Jump to content
Dogomania

Zdjęcia szczeniaków


wirka

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrówa

Miała jednego, ale nie wiem czy czegoś nie sprowadziła. Obecnie może mieć 2, ale głowy za to nie dam. A jak ją spotkasz, to pozdrów od synusia z Poznania :)

Jeżeli to ten pies, to musisz przyznać, że imponujący :D Jak Cię to interesuje, wejdź na stronę naszej koleżanki dogomaniaczki variusavis, tam znajdziesz jego zdjęcie :)

Link to comment
Share on other sites

Carr

Takie małe zejście z tematu, chociaż nie całkiem... A co się stało z Twoim szczeniakiem :lol: w Rzeszowie? Podobno się nie wystawiliście? Why?

Wirko bo Malenstwo w sumie to przeze mnie ( :oops: )wpadlo na bordogi ktore ekhm uznaly ze nienalezy "potworowi"takiej obrazy darowac i wyskoczyly z zebami 8).Maly doznal urazu psychicznego bowiem pierwszy raz jakikolwiek pies go zaatakowal i sie calkiem zdolowal :wink:.Te traumatyczne przezycia nie pozwolily mu sie wystawic :wink: :lol: ( i w sumie to sie nie dziwie bo ja bym sie na jego miejscu tez przerazila :nerwy: :siara: )

Link to comment
Share on other sites

carragan- rano pomyślę, odezwę sie na priv :)

Whippetka- jak wiesz - mi się Tośka baaardzo podoba :) :) no a mi odbija jakoś nagle i z wielką mocą :o :oops: mmirror10wks01.jpg i strasznie mi sie podoba ta maleńka... Mam nadzieje że ktoś ją szybko kupi, bo zaczynam się o siebie niepokoić (nie mówiąc o moim Kamilu...) :oops:

Link to comment
Share on other sites

whppetka- nie wiem, próbuję przestać się nad tym zastanawiać...

Matrix- o taaaak, greyka, galgo i parę innych- porobię półki w mieszkaniu i będę je tam wkładać ;) a poważnie- wiesz, że chciałabym... A z tych piesków- mi się najbardziej z budowy podoba MAGIC MIST. Chcociaż wszystkie maluchy ładne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...