Jump to content
Dogomania

Sopot 10-11.08 international dog show ( cacib) ...


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla podróżujących koleją. Weźcie poprawki na opóźnienia kolei.

Jestem właśnie w pociągu. O 6:11 powinnam być w Gdańsku. Mijam Bydgoszcz. Blisko 160 min ( prawie 3 godz.) opóźnienia. Mam nadzieję zdążyć na początek.

Pogoda :lol:

Pada, w Gdańsku przewidywane 17 stopni C i deszcz.

Link to comment
Share on other sites

Ja już po ocenie:-) doskonała,zwycięzca,bob,lok 1,meda lzłoty,cwc/cac,cacib:multi: Jestem bardzo zadowolona,ale organizacyjnie to najgorsza wystawa na jakiej byłam.Ludzie w ringach,bo nie było się gdzie schować przed deszczem.Sędzia musiał ludzi z ringu na deszcz wywalać...ogólnie dramat.Dobrze,że o championa mogę powalczyć dopiero za pół roku.

Link to comment
Share on other sites

pada????? u mnie (lubelszczyzna) nadal ponad 30 stopni w cieniu :) ale chmury jakies są widoczne.
Ja jadę dziś na noc - mam nadzieję, że nawet z tym opóźnieniem o którym napisala Musia damy radę na czas dojechać. Przynajmniej w to mocno wierzę :)
I przegońcie ten deszcz gdzieś na wschód - oby jutro było w miarę sucho :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Ja już po ocenie:-) doskonała,zwycięzca,bob,lok 1,meda lzłoty,cwc/cac,cacib:multi: Jestem bardzo zadowolona,ale organizacyjnie to najgorsza wystawa na jakiej byłam.Ludzie w ringach,bo nie było się gdzie schować przed deszczem.Sędzia musiał ludzi z ringu na deszcz wywalać...ogólnie dramat.Dobrze,że o championa mogę powalczyć dopiero za pół roku.[/QUOTE]

Ringi były pod namiotem?

Link to comment
Share on other sites

Część tak,część niestety nie.Psy mokre jak przysłowiowe kury,właściciele zresztą też.Teraz przestało padać.Oby wszyscy,którzy będą jutro mieli lepszą pogodę.Z parkingu do ringu jest kawał drogi,więc do ringu doszliśmy mokrusieńcy.A teraz jedziemy do domku opijać:-)

Link to comment
Share on other sites

Przestało padać około 13. Wydaje mi się, że kilka ringów było pod dużym namiotem, potem posłużył on za ring honorowy. Z parkingu dla wystawców (bezpłatny) był kawałek do przejścia, ale z drugiej strony (przy wejściu niedaleko ringu nr 1) jest zwykł parking, z którego dzisiaj też korzystałam. Kiboli nie było, pewnie pili na mieście albo ich przetrzymali, w każdym razie wpuszczają ich dopiero o 17. Na luzie opuściliśmy wystawę około 15.30 (po finałach best junior). Dopiero jak wyjeżdżałam to pojawiły się duże ilości mundurowych.

Link to comment
Share on other sites

miałam okazję wczoraj na wystawie być i powiem szczerze, ze to moja najbardziej mokra wystawa na jakiej w swoim życiu byłam, a w sumie jakoś dużo ich nie było :P żałuję pogody bo zmokłam tak, że aż bieliznę miałam całą mokrą, no ale cóż, przeżyłam... pod kątem organizacyjnym się nie wypowiem, bo się nie znam, dla mnie było ok, dużo przestrzeni co akurat dla moich psów było plusem, no i oprócz deszczu to mi tam nic nie przeszkadzało :P

Edited by Cerber
Link to comment
Share on other sites

sznaucer min. pieprz-sól, debiut w klasie baby:

[COLOR=#37404E][FONT=lucida grande][SIZE=3][B]CARMEN Szadoria FCI - IV BIS BABY[/B][/SIZE]

sędziowie: Vladimir Piskay (SK), Małgorzata Hałas (PL)[/FONT][/COLOR][COLOR=#89919C][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Oto link do wystawy Sopockiej :)
[URL]https://picasaweb.google.com/100067381793799140913/CACIBSOPOT[/URL]

Zdjęcia można brać i umieszczać gdzie się chcę, tylko te niepodpisane proszę podpisać - A.Konicer , z góry dziękuję . ;)

Doggerek, miło było Cię poznać na żywo i porozmawiać :lol:

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Ja już po ocenie:-) doskonała,zwycięzca,bob,lok 1,meda lzłoty,cwc/cac,cacib:multi: Jestem bardzo zadowolona,ale organizacyjnie to najgorsza wystawa na jakiej byłam.Ludzie w ringach,bo nie było się gdzie schować przed deszczem.Sędzia musiał ludzi z ringu na deszcz wywalać...ogólnie dramat.Dobrze,że o championa mogę powalczyć dopiero za pół roku.[/QUOTE]
daśka - hahaha!!! Z ust mi to wyjęłaś. Dokładnie to samo u nas - tylko rasa inna :):):)!

