Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kochani, mam trzy odpowiedzi bo jeszcze Pani Dorota, która wpłacała po 100 zł dla Farta kazała mi pieniążki wrzucić do naszej skarbonki, czekam jeszcze na kilka osób - napiszę pw bo chyba tu nie zaglądają, a chciałabym do końca roku zamknąć finansowo ten wątek.

 

Przy okazji najnowsze zdjęcia Farcika.

10805849_874587992591991_537584039930955

 

10730837_874588039258653_741377870135813

 

1888672_874598309257626_1647321311005027

Link to comment
Share on other sites

ojej..to na mnie tez mestudio między innymi czekasz ....ale ja bardzo rzadko teraz na dogo..ale chyba wyczułam ;)

 

ja równiez zgadzam się zeby pieniądze które nie są juz potrzebne Fartowi zostawic na psiaki u Was 

 

a Farcik ślicznota i na dogtrekkingu był..i takie wspaniałosci obgryza (mniam hihi) 

 

SUPER!  moge spokojnie ubierać choinke...za jakiś czas oczywiscie ;)

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ojej..to na mnie tez mestudio między innymi czekasz ....ale ja bardzo rzadko teraz na dogo..ale chyba wyczułam ;)

 

ja równiez zgadzam się zeby pieniądze które nie są juz potrzebne Fartowi zostawic na psiaki u Was 

 

a Farcik ślicznota i na dogtrekkingu był..i takie wspaniałosci obgryza (mniam hihi) 

 

SUPER!  moge spokojnie ubierać choinke...za jakiś czas oczywiscie ;)

 

pozdrawiam

Zozola dziękuję :-), nie krzyczę przecież więc nic się nie dzieje, co do Farcika to rzeczywiście choineczke można spokojnie ubierać bo przyfarciło się mu bardzo, bardzo.

 

Gusiaczku, imię trafione jak u Fuksa (tego co nam wyrzucili pod domem na pola w typie goldena). Także polecam dla trudnych psów imiona Fuks i Fart :-).

Link to comment
Share on other sites

Zozola dziękuję :smile:, nie krzyczę przecież więc nic się nie dzieje, co do Farcika to rzeczywiście choineczke można spokojnie ubierać bo przyfarciło się mu bardzo, bardzo.

 

Gusiaczku, imię trafione jak u Fuksa (tego co nam wyrzucili pod domem na pola w typie goldena). Także polecam dla trudnych psów imiona Fuks i Fart :smile:.

 
pisząc też myślałam o Fuksie, ale nie napisałam ... ;)

 pamiętam zdjęcia Fuksa z Waszego Ogrodu, jego historię i adopcję

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...