Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

Kochani, Fart na 300% ma dom. Rozmawiałam z Panek Krzysztofem i jestem zwyczajnie rozanielona i cała w skowronkach. Farcik jest idealnie cudny, bez problemu zostaje sam w domu, pięknie towarzyszy Panu na spacerkach, ładnie się słucha, ładnie się bawi z synem Państwa. Państwo są nim zachwyceni i dogadzają mu nawet podając tran aby go wzmocnić przed zimą. Fart uwielbia tran.

Pan bardzo pochwalił hotelik czyli Murków :-). Państwo poszli z Fartem do weterynarza i ten powiedział, że w życiu nie widział psa z hotelu z tak ładnie prowadzoną książeczką. Ponadto znajomi Państwa bardzo chwalą hotelik za to, że piesek przyjechał niemożliwie wręcz zadbany, błyszczący i w ogóle piękny.

Także ja jestem pod wrażeniem, mam cudowny humor i w ogóle jestem szczęśliwa.

 

Obiecano mi zdjęcia Farcika także jak dostane to natychmiast je wstawię.

 

Zrobię też w długi weekend rozliczenie i dam wszystkim przemiłym darczyńcom znak ile jest pieniążków Farta do rozdysponowania i Waszej kochani decyzji co z nimi dalej.

 

Dziękuję :-).

 

Link to comment
Share on other sites

SUPER :D

Czyli wystarczą odpowiedni ludzie i niemożliwe staje się możliwe :)

Kochana mordka wreszcie ma ludzi i jest szczęśliwy :)

 

Dziękujemy bardzo za miłe słowa, ale nie robimy chyba nic ponad normę   :oops:

Murka, tylko się cieszyć! :grins: My takiej referencji jeszcze nie doświadczyliśmy, więc długa jeszcze droga przed nami  :kiss_2:

A Fart widać trafił znakomicie. 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zrobiłam rozliczenie Fartowych finansów.

Ponieważ Fart dostał dodatkowy zastrzyk pieniędzy od anonimowego darczyńcy z zastrzeżeniem, że te pieniądze mają być na jego koncie w razie braku na hotel, pozostało nam w tym momencie 250 zł do rozdysponowania.

Bardzo proszę aby wszyscy darczyńcy wypowiedzieli cię co mam zrobić z tymi finansami :-).

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zrobiłam rozliczenie Fartowych finansów.

Ponieważ Fart dostał dodatkowy zastrzyk pieniędzy od anonimowego darczyńcy z zastrzeżeniem, że te pieniądze mają być na jego koncie w razie braku na hotel, pozostało nam w tym momencie 250 zł do rozdysponowania.

Bardzo proszę aby wszyscy darczyńcy wypowiedzieli cię co mam zrobić z tymi finansami :smile:.

Najlepiej, gdyby się w tej sprawie wypowiedział anonimowy darczyńca, np. wysyłając priv do Ciebie :-)

 

A tak w ogóle: Wielke Dzięki Anonimowy Darczyńco!!! :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję, proszę aby pozostali darczyńcy się wypowiedzieli, psiaków w potrzebie jest naprawdę wiele - jak podzieli się te pieniążki na darczyńców to wychodzi po 41 zł. Także proszę o sugestie.

 

A u Farcika wszystko super, zaraz dodam zdjęcia, tylko je zmniejszę.

 

edit:

16116_860356194015171_238148651838582332

 

1505476_860356197348504_9097643271817627

 

10387686_860357417348382_414242892739426

 

10393864_860356104015180_579130355872247

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...