Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

Dziękujemy Bogusiu :loveu: :loveu: :loveu:

A ciekawe które z nich ma na sumieniu tą dziurę w kanapie :evil_lol:

Oj, kochana Elu,nawet nie zauważyłam,ale dopytam...Choć podejrzewam,że oboje,bo jak dostaną szaleju,to latają po kanapach,fotelach i czym się tylko da,bez opamiętania...Ale Pani Ania nawet o tym nie wspomniała,tylko jest tak bardzo zadowolona z Cinduni,dumna,że taka mądra i piękna i wierzcie mi,kocha ją całym swoim sercem  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oj, kochana Elu,nawet nie zauważyłam,ale dopytam...Choć podejrzewam,że oboje,bo jak dostaną szaleju,to latają po kanapach,fotelach i czym się tylko da,bez opamiętania...Ale Pani Ania nawet o tym nie wspomniała,tylko jest tak bardzo zadowolona z Cinduni,dumna,że taka mądra i piękna i wierzcie mi,kocha ją całym swoim sercem  :loveu:

I takie wiadomości chce się czytać :jumpie: :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Oj, kochana Elu,nawet nie zauważyłam,ale dopytam...Choć podejrzewam,że oboje,bo jak dostaną szaleju,to latają po kanapach,fotelach i czym się tylko da,bez opamiętania...Ale Pani Ania nawet o tym nie wspomniała,tylko jest tak bardzo zadowolona z Cinduni,dumna,że taka mądra i piękna i wierzcie mi,kocha ją całym swoim sercem  :loveu:

 

 

Bogusiu, jak zawsze dziękuję za cudne foteczki. :loveu:  :loveu:  :loveu:

 

Ja wczoraj dostałam maila od Pani Ani, Cindunia jest szczęśliwa i P. Ania bardzo, bardzo ją kocha - z wzajemnością.

 

Kochana, cudowna Królewna :kiss_2:  :kiss_2:  :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U Cinduni wszystko jest ok.Państwo przeprowadzili sie do nowego mieszkania na peryferiach  miasta Hamm.Mają piękne tereny do spacerów z Cyndunią i Pico.Piesie bardzo szybko zaakceptowały nowe zmiany w ich życiu i są bardzo zadowolone.Cyndunia uwielbia jeździć autem i jest taka grzeczna i zadowolona,że mogła by tak cały dzień...Teraz takie właśnie foteczki z auta...A jaka poważna i skupiona :)

 

10392320_10152971984813808_8920988913872

 

10931147_10152971984588808_1985092682491

 

A taką sobie jeszcze kryjówkę znalazła,jak by mało było łóżek,foteli i legowisk....Ale co tam,szafa Pańci,to szafa i moja... :)

 

10525878_10152896321268808_2447727367109

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przyjemność po mojej stronie.Nie lubię otwierać linków i przesuwać fotek po całym ekranie.Cindy ma wspaniały,ciepły dom.Każda fotka,wiadomość o Cindy mnie  bardzo cieszy.Tak bym chciała aby Sawana,moja tymczasia też znalazła wreszcie swój dom ale taki prawdziwy,na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Zazdroszczę Ci :):)

Będziemy czekać na wieści z wizyty:) :)

 

Eluś, mam właśnie takie szczęście,że zobaczę znowu Cindunię i ogromnie się z tego cieszę :)

Pani Ania,tak sama od siebie,postanowiła przyłączyć się do pomocy dla dogomaniackich bezdomniaków i ma mi przywieść fanty na bazarek :) Przetrzebiła szafy,popytała znajomych i fantów się nazbierało :) Zaoferowała,że przywiezie je do mnie i przyjedzie z Cindunią :) Taka to pokrótce, historyjka tych odwiedzin.... :)
 

Link to comment
Share on other sites

A ja w niedzielę będę miała gości :) Przyjedzie do mnie Pani Ania z Cindunią :)

 

 

Eluś, mam właśnie takie szczęście,że zobaczę znowu Cindunię i ogromnie się z tego cieszę :)

Pani Ania,tak sama od siebie,postanowiła przyłączyć się do pomocy dla dogomaniackich bezdomniaków i ma mi przywieść fanty na bazarek :) Przetrzebiła szafy,popytała znajomych i fantów się nazbierało :) Zaoferowała,że przywiezie je do mnie i przyjedzie z Cindunią :) Taka to pokrótce, historyjka tych odwiedzin.... :)
 

 

Bogusiu, nie masz pojęcia jak ja się cieszę, że jesteś tak blisko Cinduni. 

 

Nigdy Ci się nie odwdzięczę za wizytę, kontakty tel. i na FB z Panią Anią i za wszystko, co dla Cinduni (i nie tylko).

 

Gdyby nie Ty nie wysłała bym Królewny w ciemno. Ale to wszystko przeznaczenie.

 

Zazdroszczę Ci  takich wspaniałych gości!!!

 

Proszę pozdrów serdecznie Panią Anię, a Cindunię wyściskaj i wycałuj ode mnie i od Michała.

 

My ciągle ją wspominamy i tęsknimy za nią. Nie nadajemy się na DT, psiaki w naszych sercach pozostają już na zawsze.

 

 

Pani Ania jest wspaniałą osobą, podziękuj proszę za fanty.

 

Najważniejsze, że ta cudowna psia Królewna jest szczęśliwa!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...