Jump to content
Dogomania

Dla moich adoptowanych futrzastych dzieci.


Fiołek

Recommended Posts

Zapiszę sobie wątek :)
Zajrzałam tu wprawdzie w innej sprawie, ale nie mogę się oprzeć :oops:
[B]Fiołku[/B], zdolna bestia z Ciebie :razz:
Uwielbiam wiklinowe osłonki, koszyczki ... itp
Podoba mi się ten zestaw
Ile kosztowałby razem z wysyłką ?

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/531060_348510411912288_39285574_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witajcie kochani :)
Dawno mnie nie było, bo sporo się działo:roll:
Były biedne bezdomne psiaki : Reksio ( już o nim wspominałam), Misiu, Aza i Misia z sześciorgiem dzieci. Część ma już domki, ale jest jeszcze Misia i czworo z jej dzieci :(
Były też kociaki: maluszki - Lalunia, Filipinka, Małpeczka i Ocelotek. Jeden nadrzewny, rozdarty mały kocurek. Te wszystkie na szczęście mają już domki. Teraz u mnie rezydują Balbinka ( niesłysząca młoda kotka) z dwójką swoich dzieci (Beniamin i Brygidka), oraz dwie malutkie kotki zabrane ze strasznej biedy (Celinka i Cesia)

Nie potrafię powiedzieć, jak to się stało, że tyle nieszczęścia się na mnie zwaliło... ale wiem jedno - wpadłam, aż po kokardy... :lying:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

A ja bardzo potrzebuję ciepłego kubraczka dla mojej tymczasowiczki, która co drugi dzień w ramach rehebilitacji biega w bieżni wodnej. Potem nie ma szans żeby ją wysuszyć suszarką, bo nawet nie włączonej suszarki boi się panicznie. Wychodzi więc dość mocno wilgotna. Czy możliwe byłoby wyprodukowanie kubraczka dla niej? Ona waży ok 12 kg, a dłg od szyi po ogon to 50 cm. No i oczywiście pytanie - jeśli to możliwe, to jaka bylaby cena?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...