Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

[quote name='from_wonderland']Czy dobrze zrozumialam, ze psiak ma juz zarezerwowane miejsce, potrzeba tylko deklaracji, tak? Ile ma czasu?[/QUOTE]

Chyba ma czas do poniedziałku....................tzreba łacznie 400 zł miesięcznie, na razie jest 140 zł....................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_88']Zaglądam na zaproszenie Malwy. Dopiero wczytuję się w wątek ale chciałabym przekazać jednorazową deklarację w wysokości 20 zł. Proszę o kontakt z danymi na priv :)[/QUOTE]

Dziękuję Ewuś!

Mestudio prześle dane do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Wysłałam łacznie około 70 zaproszeń.................

Jestem ciekawa kto jeszcze tu zajrzy.....................[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy za to rozsyłanie :-)

[quote name='from_wonderland']Czy dobrze zrozumialam, ze psiak ma juz zarezerwowane miejsce, potrzeba tylko deklaracji, tak? Ile ma czasu?[/QUOTE]

Zarezerwowałam mu miejsce i w poniedziałek wieczorem muszę zgłosić w przytulisku czy go zabieram.
[quote name='MALWA']Chyba ma czas do poniedziałku....................tzreba łacznie 400 zł miesięcznie, na razie jest 140 zł....................[/QUOTE]

Musimy dać radę:-)

[quote name='Ewa_88']Zaglądam na zaproszenie Malwy. Dopiero wczytuję się w wątek ale chciałabym przekazać jednorazową deklarację w wysokości 20 zł. Proszę o kontakt z danymi na priv :)[/QUOTE]

Bardzo pięknie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_88']Gdzieś widziałam taki wątek na którym wpisywały się osoby, które zgadzają się na wysyłanie zaproszeń :) Ale moja orientacja w dogo nie jest na tyle dobra, żeby teraz to odszukać :([/QUOTE]



[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=20894122#post20894122[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-można-wysyłać-zaproszenia?p=20894122#post20894122[/URL][/QUOTE]

Ten link dotyczy wysyłania zaproszeń na bazarki, a nie na wątki psiaków.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_88']może ten właśnie widziałam i pomyślałam, że jest ogólnie o zaproszeniach na wszystko. w każdym bądź razie mam nadzieję, że kilka dobrych dusz tu zaglądnie i wspomoże.[/QUOTE]

Ja mam nadzieję, ze zajrzy tu jeszcze choćby ktoś z tych osób, do których wysłałam zaproszenie..............

I nie chciałabym, by nadzieją okazała sie matką głupich.................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Ja mam nadzieję, ze zajrzy tu jeszcze choćby ktoś z tych osób, do których wysłałam zaproszenie..............

I nie chciałabym, by nadzieją okazała sie matką głupich.................[/QUOTE]

Może jakiś zakład:-) - zajrzy - nie zajrzy.....

Dalej mam nadzieję, że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...