Jump to content
Dogomania

Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo


Franca81

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']A ja mam pytanko: potwierdzasz swoją obecność na Wielkanoc w Opolu??[/QUOTE]

Myślę, że raczej na bank będziemy. A ile dni planujecie być?

My już wywczasowani na kolejne kilka lat. Młoda rozpuszczona do granic możliwości. Całymi dniami wylegiwała się na wszelkich fotelach, łóżkach i kanapach. Jak jej spowszedniały to zaczęła się wylegiwać na moim 8 letnim chrześniaku (zwanym śmierdzielkiem bo dawał Sintrze wylizywać sobie włosy, twarz i ręce) lub na kolanach mojego drobnego taty. Dostała swój prywatny fotel i łóżko.

Towarzyszyła z pyskiem na stole rodzicom przy przygotowywaniu i jedzeniu wszelkich posiłków. Czasem udało jej się coś liznąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Planowany przyjazd to 18/19 kwietnia, a powrót w okolicy 29/30 kwietnia ;)[/QUOTE]
Czyli czasu mam sporo do wyboru. ;) Wiec spotkanie mozna uznac za pewniaczka.
[quote name='Kaaasia']Wy byliście na wczasach to i jej się coś należało :loveu:[/QUOTE]
Z mlodej niezly kawal cwaniaka. Tam sobie pozwalala a po powrocie do domu znow psi aniolek. :loveu: Szkoda, ze poza domem nie jest taka posluszna i grzeczna...

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ze sie ciesze. ;)

Ogarniamy juz jakies szkolenie dla mlodej. Wlasnie sie zaczelo w Legionowie organizowane przez zwiazek kynologiczny. Mialysmy isc ale nie poszlysmy. Tesciow onka poszla. Ale nie pasuje mi szkolenie w weekendy. Do tego dosc problematyczny dojazd autobusem plus troche dralowania na piechote. Juz tesciowka w pierwszy dzien szkolenia jak czekala na meza to podeszla do glownej ulicy i po drodze brama otwarta a 6 psow leci i ujada. Jeden z psow wybiegl i zaczal sie rzucac. A wlasciciel spokojnym kroczkiem sobie spaceruje i nie reaguje.... A ja mialabym tamtedy sama z Sintra chodzic. Bo tesciowka bedzie jezdzic samochodem ale dwoch oszolomow do jedengo malego samochodu zapchac sie nie da. Do tego Sintra bylaby 18 psem. Moim zdaniem dosc duzo psow wiec mam watpliwosci by mloda wyniosla z tego bardzo wiele. Inaczej Kama ale ona chetna do pracy bo poza smaczkiem swiat dla niej nie istnieje a u nas jest odwrotnie.

Na szczescie znalazlam szkole blisko pracy. Na stronie pisali ze szkolenia moga byc w tygodniu. Wiec wyslalam zapytanie i czekam na odpowiedz. Nie jest to szkolenie ze zwiazku ale nam egzamin nie jest potrzebny (aczkolwiek nie mam pewnosci ze to nie jest szkolenie zakonczone egzaminem zkwp). Mi zalezy jedynie na szkoleniu malej z innymi psami. Reszte sama ogarnelam (siad, waruj, zostan, aport). Problemem u nas jest zachowanie mlodej jak w okolicy sa psy a bez psow ciezko cwiczyc. U mnie na wsi jak sa psy to bezdomne (wiec ryzykowac nie bede) a przy pracy to same kurduple, ktore pancie zabieraja jak tylko nas zobacza z daleka. Ot obawa ze duzy piesek bedzie kolo nich przechodzil...A poszperalam cos o tej szkole i opinie mialy dobre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Najlepszego Siostrzyczko :new-bday:
Dużo zdrówka, szczęścia, smacznego jedzonka i samych boksiowych radości w życiu :tort:.
A dla Pańciostwa dużo cierpliwości.[/QUOTE]
Podpinam się pod te życzonka :loveu:
Najlepszego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Najlepszego Siostrzyczko :new-bday:
Dużo zdrówka, szczęścia, smacznego jedzonka i samych boksiowych radości w życiu :tort:.
A dla Pańciostwa dużo cierpliwości.[/QUOTE]
E tam Sintra! To mi życzyć właśnie cierpliwości, braku bąków (tzn Sintrzych bąków), kolejny raz cierpliwości, siły by utrzymać to bydlęcie, znów cierpliwości i tak na wszelki wypadek jeszcze raz cierpliwości. A i zapasu chusteczek w kieszeniach. I poproszę mi jeszcze życzyć ciągle czystej kurtki, niepodeptanych przez psa spodni i butów. I duuuuużo kasy bo ciągle mi się wydaje, że mój psiak ma za mało zabawek. :loveu:


[quote name='(:Buńka:)']Podpinam się pod te życzonka :loveu:
Najlepszego :loveu:[/QUOTE]

Najlepiej iść na łatwiznę i się podpiąć. :diabloti: Ale dziękujemy serdecznie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Boziu, to już rok? Kiedy , jak? :-o[/QUOTE]
Ano niestety.....

[quote name='Agga']Kochana wszystkiego naj naj. Ty wiesz:cool3:[/QUOTE]
Dziękować :evil_lol:
[quote name='Tekla64']przesadzasz z tymi zyczeniami
Sintra samej radochy na wiele dalszych lat!!!
a czasem zrob cos dla panci i bedzie oki!!![/QUOTE]
Kobieta lubi czasem przesadzić. :razz:

[quote name='(:Buńka:)']Franiula znowu zniknęła....:mad: a popaczał by na fotki Sintry chętnie :loveu:[/QUOTE]
Czasu brak..... nawet na dogo.

[quote name='Kaaasia']Ja nie chcę marudzić ale GDZIE SĄ FOTKI:mad:??????????[/QUOTE]
Ni ma. Tzn ja sobie oglądam fotki u was. :evil_lol:

[quote name='magdabroy']Tu już 2 miesiące nie ma fotek :(
Pomijając fakt, że to galeria Sintry i powinny być tu jej zdjęcia ;) To obiecała, że wstawi zdjęcia z ślubu/podróży, ale tych zdjęć też nie ma :mad:[/QUOTE]
Kurczaczki aż tak chciało Ci się sprawdzać? :mad: Ze ślubu to sama jeszcze fotek nie oglądałam hehe może do końca roku się uda :roll:

Postaram się coś cyknąć młodej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...