Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

Podczytuje i widze jaka Gabi jest zestresowana.
NIełatwo byc dt :shake: Bardzo przywiązujemy sie do naszych tymczasowiczów.
U mnie tylko raz nocował taki jeden i oplakiwałam go kilka tygodni gdy wyjechał, z żalu, ze nie moze u mnie zostac.;)
Gabrysiu i tak jestes bardzo dzielna.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Podczytuje i widze jaka Gabi jest zestresowana.
NIełatwo byc dt :shake: Bardzo przywiązujemy sie do naszych tymczasowiczów.
U mnie tylko raz nocował taki jeden i oplakiwałam go kilka tygodni gdy wyjechał, z żalu, ze nie moze u mnie zostac.;)
Gabrysiu i tak jestes bardzo dzielna.:loveu:[/QUOTE]


Dzięki Beluniu, staram się sobie tłumaczyć, że nie ma co się stresować, bo to w niczym nie pomoże, a wręcz przeciwnie.

Ale łatwo powiedzieć, gorzej zrobić.

Znam Cindunię, wiem jaka jest kochana i mądra. Doskonale rozumiem, że gdy kogoś obszczekuje wynika to ze strachu, a nie agresji.

Wczoraj chciała uciekać, zamiast wsiąść do samochodu, ale potem w poczekalni tuliła się do Eli i siedziała u Niej na kolanach, a nawet pozwoliła się bez problemu wnieść do gabinetu. Ona po prostu musi zaufać i przekonać się, że dana osoba nie ma zamiaru jej skrzywdzić. Wtedy staje się przytulanką.

Tak bardzo chcę, aby Cindunia była już zawsze szczęśliwa!!!!!!!

Pani Ania nie pisze, może po prostu jeszcze nie rozmawiała z tym panem nt. transportu (a ja się znowu denerwuję)

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Jaka podobna do Cindusi... :([/QUOTE]

No właśnie, dlatego zwróciłam na nią uwagę

[quote name='Kamila Proc']zabaweczki dla glupkow[/QUOTE]

Nie chcę nikogo oceniać nie znając sytuacji, ale 7miesięczny piesek i nagle trudna sytuacja życiowa....

Pewnie się zabaweczka znudziła, urosła za duża i się okazało, że trzeba wychodzić na spacery kilka razy dziennie.....

[quote name='tpzopoczno']Za Cindy trzymamy cały czas kciuki! I robimy mały spam..ale sprawa jest bardzo pilna
Na cito potrzebujemy kogoś to zrobienia wizyty przedadopcyjnej w okolicy Wrocławia (Bielany Wrocławskie). Dom bardzo potrzebny dla szczeniaka, zwrotu z adopcji. Możecie kogoś polecić? W razie czego kontakt: 665-560-593[/QUOTE]

Jeśli chodzi o wizytę napisałam do kilku osób, ale jeszcze nie mam odp.

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

A co tu tak pusto???

Cioteczki zapomniały o Cinduni????

Pani Ania prawdopodobnie od wczoraj jest w Warszawie, więc nie ma czasu, albo możliwości pisać.

Znów nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać.

U Cinduni po staremu, czyli spacerki, jedzonko i zabawa to jest to, co tygrysy lubią najbardziej:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...