Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

No i super :)

Z tym sikaniem to dziwne, bo w boksie nie sikał; może zaznaczył tylko nowe lokum, a może więcej pije wody przez to, że w mieszkaniu jest ciepło. Oby nie było więcej wpadek, niech nam Farcik wstydu nie przynosi ;) A za wesołe usposobienie duży czochraniec mu się należy :)

Link to comment
Share on other sites

"Nasz" Lupus tak sikał jak opętany, gdy trafił z boksu do mieszkania w bloku. Za radą behawiorysty, pani ograniczyła mu picie (bo pił też jak opętany!) oraz przestrzeń - przez kilka dni nie miał do dyspozycji całego mieszkania. Pomogło od razu...

Farciątko - jesteś na dobrej drodze do stabilizacji - kciuków nie puszczam!

Link to comment
Share on other sites

No i super :)

Z tym sikaniem to dziwne, bo w boksie nie sikał; może zaznaczył tylko nowe lokum, a może więcej pije wody przez to, że w mieszkaniu jest ciepło. Oby nie było więcej wpadek, niech nam Farcik wstydu nie przynosi ;) A za wesołe usposobienie duży czochraniec mu się należy :)

Ode mnie tez duze czochranie dla Farcika!:)

Link to comment
Share on other sites

Umówiłam się na telefon we wtorek - środę.

Pan jest tak konkretny, sensowny i zadowolony z Farta, że jak rozmawiamy to najczęściej wyprzedza moje myśli i sugeruje co od czego może zależeć. Kluczem do domu dla Farta będzie zostawanie samodzielnie w domu. Także ja jestem tu bardzo ostrożna gdyż w tej chwili Fart jest uczony konkretnych zachowań i sytuacji. Pan intensywnie z nim pracuje, a Fart to mądry pies, a nie jakiś głupolek nieogarnięty :-) - w hoteliku sporo się nauczył chłopak.

Link to comment
Share on other sites

jupi !!!!!! alem wieści !!! cudnie mi sie zaczął poniedziałek !!! 

 

jasne ze trzeba poczekać ale ja jestem w tym przypadku dobrej mysli :)

 

No właśnie, grunt to trafić na dobrą wiadomość na jakimś wątku właśnie w poniedziałek :-).

 

Ze zmianą tytułu czekam, z rozliczeniem też czekam - chociaż Murka możesz podesłać mi ile dopłacić za ostatnie dni pobytu psiaka. Nie lubię nadwyżek co się mści na mnie potem. Ale i tak nie lubię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...