Jump to content
Dogomania

Rolf - ideał psa, bernardyna, przyjaciela ... [']['][']


marymek

Recommended Posts

  • Replies 921
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuje Kasiu że napisałaś.

Nie jestem jeszcze gotowa żeby swobodnie opowiadać o szczegółach. W każdym razie w ostatnich dniach swojego życia Rolf bardzo się męczył, teraz już sobie spokojnie śpi..
Nie umiem się z tym jednak pogodzić.
Cały czas mam nadzieję że zaraz usłyszę jego szczekanie, że otworzę drzwi i podbiegnie do mnie domagając się czochrania...
W domu dziwna cisza, pustka.. Brakuje nam go.
Ale wiem że teraz jest mu już dobrze. I wiem, że nie chciałby żebym się smuciła. I gdyby tylko mógł to podszedłby i trącił nosem żebym przestała się martwić..
Mimo wszystko długo nie będę mogła się przyzwyczaić do myśli że już nie mam z kim wychodzić na spacery, że nie mam się do kogo przytulić, nie mam w czyje futro się wypłakać..
To był (w sercu nadal jest) mój pierwszy pies, żył z nami prawie 9 lat i 9 miesięcy. Za 12 dni skończyłby 10 lat. Dlatego to rozstanie jest tym bardziej trudne. Bardzo boli. Pustka została ogromna..

Rolfik, kochany mój [']['][']

Na razie jakoś nie mam ochoty tu wchodzić i pisać, muszę dojść do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Wam bardzo.

Jednak życie bez psa jest dziwne, ciche, puste. 12 dni go z nami nie ma, a ja jeszcze mam takie odruchy w stylu "co dzisiaj na kolację ugotować?", "muszę szybciej te zadania zrobić bo zaraz spacer" itp. Dzisiaj jak byłam na zakupach i przechodziłam obok zoologa to chciałam wejść i kupić Rolfkowi prezent, ponieważ ... dziś są jego urodzinki. Skończyłby 10 lat.
Dziwny ten dzień. Jego urodziny zawsze spędzałam razem z nim, głównie na długich spacerach..
Przeglądając zdjęcia mojego łobuza znalazłam takie śliczne, którego tu jeszcze nie było. W weekend Wam wstawię.

Tymczasem - bywajcie ;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj. Fakt życie bez psa jest dziwne...:shake: Kochana na każdego przyjdzie czas, trzeba się liczyć z tym, że bardzo często psy szybciej odchodzą od swoich włścicieli. Teraz Rolfik jest szczęśliwy za TM spogląda na Ciebie i choć ty tego nie słyszysz to ona Ci mówi, żebyś się nie smuciła i żyła dalej. Za paredziesiąt lat się z nim spotkasz i bedziecie wspominać wspólne spacerki;) Trzymaj się kochaniutka:glaszcze::glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='ANETTTA']hymmmmmmmmmm moze Ci cos podrzucic trzeba

w czeladzi jest sunia cynia młoda z rodowodem ..szuka domu juz jakis czas ...???



dobrze by trafiła do miłosników ..[/quote]
Tylko się nie złość, ale to takie zboczenie dogomaniackie.
Ale to prawda, sunia powinna na prawdę trafić bardzo dobrze, a u Ciebie na pewno by tak miała. :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...