Jump to content
Dogomania
Juldan

Kora- "zgubiła sie", posmutniała, osiwiała- prosi o grosik na hotelik i szuka DS

Recommended Posts

wznowiłam swoje stałe 10 zł dla Kory, kropla w morzu potrzeb - może choć na jakieś wyróżnienie lub smaczek będzie

Kochana, dziękuję Ci pięknie.

Miałam ostatnio telefon z Krakowa od bardzo fajnej pani. Pani około 60lat, mająca doświadczenie z psami adopcyjnymi. Ale niestety dla Pani Łódź jest za daleko, pomimo mojej deklaracji pomocy w transporcie Kory...

U Kory bez zmian czyli wszystko dobrze. Kropelki wystarczają na około 50 dni. Szkoda, że nikt Kory nie chce. Jest bardzo miła i grzeczna. Uwielbia spędzać czas wylegując się na kanapie. ;)

marzę o takiej aktywności... na kanapie.. :)

Od czasu do czasu taka aktywność jest fajna. ;)

Zrobię Korze jakieś nowe zdjęcia. Troszkę talię straciła... Przez aktywność na kanapie. ;)

Dotarły przelewy za hotelowanie Kory i Majuty. Dziękuję.

Mam dylemat dotyczący kropli Quinax. Weterynarze mają różne zdania na ten temat. Jedni twierdzą, że krople pomagają, inni, że wcale nie działają, a tylko podrażniają oczy. Jak myślicie, czy wpuszczać Korze kropelki do oczu, czy przerwać? 

Mam dylemat dotyczący kropli Quinax. Weterynarze mają różne zdania na ten temat. Jedni twierdzą, że krople pomagają, inni, że wcale nie działają, a tylko podrażniają oczy. Jak myślicie, czy wpuszczać Korze kropelki do oczu, czy przerwać? 

Po przemyśleniu uważam, że przerwać. Decyzja zapadła. Koniec i kropka. :)

7a3ab42aefde.jpg

Ale ze mnie du... hop! nie zauważyłam pytania... masakra...

Skoro decyzja zapadła to zapadła :)

P.S. trzymać kciuki- dzięki hop i Jej apelom na fb o adopcje Jej podopiecznych kroi się wizyta pa dla Kory :)

Ale ze mnie du... hop! nie zauważyłam pytania... masakra...

Skoro decyzja zapadła to zapadła :)

P.S. trzymać kciuki- dzięki hop i Jej apelom na fb o adopcje Jej podopiecznych kroi się wizyta pa dla Kory :)

Nic się nie stało. Lubię samodzielnie podejmować decyzje. ;)

Trzymam kciuki...

Cudnie! Cóż za fajna wiadomość przedświąteczna, a dla Kory i jej przyszłych właścicieli prezent pod choinkę. 

Miałam nie zamieszczać tej informacji, ale co tam. Nie wierzę w zapeszanie. ;)