Jump to content
Dogomania

Pamiętacie pitbulke Kami z Pabianic? JUz w nowym fajnym domku!


Recommended Posts

Myślę, że sunia sama jest najlepszą reklamą rasy. To nie jest zdjęcie reklamowe, tylko sesja zdjęciowa miesięcznika. Nasza bohaterka znalazła się tam tylko dzięki sobie :) Większosc czasu spedza w miejscu, do ktorego przychodzi sporo stylistow czy tez slawnych ludzi. Ona reaguje jak klasyczny morderczy pitbull (zalizać, zamerdac na śmierc:) tak tez zyskuje sympatie ludzi, ktorzy czesto nie spotkali sie z ta rasą wczesniej. Koncepcje tego zdjecia zawdzieczamy doskonałej stylistce Avanti - Basi Mielniczuk - która to najpierw poznała psiaka, a potem zaprosiła ją do zdjęcia.
Skupienie psa jest dowodem na przywiązanie bullowatych - stałem za fotografem i wystarczyło zawołać psa, który to wpatrywał sie w swojego pana.

Pozdrawiam,

Jakub

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='modliszka84']a skąd jest Fiodor :cool3:? on jakiś taki wielki w porównaniu z Kami :evil_lol:[/QUOTE]

Fiodor był pod opieką Fundacji Canis i siedział w hoteliku pod Warszawą parę miesięcy. Jest piękny to red nose po złotych medalistach, cudo nie pies :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, przecież posty też trzeba pisać jak nie można pracować :)


[quote name='lamia2']Ależ on jest odlotowy :multi::multi::multi: boki zrywać zupełnie jakbym mojego Uraśka widziała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a co tam na ekranie widać czy to nie dogomania? :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Z Kalisza :) Kubę i te dwa cudaki :loveu: - mam niewątpliwą słabość do rasy i ich "paskudnych" charakterków :evil_lol: leży tu obok mnie taka jedna paskuda właśnie - choć w sumie to trzy paskudy leża - ale każda z innej bajki :razz:

Link to comment
Share on other sites

ooo Azja :) a co toza cudaki? Marta o huskim wspominała, biduli jakiejś, Moje troche pitbulliły po spacerze, potem legły zmęczone. Sunia przyszła się trochę połasić i wlazła przednimi łapkami na podparcie fotela. Wiec Fiodor też wlazł na podparcie fotela i trochę na sunie. I znowu młócka :D

Link to comment
Share on other sites

Husky to jeden z wielu psów, które mnie znalazły ;) - wbiegła mi pod koła samochodu... była u nas z tydzień - przeszła kompleksowe badania i kompleksowe pranie futra ;) - właściciel chyba jej nie szukał,bo były plakaty, info w schronisku, przez tydzień wiadomości w radio i cisza. No ale nie ma tego złego- Luna, bo tak ma na imie, ma super dom - jej nowi właściciele dostali na jej punkcie fioła.

A moje cudaki - toć to od najstarszej do najmłodszej: beagielka, amstafka i mastifka angielska - im młodsza tym większa ;) A teraz właśnie mastifka zjada ucho amstafce - to jest lesbijski w pełni związek :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...