie zupełną pewnością to jedna i ta sama osoba ścigana d 7 lat przez KGP we Wrocławiu listem gończym .[/I][/COLOR]
[URL="http://www.wroclaw.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=kp_lesnica_posz&numer=9&menu=3"]http://www.wroclaw.policja.gov.pl/ww...numer=9&menu=3[/URL]
[COLOR=#000000][I]W obecnej chwili staramy się wraz z kilkoma osobami jak i z Miłoszem partnerem „Wioli” ustalić co stało się z resztą psów. Kilka z nich trafiło już spowrotem w nasze ręce. Wiemy że pies o imieniu Parys też został uśpiony. Nie wiemy co się dzieje z[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Kubą (amstaf) ponoć pod opieką jakiegoś Maćka z Wrocławia[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Barbi (maść ruda)[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Demon (amstaf)[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Barry[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Basza [/I][/COLOR]
[COLOR=#0000cd][I][B]Jagger[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Łatek[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Wiemy że jest wiele innych psów których losów nie znamy…. Jeśli macie jakieś wątpliwości co do losów psów wyadoptowanych przez Wiolę….. proszę dajcie znać na[/I][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][COLOR=#000000][I] tel 66073717[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Miłosz stara sie pomóc…. Nie bardzo wie jak. Sam czuje się oszukany….ma żal za uśpienie Fena…zaprzyjaźnili się. Nie mogę więcej pisać….. jesteśmy zbulwersowane tym co zaistniało zważywszy ,że przeżyłyśmy śmierć Kofeiny nader boleśnie. [/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]Wioleta z Rzeszowa nigdy nie była wolontariuszem Otoz Animals i nie urodziłą córki i Karinki . Wiola (kofeina ) z Wrocławia nigdy nie urodziła bliźniąt i nie była żona lek wet. [/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Przepraszam za to że musiałam Wam to powiedzieć…… wolałam żeby to nigdy się nie stało.[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Wpłaciłam dla suni obiecane pieniżki. Proszę o potwierdzenie, gdy znajdą się na koncie.
Zachęcam innych do wpłacenia. Trzeba tej suni choć w ten sposób pomóc.[/QUOTE]

Otrzymałam dzisiaj przelew 30 zł bardzo serdecznie dziękuję;-) Rozliczeniem w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='maja602']Co z sunią?[/QUOTE]

Jest szansa na ds;-) nie chce zapeszać cioteczki trzymajcie kciuki. Dzisiaj do Ds pojechała sunia która była u mnie na tymczasie wygląda na to że to będą wyjątkowo dobre wakacje;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='maja602']Oby się tylko udało. Co jakiś czas napisz nam wiadomości.[/QUOTE]

Mam nadzieje ,że w ciągu dwóch tygodni będzie wszystko jasne bo nie mogę tak w nieskończoność zwodzić nowego domu dla suni. Kontaktowałam się z towarzystwem ochrony zwierząt niestety nie są w stanie mi pomóc...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...