Jump to content
Dogomania

Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=2][B][COLOR=#800000]Ja również wszystkim dziękuję za deklaracje i przybycie na wątek.Anula Tobie za rozsyłanie zaproszeń
[/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][/B][COLOR=#000000]Moja koleżanka Renata 100zł jednorazowo(na razie)[/COLOR][B][COLOR=#000000][COLOR=#800000][/COLOR]
[/COLOR][/B][COLOR=#000000]jej kolega 20zł jednorazowo[/COLOR][B][COLOR=#000000][/COLOR][COLOR=#800000]
[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie, niestety, nie jestem w stanie się zadeklarować :-(, jednak rozsyłam dalej wiadomość po dogo z nadzieją, że ktoś tu zajrzy i pomoże psiakom... Oczywiście będę stale zaglądać na wątek, na moją obecność (choć niewiele pomocną..) możecie liczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Cioteczki jo ka zrobila bazarek i 50% dajemy na pieseczki zapraszamy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243550-CIUCHOWISKO-dla-kobietek-m-in-dla-BONO-do-27-05-g-22[/URL][/QUOTE]
Cudownie bardzo dziękujemy! Każdy grosik się liczy w tym wypadku.
Napisałam do Państwa,którzy zaadoptowali ode mnie sunię Kamusię rok temu, prośbę o ratowanie maluchów.No i już otrzymałam odpowiedź,może przytoczę część maila od Państwa:

Co do pomocy jak najbardziej przelew wykonałem na Pani konto, możemy zadeklarować od czerwca po 10zł miesięcznie do końca roku tylko prosze o konto aby Pani nie sprawiać kłopotu z przelewami
Pozdrawiamy Iza i Piotr

Na moje konto już wpłynęła jednorazowa kwota 50zł,a deklaracja jak wyżej.ta kwota zostanie przesłana razem z moją kwotą.Zaraz Państwu podeślę dane do przelewu.Państwo są bardzo kochani i czuli na krzywdę zwierzaków,a Kama ma wspaniały dom w Oświęcimiu.

Link to comment
Share on other sites

ciesze się, że tak się tu ruszyło!! już coraz bliżej dla psiaczków do zdrowia i DS:)
uwielbiam zwłaszcza tą białą malą z brązowym noskiem...to chyba ona jest szczeniaczkiem??

moje pytanie- czy nużycę da sie całkowicie wyleczyć???

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][FONT=times new roman][SIZE=4]Deklaracje stałe:
mdk8-5zł
Javena-5zł
asl 10zl
kiyoshi 10zl
monika083 15zl
Bogusik 40zl
Panna Marple-30zł


[/SIZE]
[SIZE=4]Razem - 115zł stałych deklaracji DZIĘKUJEMY![FONT=times new roman]:loveu:[/FONT]

Brakuje 630zł stałych deklaracji :-(


[/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=times new roman][COLOR=#4b0082][SIZE=4]Deklaracje jednorazowe:

asl-20zł
[/SIZE][SIZE=4]kiyoshi 50zl
agusiazet 50zl
bela51 15zl
b-b-15zł
Panna Marple-50zł
Renata-100zł
Kolega Nilssona-20zł
razem 320zł jednorazowych deklaracji[/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Melduję się na wątku u maleństw.Miesięczna stała 20zł.Będzie jeden przelew Bogusik i ja.
[B]Kochani bardzo dziękuję za deklaracje i ratowanie bidulek.Jesteście wspaniałe i kochane![/B][/QUOTE]

Anula czyli to Twoja i Bogusik deklarcja stałą -tak?
Ale masz moc:)!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam wszystkim dziękuję! Zbieramy dalej. Pieski są też na fejsie, ale nie mają wydarzenia. Nie wiem, czy nuzyca jest wyleczalna. Wydaje mi się, zę tak. W każdym razie trzeba działac szybko, zebym się znowu nie dowiedziała, ze są uśpione

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']W poście 5 na stronie 1 są finanse. Poczekajmy, aż zobaczy je wet- normalny. Nie ma co diagnozować ze zdjęć[/QUOTE]
Jak najbardziej trzeba poczekać na wyniki badań u odpowiedniego weta.Niejednokrotnie spotkałam się na watkach z podejrzeniem nużycy,a okazało się zupełnie coś innego.Będzie dobrze,musi...:)

Link to comment
Share on other sites

Bosh... Zapisuję malizny :shake: i zapraszam jednocześnie, skończyłam właśnie bazarek, którego połowa uzbieranej kaski będzie dla Nich
podrzucajcie Ciotki , zaglądajcie
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243550-CIUCHOWISKO-dla-kobietek-dla-BONO-i-3-zabiedzonych-KUNDELK%C3%93W-do-27-05-g-22[/url]

Link to comment
Share on other sites

i ja jestem na zaproszenie Anuli....dopiero na początku czerwca mogę wyslac jednorazowo cosik....ale cioteczki nie ukrywam,ze wolalabym na prywatne konto....zawsze jak place na fundacyjne to bank strasznie dużo sobie zabiera.....:((((nie mam pojęcia dlaczego...:(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...