Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

o jacie..jak Panu Farcik z głowy wyjśc nie moze  to myśle, że to dobry znak...teraz zeby kotecek też Farta...hmm przynajmniej stolerował z wzajemnością...

 

KCIUKI MOCNO MOCNO MOCNO zaciskam!!!

 

p.s. mestudio - teraz lepiej ..... :loveu:  :mdrmed:  :jumpie:

 

hihihi

No ja myślę, że lepiej :-).

pyta ktoś o niego? taki fajny psiak...nie rozumiem :(

Pytają sami mało odpowiedzialni ludzie, szczególnie zadziwił mnie sznureczek osób, które chciały Farta na długą linkę do budy uwiązać. 

Link to comment
Share on other sites

Możecie już puścić kciuki niestety, bo Pan wczoraj zadzwonił, że musi zrezygnować przynajmniej na razie z Farta. W sumie wszystko się okaże w sobotę, bo wówczas będzie zapoznanie innego psa z kotem. Ten inny pies ma przewagę nad Fartem o tyle, że jest na miejscu w Lublinie, jest owczarkowatym podrostkiem i obecnie mieszka z kotami. To też pies z odzysku z jakiegoś DT w Lublinie, którego zaproponowała mu ta pani, co wcześniej była z sunią i nie wyszło zapoznanie z kotem. Pan bardzo przepraszał, ale w przypadku Farta najbardziej boi się tego, że jak coś nie wyjdzie z kotem to będzie musiał nas fatygować, żebyśmy po niego przyjechali. Żal mu, bo pies bardzo mu przypadł do serca i zdaje sobie sprawę, że ciężko takiemu psu znaleźć normalny dom.

 

No i co... trzeba dalej chłopaka ogłaszać :(

Link to comment
Share on other sites

No taki wyścig szczurów i podkładanie sobie prosiaków. Ale skoro Pan dał się namówić tamtej Pani na zupełnie innego psa, który mu nie wpadł do serca tak jak Fart to znaczy, że Fart mu do tego serca wcale nie wpadł.

Ale to tylko moje skromne pojmowanie sytuacji.

Uważam, że takie nakręcanie konfrontacji i rezygnowanie z niej nagle jest nie w porządku wobec nas, a nie wobec Farta bo pies i tak z niczego sobie sprawy nie zdawał, a ja chwilowo wstrzymałam wznowienie ogłoszeń do czasu konfrontacji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo jestem nieogarnięta i nawet nie pamiętam czy podziękowałam za wpłaty w tym miesiącu od Agnieszka103, pani Doroty oraz zozola77  :smile:. Wszystko uzupełniłam wcześniej w wątku rozliczeniowym. Pięknie dziękuję za te wpłaty, bez nich byłoby tragicznie.

Aida, Pani także bardzo, bardzo dziękuję :smile:.

 

Puściłam nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami tym razem całkowicie  na siebie, już sobie współczuję :smile:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...