Jump to content
Dogomania

Benzapril hydrochloride [FORTEKOR Flavour]


lilia1983

Recommended Posts

Nazwa chemiczna:
[I]Benzapril hydrochloride = chlorowodorek benzaprilu[/I]

[B]FORTEKOR Flavour[/B] - tabletki dla kotów i psów.

Czy ktoś stosował u swojego psa ten lek? Jeśli tak to jak pies na niego reagował i czy mu pomógł?

Są też ludzkie leki z tym składnikiem np.[SIZE=2] [B]Lotensin[/B][/SIZE] i są tańsze niż weterynaryjne. Czy one działają jakoś inaczej np. gorzej się wchłaniają itp. niż te weterynaryjne?
Tabletki [I]FORTEKOR Flavour[/I] są aromatyzowane, żeby zwierzęta chętniej je jadły. Ja mojemu psu i tak wszystkie tabletki w pasztecie podaję.

Edited by lilia1983
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Stosowałam i stosuję u jdnej z suczek albo Benakor albo Fortekor-w zależności co wet ma na stanie. Reaguje na lek dobrze. Mała cierpi na kardiomiopatię rostrzeniową, jak nie brala leku to serducho biło jej bardzo niemiarowo, źle znosiła upały, męczyła się szybko. TEraz jest spora poprawa, choć nie jest to poprawa o 100%. Natomiast zdarzyło mi się tak raz ze przez dwa dni nie podalam (zostawilam ją u mamy i zapomnialam dowieźć lek) i źle zniosła brak tabletek drugiego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...