Jump to content
Dogomania

Kora- "zgubiła sie", posmutniała, osiwiała- prosi o grosik na hotelik i szuka DS


Recommended Posts

  • 1 month later...

O Korę nie miałam od 2 miesięcy nawet pół telefonu...

Ostatnio zadzwoniła o Maję Pani, która znalazła ogłoszenie w Dzienniku Krakowski. Pani ma problemy z kolanami, oba po operacjach które należy powtórzyć i nie chciała przyjąć do wiadomości że Maja to nie typ psa dla niej. Oburzyła się kiedy wspominałam o Korze...

Łapa ostatnio wyadoptowała psa od którego "hotelowaliśmy" prawie 3 lata i też miał takie "szczęście" do domów jak Kora i Maja- także cuda się zdarzają...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z Korą u weta. Miała wyczyszczone zatoki okołoodbytowe i obcięte pazury. Przez 6 dni mam wciskać czopki do odbytu - Korze oczywiście. ;) Kupiłam też Drontal Plus dla wszystkich psiaków.

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a8f74ee0310d.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e58ae99c331b.jpg

 

Czopki Kory - http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1638973ef41d.jpg

 

Koszty:

20zł - wizyta Kory

42,50zł - czopki Kory

31,50zł - odrobaczenie Kory i Majki

-------------------------------------------------

94zł

Link to comment
Share on other sites

Dzięki hop! w poniedziałek zrobię przelew :)

Jak Kora zniosła "czopkowanie" ? ;)

 

Dzięki. :)

 

Przy pierwszym czopku była zaskoczona i nie zdążyła zareagować. Przy drugim złapała mnie lekko za rękę i to ja byłam zaskoczona. ;) Są jeszcze 4 czopki. Małe są. Staram się je wsuwać delikatnie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję bardzo :) super że nie robi problemów.

Są to kropelki do oczu które mają opóźnić rozwój zaćmy- pisałyśmy o tym na wątku hoteliku i rozmawiałyśmy z hop! stąd moje wyjaśnienie ;)

 

Drogo w tej aptece, ale już nie miałam czasu i siły biec do innej. Jeszcze mama nękała mnie o Esseliv. ;) Kora ogólnie dobrze znosi badania, zabiegi. Tylko czopków nie lubi, ale kto lubi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Drogo w tej aptece, ale już nie miałam czasu i siły biec do innej. Jeszcze mama nękała mnie o Esseliv. ;) Kora ogólnie dobrze znosi badania, zabiegi. Tylko czopków nie lubi, ale kto lubi. ;)

W aptekach ostatnio jak w supermarketach- albo trafi się na promocję albo nie ;) Tak jak mówiłam- kolejne kropelki prześlę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dotarły kropelki Quinax. :) Te "stare" wystarczą jeszcze na jakiś czas.

 

Super, daj znać jak będą się kończyły.

 

Zauważyłam nowy wpis na wątku Kory. Miałam nadzieję, że to informacja o jakiejś wizycie przedadopcyjnej, a tu tylko o kropelkach.......

 

Jeśli chodzi o Korę to w Jej sprawie albo jest kilka telefonów na raz- z których nic nie wynika, albo kilka miesięcy w ogóle bez jakiegokolwiek zainteresowania... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...