Jump to content
Dogomania

Miniaturowy MAX nie ma już czasu!!! PILNIE DT LUB DS!!!NA WCZORAJ!!!


Songo82

Recommended Posts

[CENTER]

Max ma 6 lat i jest maleńkim ratlerkiem. Jest cudnym, przekochanym, drobniutkim robaczkiem. Jest grzeczny i bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi i innych psów. Znajdowaliśmy go kilka razy biegającego przy megaruchliwej ulicy. Potem dowiadywaliśmy się czyj jest i odwoziliśmy go do domu. Max uciekał, gdyż nikt go nie pilnował. Zamiast spacerów miał biegać i trzymać się domu, tyle że szczebelki w płocie są tak szerokie, że Max bez problemu przez nie przechodzi. Wczoraj znów poszedł w świat, znów nikt go nie szukał i znów znalazła go nasza inspektorka. Na nic zdały się groźby i porśby, a po dłuższej rozmowie okazało się, że "właściciele" Maxa wyprowadzają się za granicę i Maxa ze sobą nie biorą:( Rozumiecie to!!! NIE BIORĄ I TYLE. Nie mamy dla Maxa nic, żadnego miejsca, choćby tymczasowego. Musiał wrócić do starego domu, w którym go nie chcą i pewnie mają nadzieję, że w końcu wyjdzie i nie wróci.


Patrzcie jakie to kochane maleństwo!!!

[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2/max1zi.jpg[/IMG]

[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6395/max2a.jpg[/IMG]

[B]BŁAGAMY WAS O POMOC W PILNYM ZNALEZIENIU MAXOWI DOMU.

MAX JEST POD OPIEKĄ
OTOZ ANIMALS INSPEKTORAT W LUBLIŃCU.


Link do wydarzenia na FB

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]https://www.facebook.com/events/161394697367943/?notif_t=plan_user_joined[/COLOR][/SIZE]


[/B]




[/CENTER]

Edited by Songo82
Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Witam, zaglądam, jakie piękne maleństwo.
Myślę, że wydarzenie na FB bardzo mogłoby pomóc psiakowi znaleźć domek![/QUOTE]


Póki co ma tylko ogłoszenie na naszej OTOZowej stronie:

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=469258106483971&set=a.207262439350207.49599.175231209219997&type=1&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka, że takie malutkie pieski maja duże wzięcie. Mialam tymczasa ważącego 6 kg i telefon sie urywal po ogloszeniach, ludzie dzwonili jeszcze przez dwa miesiące. Przeszlo mi przez myśl, że może wzięłabym go na tymczas, ale nie wiem, czy jest sens go wozić "po swiecie", bo po wstawieniu ogloszeń jeszcze tego samego dnia beda ludzie dzwonic...

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za zainteresowanie. Póki co nie dostałam żadnego telefonu. Jedyne pocieszenie jest takie, że Pani się zobowiązała bardzo pilnować Maxa w zamian za pomoc w znalezieniu domu. Myślę, że tak bardzo jej zależy, żeby rzeczywiście go komuś oddać, że go przypilnuje...
choć szczerze mówiąc trochę się martwię, bo jeszcze podczas naszej rozmowy w momencie jak dałam jej go do ręki to zeskoczył i uciekł pomiędzy sztachetkami, pewnie czuje cieczki :( na szczęście od razu go złapałam...

To jest naprawdę kruszynka, na moje oko wazy ok. 2 kg. Aż strach pomyśleć, co jeśli znów ucieknie wprost na ulicę :(
niestety z braku tymczasów i pierwszej cieczki mojej małej musiałam go zostawić u obecnych właścicieli na czas szukania domu :(

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, błyskawiczna akcja :) Max już w nowym super domku ! Państwo sami po niego przyjechali dziś późnym wieczorem z pełnym wyposażeniem już, adresatką i w ogóle :) Max zamieszka z drugim psiakiem, Państwo mieszkają niedaleko, obiecali wysyłać zdjęcia i zapraszają w odwiedziny kiedy tylko będziemy chciały ;)

Dzięki wszystkim za pomoc :)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziadance']Słuchajcie, błyskawiczna akcja :) Max już w nowym super domku ! Państwo sami po niego przyjechali dziś późnym wieczorem z pełnym wyposażeniem już, adresatką i w ogóle :) Max zamieszka z drugim psiakiem, Państwo mieszkają niedaleko, obiecali wysyłać zdjęcia i zapraszają w odwiedziny kiedy tylko będziemy chciały ;)

Dzięki wszystkim za pomoc :)![/QUOTE]
Dopiero teraz doczytałam :)
Suuuuuuuuper,że Max już ma domek :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...