Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

Uzupełniłam wrześniowe wpłaty i bardzo dziękuję za wierne wpłaty Pani Oli z Krakowa i Agnieszce103. Dostaliśmy tez kolejny raz przelew od kcd z przeznaczeniem wg potrzeb więc dokładam te fundusze Fartowi - 35 zł, poprzednio kcd podarowała nam 60 zł - bardzo dziękujemy, dopisałam do rozliczenia sierpniowego. Jutro Murka nas podliczy i okaże się jak bardzo pusta jest nasza skarbonka aby opłacić kolejny miesiąc :-).

Farcikowi skończyły się ogłoszenia, wygrzebię więc nowsze zdjęcia, wymyslę nowszy tekst i puszczę w świat wyróżnione.

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam wrześniowe wpłaty i bardzo dziękuję za wierne wpłaty Pani Oli z Krakowa i Agnieszce103. 

 a moje to co?? tez wierne przeca...;) wrzesniowa dzis poszła rano ...głasków sie domagam... :laugh2_2:

 

od pazdziernika moge podwyższyć z 5 zeta na 10 ...ale FArciku nie rób mi tego i swój domek do tego czasu znajdź :)

Link to comment
Share on other sites

 a moje to co?? tez wierne przeca... ;) wrzesniowa dzis poszła rano ...głasków sie domagam... :laugh2_2:

 

od pazdziernika moge podwyższyć z 5 zeta na 10 ...ale FArciku nie rób mi tego i swój domek do tego czasu znajdź :)

 

 

 

 

Szansy nie dostałam, bo zamiar jest taki, że jak dojdzie to będą kolejne podziękowania  :smile:, także proszę o cierpliwość, teraz idę wycinać spróchniałe drzewo z TZ-em............. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że dojdzie do spotkania Farcika z koteckiem lubelskim, bo pan dzwonił i Fart nie wychodzi mu z głowy. Koło weekendu prawdopodobnie się to odbędzie. Także trzeba trzymać kciuki za Farta, żeby za bardzo się z koteckiem nie chciał bawić i za  kotecka, żeby za bardzo focha nie dostał ;)

 

No i rozliczenie w końcu robię:

 

Stan konta na 7 sierpnia wynosił -211,30 zł

Wpłaty:

+160 zł mestudio

+60 zł mestudio

Razem: +8,70 zł

 

Koszty:

-360 zł hotelowanie

-10 zł odrobaczenie

Razem: -370 zł

 

+8,70 zł - 370 zł = -361,30 zł

Stan konta na 6 września wynosi -361,30 zł.

Link to comment
Share on other sites

To dziś dalsze pochwały i podziękowania.

Pięknie dziękuję za stała deklarację zozoli i Mattilu, które od samego początku wspierają Farcika. Pieniążki od nich znowu zasiliły w tym miesiącu konto Farcika. Farcik dostał też 100 zł od Pani Doroty z Kozienic.

Pięknie dziękuję też moca35, która także jest stała deklarowiczką.

Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję - dziś uzupełnię rozliczenie o 4 nowe wpłaty :-) i przelew na konto hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Zapoznanie z koteckiem wstępnie umówione na piątek, bo panu teraz na dniach jakiś wyjazd całodniowy wypada i wolałby nie zostawiać nowego psa na taki czas samego lub pod czyjąś opieką (w razie gdyby Fart i kot się nie zjadły na zapoznaniu i Fart by został u tego pana).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...