Jump to content
Dogomania

Sopot 10-11.08 international dog show ( cacib) ...


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Don_Vito']Słyszałam, że ma być wyłożone jakimś "trawnikiem" ..[/QUOTE]
Oby, chociaz ponizsze cytaty jakos zadaja kłam temu, co napisałas...

[quote name='AgataP']dzwoniłam do sopockiego oddziału związku i dowiedziałam się, że wystawa będzie na betonie :/ nie dość, że psy będą biegały po nagrzanej powierzchni, to i namiotu nie będzie gdzie przymocować...[/QUOTE]
I Organizatorzy uważają, że wsio będzie OK jak psy będa biegały po nagrzanym betonie, tak?

[quote name='panbazyl']upsss.... beton, beton, beton.... a ja miałam nadzieję na rozstawienie małego namiotu i choć godzinny sen przed wystawą (będę chyba jako pierwsza na wystawie, bo o 4 nad ranem już w Gdańsku będziemy.....[/QUOTE]
Tylko pewnie z obsługi wystawy nikogo nie bedzie... Ale to możesz sobie w samochodzie pospać lub rozłożyc namiocik gdzieś niedaleko, gdzie będzie TRAWA, hahaha...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku - ja samochodu nie mam..... więc nie pośpię sobie w nim. Mam za to namiot (teraz mały wezmę, nie ten wystawowy) i miejscówkę w 1 klasie PKP dla siebie i nadzieję, że o 4 rano Gdańsk będzie piękny jak przyjedziemy.
Dziś dostałam pocztą potwierdzenie i nr startowy (jejku - mamy ring koło onkowego..... )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja tam kocham upały :p mój pies z którym bedę też kocha słońce (opala się dzień w dzień na podwórku) a o tej godzinie czyli w okolicach wschodu słońca jest piekne światło do robienia zdjęć. I mam nadzieję na fajne plenery w Gdańsku[/QUOTE]

Ze stadionu na plażę w Brzeźnie nie jest daleko,więc plenery powinny być:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Ze stadionu na plażę w Brzeźnie nie jest daleko,więc plenery powinny być:-)[/QUOTE]
o dzięki :) to może się zdrzemniemy na plaży? i mała kąpiel w morzu przed wystawą? (ja bo pies średnio wodny) o tej wrednej godzinie to raczej tylko wykrywacze metalu w używaniu na plażach....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']o dzięki :) to może się zdrzemniemy na plaży? i mała kąpiel w morzu przed wystawą? (ja bo pies średnio wodny) o tej wrednej godzinie to raczej tylko wykrywacze metalu w używaniu na plażach....[/QUOTE]

Szkoda,że mam w tej chwili do Gdańska kawałek drogi,bo zgarnęłabym Was do siebie na drzemkę i spacer:-) Z jakim psiakiem będziesz? Pytam bo my też jedziemy w sobotę z naszą mastifką:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Szkoda,że mam w tej chwili do Gdańska kawałek drogi,bo zgarnęłabym Was do siebie na drzemkę i spacer:-) Z jakim psiakiem będziesz? Pytam bo my też jedziemy w sobotę z naszą mastifką:-)[/QUOTE]

dzięki. jadę z ogarem polskim - na niedzielę.

a co do noclegów - jesli komuś po drodze przez Lublin(okolice) na wystawę gdzieś dalej to z chęcią kogoś zanocujemy w zamian za wspólną dalszą trasę na wystawę (oczywiście koszty paliwa też) - tylko abyśmy wcześniej wiedzieli to sie zgłosimy a jak wystawa nie będzie nam pasować to za dobre słowo :)

a powiedzcie ile jest tak plus minus od PKP Gdańsk Główny do PGE Arena? Czy kolejka gdzieś podjeżdża w pobliże - i jaka stacja?

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Sopotu,to mój związek i wystawa faktycznie na terenie utwardzonym.Trochę się uśmiałam,bo Pani powiedziała,że jak się namiot postawi,to będzie stał (nie będzie gdzie wbijać śledzi),ja na to,że a jak się przewróci to będzie leżał:-):-) No cóż kochani kamieni ze sobą pozabierajcie do obciążania;-)

Link to comment
Share on other sites

Ze strony oddziału ...

"[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#FF0000][B]UWAGA - ZMIANA SĘDZIEGO ![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000000]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#000000][FONT=verdana][/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Z przyczyn niezależnych od organizatorów nastąpiła zmiana sędziego.
Zamiast p. Bogusławy Szydłowicz-Polańczyk w [B]sobotę na ringu nr 4 [/B]sędziować będzie p. [B]Ewa Szeliga-Szeremeta[/B],
natomiast w [B]niedzielę na ringu nr 10 [/B]sędziować będzie p. [B]Zofia Konderla[/B]."[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']ja z pytaniem "lokalizacyjnym".

czy w pobliżu dworca Gdańsk Główny jest jakiś bankomat " [B]PKO BP[/B] " ?[/QUOTE]

Przy samym dworcu niestety nie ma pko bp.Najbliższy od dworca jest koło LOT-u i o to trzeba pytać.Na dworcu jest euronet,wbk i jeszcze jakiś jeden,po drugiej stronie dworca jest pko s.a.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Don_Vito']W sobotę o 18 na PGE Arenie odbywa się mecz piłki nożnej Lechia - Cracovia[/QUOTE]
dzięki, czyli jeszcze ok. Bo na czerwcowej w Lublinie też był po sąsiedzku, doslownie za miedzą na stadionie obok mecz tzw "podwyższonego ryzyka" tyle, że w czasie wystawy.... BISy swoją drogą a petardy, wyjce, policja i testosteron swoją....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...