Jump to content
Dogomania

Pamiętacie pitbulke Kami z Pabianic? JUz w nowym fajnym domku!


Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja na zdjęciu z yorkiem??:crazyeye: ,chyba mnie z kimś mylisz ;) no chyba że mowa o Dominiku K ;) bo stanowczo wole u psów większe gabaryty ;) w życiu nie miałam yorka i raczej nie będę mieć ;) mam szarą Amstafke - patrz emblemat, łaciatą beagielkę i rudą mastifke :D no i dwie kicie ;)

A co sie maleństwu stanęło, że w kołnierzu??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Ma nieco przydługi czas reakcji :oops: ale jak już zaskoczy o co chodzi, to gawarantuję, że pozdrowienia będą niezwykle entuzjastyczne, wylewne, skacząco - liżąco - kąszące :evil_lol:[/QUOTE]


Fakt, jak przystało na rednoskę, cieszy się całą sobą, piękna jest i śliczne ma te bursztynowe oczęta :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie ze względu na córkę od początku śledzę wątek Kami. Jak zobaczyłam zdjęcie ze schroniska, gdzie leży taka zrezygnowana i piękna, to pomyślałam, że na jej miejscu mogłaby być moja Tanga :-(

Był nawet poważny plan wzięcia jej na tymczas, ale trafiła do domu. Teraz wchodzę w wątek Kami już tylko dla przyjemności ;)

Link to comment
Share on other sites

Ona to się zrobiła teraz taka delikatniusia przy nim, nieśmiała i tylko czasem pokazuje ze hierarchia w stadzie opiera sie na trudnym kompromisie. Dzis moge mam nadzieje ze nie na wyrost przyznac ze Fiodorek robi wielkie postepy w chodzeniu na smyczy (dzis mimio lekkiego deszczyku, była to czysta przyjemność). Kurcze to taki piękny pies bez tego kołnierza. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Coś mi sie telefon z lapsem nie chce zgrać - fotek jest ponad 100 i ilość rośnie.
A wieści - najszczęśliwsze są jak im nie przeszkadzać tylko pozwolić pittbulić cały dzień. No i nowy sport - skakanie na stylistki, nie mogę oduczyć, wrrr... No i zawiasy suni - de beściak - mam kilka zdjęć jak kontempluje rzeczywistość - muuuszę zgrać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...