Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='ULKA12']Gabi ja wiem, że dla Cindy to będzie dodatkowy stres ale może po takiej nocce Cindy poczuje się pewniej i będzie bardziej posłuszna w razie jakiś problemów w czasie transportu?[/QUOTE]

Ja jednak wolę, by pan przyjechał do nas.
U państwa jest trójka dzieci i staruszka bokserka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja jednak wolę, by pan przyjechał do nas.
U państwa jest trójka dzieci i staruszka bokserka[/QUOTE]

Masz rację Gabrysiu, to byłby tylko dodatkowy stres dla Cindy...
Czyli Cindusia jedzie już za 3 dni?:roll: Wolę nie myśleć co przeżywasz Gabi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Masz rację Gabrysiu, to byłby tylko dodatkowy stres dla Cindy...
Czyli Cindusia jedzie już za 3 dni?:roll: Wolę nie myśleć co przeżywasz Gabi....[/QUOTE]
Też tak uważam.Stres dla Cindy,Gabrysi i dla nas wszystkich...Niepotrzebne preludium przeżywania,czy wszystko w porządku?Czy Cindunia się zbytnio nie boi?Czy zjadła?Czy kupkała i siuśkała?A co najgorsze,czy na spacerze,gdzieś nie nawieje,bo przecież Państwo musieli by z nią iść...Jeszcze podanie tego żelu,przez zupełnie obce jej osoby?
Wystarczy tego stresu,który czeka w niedzielę.Ale ja jestem dobrej myśli i wierzę,że wszystko przebiegnie pomyślnie... :smile: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Bogusiu, nie mam aparatu, niestety.

Najwyżej zrobię kilka fotek tel.

Walizeczka jeszcze nie spakowana, jakoś nie mogę wszystkiego zebrać do kupy.

Jeszcze jutro wypiorę kocyk dla Królewny. Niech ma mięciutko w transporterku.[/QUOTE]
Zrób po prostu czym masz,bo gorsze czy lepsze,ale jednak zdjęcie...:smile:
Gabrysiu,a ile kosztowały szeleczki,bo nie widzę wpisu na pierwszej stronie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Zrób po prostu czym masz,bo gorsze czy lepsze,ale jednak zdjęcie...:smile:
Gabrysiu,a ile kosztowały szeleczki,bo nie widzę wpisu na pierwszej stronie?[/QUOTE]

Bogusiu, wpisałam w rozliczenie 18,50

Cindunia właśnie zasnęła po wieczornym spacerze, a Kajtuś znowu schował się w szafie i tylko ciche chrapanie zdradza jego obecność:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Tak myślę o wypraniu kocyka Cinduni.Ja zawsze wydaję psiaka do DS z jego kocykiem albo legowiskiem nie pranym aby w nowym domu jeszcze czuł coś swojego własnego.[/QUOTE]

Anula, nie pomyślałam o tym, ale...... o kocyku przypomniałam sobie dopiero rozwieszając pranie, więc nie został wyprany.

Cindunia wyrusza jutro rano, ja próbuję ukoić nerwy słuchając książki na MP3

Denerwuję się bardzo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Gabrysiu - ja trzymam kciuki za Cindunię, a;e jeszcze bardziej za Ciebie Kochana!!!
Duuużo siły Gabi, niech moc będzie z Tobą!!!!
A Cindulka niech jedzie szczęśliwie do swojego Domku, i niech ma tam jak w niebie!!![/QUOTE]

[quote name='Mysza2']Trzymamy kciuki Gabuniu:)[/QUOTE]

[quote name='Bogusik']Oj!Kciuki bardzo potrzebne!Na nową drogę życia dla Cinduni :kciuki::kciuki::kciuki:Jak również, obecnej opiekunki Gabi,której nie będzie łatwo...:calus::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Ściskam Was Wszystkich mocno! I Ciebie, i TŻ-a, i Cindy i Kajtunia:loveu:[/QUOTE]


Dziękuję Wam Kochane!!!!!!!!!

Zaraz idę spać, ale pewnie i tak nie zasnę.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...