Jump to content
Dogomania

Oddam psa za darmo


viki-84

Recommended Posts

witam musze oddac psa wziełam go ze schroniska 6 tyg temu i wykazuje agersje do dzieci wiec nadaje sie do domu bez nich straszne mi przykro ale nie mam innego wyjscia pies to mix owczarka kanadyjskiego ma 5 lat zainteresowanych proszę o kontakt tel. 533 090 772

Link to comment
Share on other sites

ze schroniska w chorzowie kontaktowalam sie z nimi 3 razy prosiłam błagałam straszyłam i nie wezna go spowrotem bo to nie ich problem uslszalam ze to juz moj pies i ich nie ineresuje czy rzucil sie na syna czy nie mowilam ze mm dzieci i zapewniali mnie ze jest ok a teraz z problemem zostalam sama bo syn po ataku boi sie go on to wyczowa i moze dosc do tragedii ale nikt nawet straz miejska nie chce pomoc zasugerowali mi nawet eutanazje i szukanie domu na wlasna reke

Link to comment
Share on other sites

dodam jeszcze ze schron to nie najlepszy pomysl i wolalabym oddac go w dobre rece bo juz zdarzylam go pokochac ale sytuacja przerosla mojego syna i boi sie go i nie chce poczekac na wyniki z treserem a zdrowie i komfort psychiczny syna jest dla mnie najwazniejszy o psa tez sie martwie dlatego wolalabym do niego jakis dom

Link to comment
Share on other sites

pies jest w porzadku do dorosłych wybrał mnie i kiedy dzieciaki chca dac mi buziaka lub sie przytulic to rzuca sie na nie bez ostzerzenia chodzi mi o warczenie czy pokazanie zebow nie mowie tutaj o zwyklym ugryzieniu czy cos on po prost rzuca sie calym cialem na mojego syna szczegolnie. zdominowal go i juz .a co do traktowania psa w domu to jest normalnie bo znam sie troche na szkoleniu i psychice psow bylam wolontariuszem w schronisku i u weta pamagalam (dawno temu jako jeszcze panna) a jak nie podchodzi syn to jest aniolek z psa

Link to comment
Share on other sites

psa mam 6 tyg nic nie umial a teraz potrafi juz bardzo duzo bo sama go szkole jest pojetny ale slucha tylko mnie z poczatku bylo ok nie wykazywal agresji a teraz sie pojawila behawiorysta po obserwacji powiedzial ze to agresja terytorialna jest ze mna silnie zwiazany i tyle mozna sie tego wyzbyc po przez proces szkolenia ale syn nie potrafi sie przelamac nawet w podejsciu do psa bez strachu ja go rozumie bo sama sie przestraszylam zachowaniem psa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...