Jump to content
Dogomania

Ajek ze Skierniewic znalazł wreszcie kochający dom


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

Ajek się znalazł !!!!
Wrócił do ludzi u których się wychowywał , baaaaaardzo biedni ludzie ! Zaraz po niego idę na rawską .
Podobno jest u nic od półtora tygodnia .
Czyli prawdopodobnie uciekł od razu tam .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamcia_14']Ajek się znalazł !!!!
Wrócił do ludzi u których się wychowywał , baaaaaardzo biedni ludzie ! [B]Zaraz po niego idę na rawską . [/B]
Podobno jest u nic od półtora tygodnia .
Czyli prawdopodobnie uciekł od razu tam .[/quote]

[B][SIZE=4][COLOR=red][U]Ty do psa juz sie nie dotykaj![/U][/COLOR][/SIZE][/B] Lemoniada i Zasadzkas pojda tam i zalatwia sprawy. Moze pies moze u nich zostac tylko trzeba tym ludziom poprostu pomoc. Napewno twojej pomocy juz nikt tu nie potrzebuje a najbardziej Gryzek!!!!
Tym bardziej, ze Gryzek wrocil do nich i byl u nich przez 1,5 tygodnia! To o nich dobrze swiadczy! nie oddali do schroniska Gryzka!

Nikt ciebie teraz o pomoc nie prosi. 'Nie wyskakuj przed orkiestre' do dyrygenta ci jeszcze daleko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14']Ajek się znalazł !!!!
Wrócił do ludzi u których się wychowywał , baaaaaardzo biedni ludzie ! Zaraz po niego idę na rawską .
Podobno jest u nic od półtora tygodnia .
Czyli prawdopodobnie uciekł od razu tam .[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i za tę właśnie miłość, wdzięczność [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oddanie na całe życie [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KOCHAM PIESY!!!
i co dalej z Ajkiem?? jaka perspektywa??

EDIT: dopiero zauważyłam że to Kamciunia pisała... nie wiem czy wierzyć....
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14']Ajek się znalazł !!!!
Wrócił do ludzi u których się wychowywał , baaaaaardzo biedni ludzie ! Zaraz po niego idę na rawską .
Podobno jest u nic od półtora tygodnia .
Czyli prawdopodobnie uciekł od razu tam .[/quote]

Nie uwierzę, jeśli nie potwierdzi tego Lemoniada lub zasadzkas :razz:
A jeśli to prawda, to zostaw go w spokoju :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie cieszmy sie dopóki ktos (i nie Kamcia) nie da fotek Ajka ... bo to że Kamcia napisała że Ajek sie znalazł niekoniecznie świadczy o tym że sie znalazł...

czekam więc o info od ludzi ze Skierniewic o Ajku [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, że Ajek się znalazł akurat nazajutrz po wizycie Lemoniady u mamy Kamci :diabloti: Cudowny zbieg okoliczności?

Dopóki tej wersji nie potwierdzi któraś ze skierniewickich dziewczyn, słowa Kamci lepiej traktować jako kolejną chorą konfabulację :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Ciekawe, że Ajek się znalazł akurat nazajutrz po wizycie Lemoniady u mamy Kamci :diabloti: Cudowny zbieg okoliczności?

Dopóki tej wersji nie potwierdzi któraś ze skierniewickich dziewczyn, słowa Kamci lepiej traktować jako kolejną chorą konfabulację :diabloti:[/quote]
Hehe ale z Ciebie detektyw :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja również nie wierzę. Nie rozumiem zupełnie tego, że po spotkaniu rodzice Kamci nie zadzwonili do Lemoniady, że pies się znalazł. Dla mnie to logiczny krok. Była kobietka w sprawie psa, mamy nieodpowiedzialne dziecko, ale pies się znalazł, proszę pani, cieszmy się, że nikt nie poniósł szkody.
Skąd dowiedziałaś się o tych ludziach, Kamciu? Na mieście nie ma ani jednego plakatu (chyba, że w miejscach niewidocznych, to kto je zauważył :cool1:)
Bardzo proszę o telefon z adresem do tych ludzi, ja, Lemoniada lub Arka.
Niestety, samo napisanie nic nie znaczy, jeśli chodzi o Ciebie.
Kategorycznie żądam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14']Ajek się znalazł !!!!
Wrócił do ludzi u których się wychowywał , baaaaaardzo biedni ludzie ! Zaraz po niego idę na rawską .
Podobno jest u nic od półtora tygodnia .
Czyli prawdopodobnie uciekł od razu tam .[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:Błogosławieni Ci co nie widzieli a uwierzyli:diabloti:......póki mi tego nie poswiadczy któraś z osób kompetentnych : Lemoniada , zasadzkas czy ARKA ,dopóty będę twierdzić że kamcia buja:angryy:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie wypowiadałam się dotąd na tym wątku, ale mnie już nie wytrzymałam :angryy:

[quote name='Kamcia_14']Ajek się znalazł !!!!
Wrócił do ludzi u których się wychowywał , baaaaaardzo biedni ludzie ! Zaraz po niego idę na rawską .
[COLOR="Red"][B]Podobno jest u nic od półtora tygodnia .
Czyli prawdopodobnie uciekł od razu tam[/B][/COLOR] .[/QUOTE]

Informacja, że Ajek zniknął pojawiła się na forum 9 maja. Dzisiaj jest 31 maja. Pomijając fakt, że dopóki nie zobaczę, nie uwierzę, że się znalazł, pomiędzy zaginięciem, a cudownym odnalezieniem minęły [COLOR="Red"][B]3 tygodnie [/B][/COLOR]:mad: Gdybyś droga Kamciu przejmowała się jego losem, wiedziałabyś ile czasu minęło od zaginięcia. Ten czas ci się nie dłużył najwyraźniej :diabloti: Albo znowu się zagmatwałaś w swoich kłamstwach :razz:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny przebrnęłam przez cały wątek i jestem troche zdziwiona... moze ja jestem juz za stara i dlatego taka sceptyczna...:shake: dlaczego nie dacie sobie spokoju z ta całą Kamcią...? przecież to zwykła naciągaczka i oszustka a wy jeszcze apelujecie do niej, straszycie...:shake: to bez sensu.
Uwazam, że powinna nie miec wstę0pu na dogo:oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]iwop[/B] jesli pojawił się jakikolwiek cień nadziei na to, że Gryzek sie znalazł to trzeba to sprawdzić. Nawet jesli wypowiada to tak niewiarygodna osoba jaką jest Kamcia. Być może to będzie kolejna strata czasu, ale będzie to tez kolejny argument dla pogrążenia Kamci :mad:

butterfly czytaj dokładniej.

Link to comment
Share on other sites

figa ja rozumiem nadzieje bo nie chodzi o kamcie tylko Gryzka ale jak ma wyglądać to pogrążenie kamci... napiszecmy tu, że jest okropna itd...?
przeciez trzeba wyciągac konkretne konsekwencje takich konfabulacji...:angryy: chociażby zbanować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...