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Dla podróżujących koleją. Weźcie poprawki na opóźnienia kolei.
Jestem właśnie w pociągu. O 6:11 powinnam być w Gdańsku. Mijam Bydgoszcz. Blisko 160 min ( prawie 3 godz.) opóźnienia. Mam nadzieję zdążyć na początek.
Pogoda :lol:
Pada, w Gdańsku przewidywane 17 stopni C i deszcz.[/QUOTE]
I, jak, zdażyłas?
Wydaje mi sie, że widziałam Cię w przelocie...

[quote name='Quirk']sznaucer min. pieprz-sól, debiut w klasie baby:
[COLOR=#37404E][FONT=lucida grande][SIZE=3][B]CARMEN Szadoria FCI - IV BIS BABY[/B][/SIZE]
sędziowie: Vladimir Piskay (SK), Małgorzata Hałas (PL)[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Gratulacje raz jeszcze:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie - wystawa to porażka....
Dla jasności: pisze o wystawie w sobote. W niedzielę było juz słońce a nie deszcz, więc i humory ludzi zupełnie inne:)

Nigdy więcej wystaw w Sopocie na PGE Arena.... nie nie nie!
wypisałam się w tym temacie na Fb, tutaj juz mi sie nie chce, sorki:)

Nasze wyniki:
[COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]psy
UPDATED JUBILEE DADDY AsiaczekFCI, kl.sz - w.o.1, Naj. Szczenie
Kanibaru FROMAJE FRAIS, kl.o - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, BOB
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI, kl.ch - dosk.1, CWC, r.CACI[/B][/SIZE][/COLOR]B

[COLOR=#800080][SIZE=3][B]suki
TAMEY Asiaczek FCI, kl.sz - abs.
TORNEY Asiaczek FCI, kl.sz - w.o.1.
SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI, kl.o - dosk.1, CWC, CACIB, BOS.
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI, kl.ch - dosk.1, CWC, r.CACIB
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI, kl.w - dosk.1, Naj.Weteran, BIS Weteran 1!!!![/B][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#008000][SIZE=3][B]Nasza Grupa Hodowlana - 4 miejsce!!!
TORNEY Asiaczek FCI - prezentowana przez Lansika
SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - prezentowana przez Olę T.
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - prezentowany przez Zuzię L.
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - prezentowana przez Alicję S.
TAMEY Asiaczek FCI - prezentowana przeze mnie[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR]

Pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

Gratuluję!
A ja muszę po tej wystawie mocno zweryfikowac wygląd swojej rasy.... no coment.

Kibole o 4 nad ranem w niedzielę łazili po mieście, tzn toczyli się tu i tam.
Słonce i poranek przywitaliśmy w okolicach Czarnej Perły, miasto o tak nieziemskiej porze jest cudowne!!! I ten Sobieski na koniu :p. Potem wystawa - byliśmy chyba pierwszymi wystawcami, weszliśmy bramą "od budowy", rozstawiłam namiot na betonie i poszlismy spać. Budzik nastawiłam sobie na 10 aby nie przespać początku. Na plus przyznaję wyjątkowo miłe zainteresowanie obsługi ringu nr 2 na temat gdzie stawiać lokaty aby zdjęcie wyszło bez problemów ze słoncem - pierwszy raz sie spotkalam z czyms takim. bardzo to mile było.

zdjęcia będą jak wrzucę na kompa, bo dopiero niedawno dojechaliśmy do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']I, jak, zdażyłas?
Wydaje mi sie, że widziałam Cię w przelocie...
pzdr.[/QUOTE]

Zdążyłam - tyle , że z dworca prosto na stadion zamiast do hotelu. Z rękawów wyżymałam wodę. Ciekła ciurkiem

Ale w niedzielę - słońce i ogromny wiatr.

Link to comment
Share on other sites

na WIELKI MINUS dopisuję płatne tojtoje....
Tzn jedna pani co "kierowała" tojkami miała chyba w zadku to czym się zajmuje i nie darłą się o kasę, ale pani przy drugim skupisku tojek mocno się dopominała o tą złotówkę.... I nie chodzi mi o koszt ale o sam fakt płatnych (!!!!!!) kibli na wystawie.... Nic tylko zabrać ze sobą miskę (ewentualnie nocnik) i pod namiotem robić tam co aktualnie mamy zamiar robić i wynosić do śmietnika ewentualnie wylewać na trawę.
Dużo jeżdżę po wystawach, nawet do tzw "dzikich krajów" i nigdy, ale to nigdy nikt nie kazał płacić za toalety....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...