Jump to content
Dogomania

Ajek ze Skierniewic znalazł wreszcie kochający dom


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedy wróciłam z Gryzkiem dzwonił telefon. W ostatniej chwili odebrałam. Bardzo miła pani straciła sunie w czasie operacji i jest zainteresowana naszym bohaterem. Jutro ma dzwonić w celu umówienia się na spotkanie. Trzymajcie kciuki. Czytała też o nim w Dzienniku Polskim, działanie medialne było podwójne.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Gryzka w TV, ale przez chwile, bo po 1 sie spozniłam (a on był na początku) a po drugie, jak już przyszłam (w środku programu :mad:)to nie wiele usłyszałam...mniej więcej tyle słyszałam: "Pies.........ma.....był........źle...........czeka.......dom......tymczas...." tyle Gryzka widziałam co na końcu pokazywali...:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kropcia']Ja też bardzo mocno ściskam kciuki za Maluszka :kciuki::kciuki: Miałam okazję go wczoraj poznać. To cudowny, grzeczny psiak, wczoraj był bardzo zdenerwowany całą sytuacją, jest kochany :loveu::loveu:[/quote]
Ha! Każdy kto pozna ślicznego Gryzka jest nim zauroczony - i nie ma się czemu dziwić:loveu:
Czy były jeszcze jakieś telefony w jego sprawie? Tamaro? Jak ta pani, która dzwoniła jako pierwsza?

Link to comment
Share on other sites

Była bardzo miła pani, której umarła sunia. Byłyśmy na spacerku, na którym maluch pokazał, jak ślicznie chodzi na smyczy. Jutro jesteśmy umówione na kolejny spacer. Pani zgadza się na umowę adopcyjną. Powolutku będziemy podejmować decyzję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zasadzkas']Kurczę, co za szybka akcja. Tamb, może będziemy Ci regularnie jakieś psy ze Skierniewic zawozić? ;)[/quote]
Już następny pies czeka w kolejce. Tym razem z Katowic. Dzisiaj przyjdzie rodzina po zmarłym piesku (ze starości), może dobrych domków będzie więcej. Wtedy proponuję inne bidy.

Link to comment
Share on other sites

Również poznałam pieszczocha w programie, jest przeuroczy :loveu: Bardzo się cieszę, że się coś ruszyło. Przebrnęłam przez cały wątek... Ajek nie mógł lepiej trafić, tamb wybiera domy najlepsze z najlepszych. Szkoda tylko, ze tyle musiał przejść wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Krakowiacy mają takie duże serduszka, pełne miłości. W Skierniewicach, poza pewnymi osobami, które mialam dużą przyjemność poznać, z reguły ludzie są negatywnie nastawieni do problemu bezdomności zwierząt. Dokarmianie jest traktowane niemal jak przestępstwo :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...